•یک عنصر شما همیشه باید به دستور غذاها گلدان سنگ سنگ خود را برای از دست دادن وزن فوری

اضافه کنید اکثر مردم قارچ را به عنوان غذای رژیم غذایی نمی پنن. اين فقط يه تکه ي آرايشه که تو پيتزا يا سالادت گ

توسط RECORDEJADID در 25 مرداد 1399
اضافه کنید

اکثر مردم قارچ را به عنوان غذای رژیم غذایی نمی پنن. اين فقط يه تکه ي آرايشه که تو پيتزا يا سالادت گذاشتي با این حال ، قارچ ها یک نیروگاه مواد مغذی است که توانایی کمک به شما برای رسیدن به اهداف کاهش وزن خود را.

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

Mushrooms

اخبار چلپ چلپ چلپ.

قارچ ها به طور طبیعی کم کالری و کم کارب هستند. آنها مقدار زیادی فیبر، مواد مغذی و پروتئین ارائه می دهد. آنها نشاسته جایگزینی کامل و یا گوشت در یک entrée. در واقع، وقتی گوشت یا نشاسته را در ظرف تان با قارچ جایگزین می کنید، کالری را به طور قابل توجهی پایین می آورید.

Mushrooms

Shutterstock

قارچ ها یک سوپر غذا هستند، و یکی از سالم ترین غذاهای روی کره زمین است. همچنین آنها مواد مغذی مهمی مانند ویتامین های B، سلنیوم، پتاسیم، مس، و ویتامین D را فراهم می کنند.

Mushrooms

Shutterstock

قارچ ها نیز در آنتی اکسیدان ها بالا هستند و دارای مزایای تقویت ایمنی بدن. یک مطالعه بالینی نشان داد که خوردن قارچ شیتاکه روزانه ایمنی را بهبود می بخشد. هنگامی که شما آنها را در جای گوشت یا نشاسته استفاده کنید، که در آن سحر و جادو واقعی اتفاق می افتد به کمر خود را.  در مطالعه ای دیگر، محققان گوشت را در وعده های غذایی برای افراد آزمایش خود را به مدت یک سال با قارچ جایگزین کردند. پس از یک سال، مردم احساس سلامتی را گزارش دادند و بهتر از همه، وزن زیادی از دست دادند. افراد همچنین گزارش دیابت کمتر, پایین تر فشار خون, و کلسترول.

Mushrooms

Shutterstock

بنابراین، اگر شما به دنبال یک راه آسان برای کاهش وزن بدون تلاش زیادی، مطمئن شوید که شما اضافه کردن قارچ به لیست خرید خود را. آنها در یک سینچ می پزند و علاوه بر فوق العاده به وعده های غذایی crockpot خود را. از قارچ سفید در جای مرغ و کرمینی یا قارچ تیره تر دیگری در جای گوشت گاو استفاده کنید. قارچ قطعا باید مواد تشکیل دهنده برای کاهش وزن سریع داشته باشد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن