یکی از مواد غذایی شما باید هرگز قبل از 10 AM دلیل این امر باعث افزایش چربی

اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن مهم است به توجه به رژیم غذایی خود را. علاوه بر این مطمئن شوید که شما شروع ص

توسط RECORDEJADID در 10 خرداد 1399

اگر شما امیدوار به از دست دادن وزن مهم است به توجه به رژیم غذایی خود را. علاوه بر این مطمئن شوید که شما شروع صبح خود را با کاهش وزن دوستانه غذاهای یک راه خوب برای مجموعه ای از تن برای بقیه روز. اما برخی از به ظاهر سالم غذاهای صبحانه در واقع می تواند به افزایش وزن منجر شود.

با که در ذهن نگه داشتن خواندن برای یکی از مواد غذایی شما باید تا به حال هرگز قبل از 10 صبح!

smoothies

شاتر

فروشگاه خرید مخلوط

مخلوط ممکن است به نظر می رسد مانند یک صبحانه سالم اما این فروشگاه خریداری نسخه در واقع ممکن است مخالف است. اغلب فروشگاه خریداری شده و مخلوط شگفت آور قند بالا.

با توجه به Delish "برخی حتی می تواند شامل بستنی و یا کامل چربی شیر به طوری که آن را بیشتر شبیه به یک میلک شیک تر از هر چیز دیگری است."

smoothies

شاتر

علاوه بر این بخش در فروشگاه خرید مخلوط اغلب بالاتر از آنچه می خورید به طور معمول.

زبان به خودی دکتر Alka گوپتا مدیر شرکت منسجم بهداشت و تندرستی برنامه در نیویورک-پروتستان و ویل کرنل پزشکی توضیح داد: "زمانی که ما با ترکیب این مواد غذایی به چرب می شود آن را بسیار آسان به نوشیدن مقدار زیادی بالاتر از کالری و شکر (فقط از غذاهای خود) از زمانی که ما در حال غذا خوردن تمام مواد غذایی است.

smoothie

شاتر

گوپتا ادامه داد: "زمانی که شما فکر می کنم در مورد میوه-بر 20-اونس اسموتی آن احتمالا حاوی مقدار زیادی میوه بیشتر از ما می خواهم معمولا غذا خوردن در یک نشسته است."

fruit

شاتر

شما همچنین ممکن است پر کنید تا به سرعت. گوپتا توضیح داد: "به همین دلیل من معمولا توصیه به خوردن تمام میوه ها و سبزیجات به جای نوشیدن آنها این است که فیبری و خمیری قطعات حاوی مواد مغذی با ارزش و همچنین خدمت به شما را پر کنید تا."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن