هدف فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

هدف فقط اعلام کرد که از آن خواهد شد را گسترش خطر پرداخت بسیار طولانی تر از حد انتظار! زنجیره ای را در $2 ساعت

توسط RECORDEJADID در 1 خرداد 1399

هدف فقط اعلام کرد که از آن خواهد شد را گسترش خطر پرداخت بسیار طولانی تر از حد انتظار!

زنجیره ای را در $2 ساعت به ساعت افزایش قرار بود به پایان رسید در پایان این ماه اما این فروشگاه فقط اعلام کرد که از آن خواهد شد ارائه "قهرمان پرداخت" به کارگران از طریق جولای 4.

ادامه مطلب: معامله گر جو فقط این اطلاعیه در مورد فروشگاه خود و مشتریان هستند ناجور

به عنوان دیگر زنجیر مانند استارباکس و Kroger فروشگاه میله میله برای جلوگیری از دادن خط مقدم کارگران $2 و 3 دلار در هر ساعت افزایش آنها دریافت کردیم از COVID-19 شیوع آغاز شده و هدف شوکه مشتریان و کارکنان به طور یکسان با خبری که از آنها ادامه خواهد داد به دل قدردانی پرداخت کمی طولانی تر.

مدیر عامل برایان کرنل گفته کارکنان این اخبار هیجان انگیز در چهار شنبه, مارس 18. کرنل نشان داد که مینیاپولیس-بر اساس شرکت ادامه خواهد داد ارائه افزایش مزایا به کارگران خط مقدم برای دو ماه دیگر.

"به عنوان متحده شروع به بازگشایی و کسب و کار راه اندازی مجدد ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از این واقعیت است که آن را به زمان به کار را از طریق همه گیر" او گفت: در یک یادداشت به کارکنان.

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون & ما را ویران کرد

در صورتی که شما آن را از دست رفته مانند فروشگاه هدف و همچنین دیگر مواد غذایی و زنجیره مواد غذایی اعلام کرد در اوایل ماه مارس که آنها می تواند ارائه موقت پرداخت را افزایش می دهد به کارکنان خط مقدم از رمان شیوع کروناویروس.

هدف نیز در ادامه به ارائه 30 روز مرخصی با حقوق برای کسانی که در زمینه شرایط پزشکی هستند 65+ یا باردار هستند (برنامه های باز از طریق پایان ماه ژوئن). دسترسی رایگان به مراقبت از کودک و یا مراقبت از یک عضو خانواده را نیز هنوز ارائه شده از طریق پشتیبان خود مراقبت بهره مند شوند.

وای این واقعا به نظر می رسد هدف مورد مراقبت از کارکنان آن در این زمان دشوار است.

ادامه مطلب: CVS فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجورtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de