رایحههایی با نتهای خالص و مشخص

جک ترامیل (مالک جدید آتاری) زاده کشور لهستان بود و به همین دلیل ارتباط محکمی با کشورهای شرق اروپا این لینک دا

توسط مدیر سایت در 8 اردیبهشت 1402

جک ترامیل (مالک جدید آتاری) زاده کشور لهستان بود و به همین دلیل ارتباط محکمی با کشورهای شرق اروپا این لینک داشت. در زمان مدیریت جک ترامیل بر کمودور این اتفاق بین کمودور و تگزاس اینسترومنتس پیش آمده بود. این اتفاقها به همراه بحران شدید صنعت بازیهای ویدئویی در سال ۱۹۸۳ باعث شد که شرکت آتاری در طی مدت بسیار کوتاهی میلیونها دلار ضرر کند و "وارنر کامیونیکیشن" (صاحب اصلی آتاری در آن زمان) را مجبور نماید از روی ناچاری اقدام به فروش سهام خود کند. در ۷ مه ۲۰۱۷ خبر رسید که سریال در اواسط سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.نتفلیکس همچنین تیزر کوتاهی از فصل دوم را پخش منبع کرد. فصل سوم سریال در ۲۳ اوت ۲۰۱۹ پخش شد. فصل اول سریال به صورت کامل در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۷ در دسترس عموم قرار گرفت. سریال سیزده دلیل برای اینکه هرچند به متن اصلی کتاب وفادار ماندهاست اما در عین حال تغییرات زیادی هم نسبت به کتاب کردهاست. یکی از مهمترین تغییرات سریال نسبت به کتاب نوع رابطهای است که بین هانا و کلی و وجود دارد. در فوریه ۱۹۸۶ مطلبی با این مضمون نوشت: «رایانه آتاری ۸۰۰ از سال ۱۹۷۹ در بازار وجود دارد. در مقایسه با فروش دو میلیونی کمودور، شرکت آتاری حدود ۷۰۰٬۰۰۰ دستگاه رایانه در سال ۱۹۸۴ فروخت.

این مدل باید به نصف قیمت آتاری ۸۰۰ به فروش برود، اما چیزی که ما شاهد هستیم کاهش قیمت مدل ۸۰۰ و قیمت بالاتر 1200XL است. از اینرو، عطرساز مجبور است تا به منظور تأمین کیفیت عطر، پراکندگی طبیعی مواد افزودنی را بهطور دستی یکسان سازد. با این اوصاف تولید محصول جدید تا اواخر سال ۱۹۸۳ به تعویق افتاد. این دو مدل در سال ۱۹۸۵ معرفی شدند، در همان سال نیز مدلهای اولیه سری آتاری اس تی معرفی شده بود. در مقالهای در ماه مه ۱۹۸۵ اعلام کرد که تعداد بسیار زیادی نامه شکایتآمیز از خوانندگان خود که دارای رایانههای آتاری بودند دریافت نموده و از بی توجهی شرکتهای سازنده نرمافزار به بازار آتاری گلایه داشتند، همچنین اصرار میکردند که با مدیران این شرکتها، مکاتبه و تماس برقرار شود. در آن دوران شرکتهای سازنده رایانههای خانگی وارد یک جنگ قیمت ناخواسته با یکدیگر شده بودند. در این روش مواد معطر جذب یک چربی یا موم جامد شده و بعد به وسیلهٔ اتانول روغنهای معطر از آنها جدا میگردند. رایحههای نتهای ابتدایی و میانی تحت تأثیر رایحه نت پایانی قرار میگیرند، بهعلاوه رایحه نت پایانی نیز به وسیلهٔ مواد استفادهشده در نت میانی تغییر میکند.

برای تهیه روغن در این روش مواد خام تحت فشار و پرس قرار میگیرند. گاهی به مواد بهدست آمده از روش پرس سرد، روغن پرس گفته میشود. در واقع همین خجالت و ترس بسیار زیاد او از افشا شدن همجنسگرا بودنش است که کار دست هانا میدهد و باعث میشود تا او یکی از دلایل خودکشی هانا باشد. از آن جا که هر خط تصویری بهطور کاملاً مجزا قابل برنامهنویسی میباشد، این قابلیت به برنامه نویسان اجازه میداد تا ترکیبی از متن و گرافیک را بدون دخالت سی پی یو، ایجاد کنند. غیر اورجینال یا فیک بهمعنی غیراصلی یا غیراصیل: به آندسته از عطرها گفته میشود که از لحاظ ظاهری کاملاً مشابه عطر اورجینال بوده ولی عطرمایهٔ آن توسط کارخانه مادر تولید نشده و بدون مجوز از کارخانه مادر تولید میشوند که این دسته از عطرها معمولاً ماندگاری کمی نسبت به عطر اصیل داشته و همچنین کیفیت عطردان، ذرهپاش و نتهای بویایی آن نیز با عطر اصیل تا حد قابل توجهای متفاوت است. شش سال زمان زیادی برای عمر یک رایانه است»، این مجله همچنین به این موضوع اشاره کرد که با وجود مجموعه نرمافزاری مناسب و قابل رقابت با بقیه رایانهها در گذشته، متأسفانه الان و حتی در آینده نرمافزارهای بسیار کمتری برای رایانههای ۸-بیتی شرکت آتاری تولید خواهند شد.

و در سال ۱۹۸۷ نیز شرکت مایکروپروس به شایعه حضور احتمالی بازی «گان شیپ» برای آتاریهای ۸-بیت واکنش نشان داد و آن را کاملاً منتفی دانست، و علت این تصمیم را بازار بسیار کوچک این رایانهها عنوان کرد. در طی این مدت تاریخ تولید مدلهای 1400XL و 1450XLD به دلیل اهمیت بیشتر پروژه 600XL/800XL و کنسول بازی آتاری ۷۸۰۰ به تاخیر افتاد. این تراشه جدید در مدلهای تولید شده بعدی ۴۰۰ و ۸۰۰، همه سیستمهای XL/XE و آتاری ۵۲۰۰ و ۷۸۰۰ نیز استفاده گردید. محصولات جدید این اجازه را داشتند که فقط از یک برد مدار چاپی و پوسته فلزی نازکتری استفاده کنند. به دلیل طراحی مدل 1200XL مهندسان شرکت آتاری قادر بودند چندین آی سی جدید را به مادر بورد دستگاههای باقیمانده اضافه کنند. در این حالت سازندهها از جمله شرکت آتاری موفق شدند سیستمهایی تولید کنند که با استفاده از روش "خود-آزمایی"، پوشش حفاظتی کمتر و سبک تری داشته و هزینه تولیدشان کمتر شود. کُنکریت: مواد معطری هستند که با استفاده از روش استخراج با حلال با هیدروکربنهای فرار، از مواد خام بهدست میآیند. مدل 1600XL سیستمی با قابلیت کار کردن با دو پردازشگر ۶۵۰۲ و ۸۰۱۸۶ بود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد راهنما لطفا از سایت ما دیدن کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 8 اردیبهشت 1402