خود را افزایش BBQ بازی با یک ASMOKE قابل حمل اپپلوود گلوله کوره

CROWDFUNDING NEWS – این یک دستاورد برای تبدیل شدن به حیاط خلوت کوره استاد. و بالاتر هنوز فارغ التحصیل از دوم

توسط RECORDEJADID در 22 خرداد 1399

CROWDFUNDING NEWS – این یک دستاورد برای تبدیل شدن به حیاط خلوت کوره استاد. و بالاتر هنوز فارغ التحصیل از دوم سطح سوزان هات داگ و همبرگر بتس به کیفیت BBQ با پیچیدگی: آرام پز دودی یا مثل آتش. صنعتگر کباب است که نیازمند زمان و صبر و شکیبایی و توجه و مهارت است.

ASMOKE یک کمپین Indiegogo به دنبال کمک های مالی به سمت تولید یک جمع و جور قابل حمل گلوله کوره و خود را در خط با کیفیت از اپپلوود گلوله.

این ASMOKE کوره یک واحد جمع و جور با دمای دیجیتال, تنظیم, اتوماتیک گلوله تحویل و یکپارچه گوشت پروب دما. قبلی من کباب تجربه شده است با گاز کوره (دشوار برای کنترل حرارت خوب نیست در و آهسته پخت و پز) و عایق کوره سرامیک با یک شکل بیضی (گران قیمت و حجیم). ASMOKE را گلوله کوره است که در نقطه شیرین از درجه حرارت دقیق مدیریت و قابل حمل است.

قیف در سمت چپ از کوره شامل یک بار از گلوله در حالی که شگون تحویل پیچ حرکت گلوله به برق مشعل برای دیدار با تنظیم محدوده دما. کوره فقط نیاز به یک 120V منبع برق و اجرا می شود در حالی که tailgating با 12 ولت اینورتر. نه بیشتر در حال اجرا از پروپان یا گاز و برای تمیز کردن آسان با یک داخلی سینی چکه و خارجی گریس سطل.

این کمپین می دهد و متناسب با زمان و تمرکز به منبع سوخت: اپپلوود گلوله های ساخته شده بدون عطر و طعم روغن, سیب, خمیر یا چوب جنگلی.

گلوله pro/باهم نمودار در ASMOKE صفحه کمپین شهادت می دهد که گلوله ها را کارآمد تر در تحویل گرما در هر پوند سوخت پایین تر خاکستر تولید و کمتر از گلوله استفاده می شود برای ارائه محدوده سیگاری/آرام پز/سوزاننده درجه حرارت. سیگار کشیدن و یا آهسته پخت و پز مورد نیاز برای زمان طولانی می تواند از طریق سوزاندن سوخت و ASMOKE کوره دارای یک 4lb ظرفیت قیف و دیجیتال یکپارچه برای ارائه تنها گلوله های مورد نیاز برای حفظ درجه حرارت دقیق. این احساس می کند مانند یک برنده برای هر کسی است که اجرای خود را قیف خشک در وسط 14 ساعت, سیگار, جلسه.

این ASMOKE کمپین Indiegogo رسیده دو نفر از اولیه خود و اهداف کشش و بسته شدن در آخرین و بالاترین هدف کشش با 4226% اشتراک منتهی به جولای 4th, مهلت. پشتیبان گیری گزینه ها شامل یک واحد مستقل کوره, کوره/گلوله دسته کوچک موسیقی جاز و دو کوره بسته است. هر کوره همراه با لوازم جانبی از جمله پروب دما, گوشت, انواع گوشت و چنگال برای بلند کردن و ریز.

این ASMOKE اپپلوود گلوله کوره همه کاره است; قادر به رسیدگی به هر گونه سیگار سوزاننده یا تفتآبپزی که مورد نیاز است. آن را قابل حمل در اندازه حتی با 256 اینچ مربع از فضای پخت و پز. و آن را به اندازه کافی هوشمند اجازه می دهد تا کنترل درجه حرارت دقیق و مدیریت سوخت برای هر دو سریع یا آهسته پخت و پز.

اتمام مبارزات انتخاباتی در Indiegogo صفحه و یا خود را ASMOKE وب سایت شرکت.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب