Proscenic P10 جارو شارژی بررسی

نقد و بررسی – خانه ما بسیار بسیار بسیار خوب ، (با عرض پوزش بزرگ CSN&Y آهنگ. شما می توانید آن را در سر خود

توسط RECORDEJADID در 5 مرداد 1399

نقد و بررسی – خانه ما بسیار بسیار بسیار خوب ، (با عرض پوزش بزرگ CSN&Y آهنگ. شما می توانید آن را در سر خود را در حال حاضر من درست است؟) خانه ما نیز بسیار گرد و خاکی خانه با یک سگ که میریزد به طور مداوم. بنابراین ما از طریق کیسه خلاء به طور منظم برای ما درست خلاء و ما باید برای خرید یک دست جدید-واتس حداقل یک بار در سال از آنجا که ما آنها را می پوشند و با استفاده از آنها بسیار است. بنابراین Proscenic P10 جذاب بود برای من چون این ادعا به عنوان یک همه در یک راه حل برای هر دو دست-vac و اندازه خلاء. ما آن را از طریق دستکش بلند و در اینجا بررسی شده است.

آنچه در آن است ؟

یک جارو شارژی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ون یا به عنوان یک راست واحد بسته به نیاز شما. آن می آید با فایل های پیوست چندگانه به عنوان یک منحصر به فرد رابط صفحه نمایش لمسی برای کنترل آن.

چه چیزی در جعبه ؟

1 بدنه اصلی
1 لوله بلند
1 طبقه برس سر
1 شکاف نازل ابزار
1 مینی موتوری ابزار
1 دور ابزار قلم مو
1 دستی
1 آداپتور برق
1 wall mount برای شارژ

در اینجا برخی از تنظیمات مختلف:

مشخصات سخت افزاری:

محصول ابعاد: 47 × 10 × 8.6 اینچ

مورد وزن: 8 lbs کل (واحد اصلی است 3 پوند)

ال سی دی صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی: بررسی باتری سطح کدهای خطا و مکش حالت تنظیم قدرت مکش

باتری: 1 قابل جابجایی لیتیوم یون باتری

مدت زمان شارژ شدن: 4 تا 6 ساعت

زمان اجرا: از 12 دقیقه به 40 دقیقه بسته به قدرت حالت

گرد و غبار ظرف ظرفیت: 22 اونس است.

قدرت قابل تنظیم حالت: چند مکش حالت را انتخاب کنید از حداکثر حالت: 22000, Pa, کمترین حالت: 6500 Pa

4-مرحله MSF طوفان تصفیه: فلز قبل از فیلتر سیکلون جدا با چگالی بالا اسفنج با راندمان بالا HEPA فیلتر و جذب 99% از میکروسکوپی گرد و غبار.

گارانتی توضیحات: 12 ماه گارانتی کیفیت و مشکلات مربوط به.

طراحی و امکانات

بنابراین اگر شما در حال خلاء خبره مثل ما شما بسیار ضربه زننده وقتی که می آید به چیدن یک خلاء است. شما به دنبال برخی از چیزهایی. برای مثال این بسیار مهم است که درست است که متصل ابزار برای سرعت مکیدن تا مسائل در گوشه ای بدون نیاز به اجرای دست-vac. شما می خواهید آن را قادر به رفتن زیر مبلمان ، شما همچنین می خواهید قادر به خالی کردن گرد و غبار bin به راحتی و به سرعت بدون ظروف سرباز یا مسافر. برای دست vacs شما می خواهید آنها را به مکش قوی بود بسیار سبک و به اندازه کافی گسترده دهان بنابراین شما لازم نیست به بیش از حد بسیاری عبور می کند را انتخاب کنید تا هر آنچه که شما در حال چیدن است.

بنابراین زمانی که من برای همه کسانی که همه چیز در Proscenic P10 من هر دو خوشحال و نا امید در همان زمان. پس اول اجازه دهید من آدرس P10 از منظر نشسته خلاء.

این P10 است فوق العاده آسان برای استفاده. این می تواند تقریبا دراز و به طور کامل پوست کندن برای گرفتن تحت مبلمان. آن را می شود به گوشه ها را با سهولت. ماشه دکمه قدرت است که فقط در مورد ساده ترین دکمه قدرت من همیشه استفاده می شود (بیشتر در مورد که بعد از آن). از کنترل صفحه نمایش لمسی بصری و سرد است. (هرگز فکر نمی کردم من می خواهم با استفاده از این کلمات در یک جارو برقی را نقد کنید!) مشکل اصلی با استفاده از P10 به عنوان درست است که در حالی که بالاترین قدرت حالت به نظر می رسد بسیار عالی برای استفاده از آن در کف آن را فقط به اندازه کافی ندارد مکش واقعا تمیز کردن فرش/فرش به اندازه کافی. هر زمان ما انجام شد با P10 و سپس رفت و برگشت بیش از همان فرش/فرش ما هنوز دیوارهایی تا فقط به اندازه خاک و گرد و غبار و مو به عنوان ما با P10. و این بدترین خبری است که در بالاترین قدرت حالت P10 است که به گذشته تا 12 دقیقه اما ما خوش شانس بودند به 10 دقیقه استفاده کنید. و چون هیچ گزینه ای برای وصل کردن P10 و استفاده از آن طناب دار آن بود غیر ممکن است برای تمیز کردن کل ما از 2500 فوت مربع خانه در یک زمان. شما می توانید بیشتر استفاده از زمانی که شما با استفاده از قدرت پایین تنظیم برای, مطمئن, اما سپس شما از دست دادن قدرت مکش که به عنوان من فقط اعلام شده است به عنوان قوی به عنوان آن نیاز به.

از دیدگاه یک دست vac مختلف دلبستگی ابزار بسیار آسان برای مبادله در داخل و خارج برای هر وضعیت شما... مبلمان خود پرده (که خلاء پرده به هر حال?), و غیره. اما قدرت موضوع من در بالا ذکر شد هنوز باقی مانده است. آن را به عنوان بزرگ یک مشکل زمانی که P10 استفاده می شود به عنوان یک دست-واتس هر چند از آنجا که شما نمی خواهید به خلاء کل از 2500 فوت مربع خانه با یک دست-vac. معمولا شما تنها نیاز به استفاده از آن را برای چند دقیقه به هر حال. مسئله اصلی با استفاده از آن به عنوان یک دست-واتس هر چند وزن است. اصلی واحد وزن آن در حدود 3 پوند. که صدا نمی مانند اما اگر شما با استفاده از آن با یک دست به طور مداوم می توانید آن را سنگین. در مقايسه سیاه و دکر دست vac ما استفاده کرده اند سال گذشته وزن آن در حدود 2 پوند. بیشتر من با استفاده از P10 بیشتر من آمده اند به این باور است که ارائه توانایی به استفاده از آن به عنوان یک دست vac یک چاره اندیشی موقت است. آنها تا به حال به اصلی واحد به عنوان بزرگ به عنوان آن را برای به دست آوردن قدرت مورد نیاز برای آن را به کار به عنوان یک راست. بنابراین آن را به یک مقدار مناسب و معقول از قدرت به استفاده از یک دست-واتس اما وزن آن بیش از شما انتظار می رود. و با استفاده از آن به عنوان یک راست وزن فقط کامل است اما قدرت یک مسئله است.

باتری قابل جابجایی

من همچنین باید به 2 چیز دیگر. گرد و غبار bin بسیار در اندازه بزرگتر از شما را ببینید در بسیاری دست vacs. و تخلیه آن نیز یک نسیم است. اما اگر شما آن را از هم جدا برای تمیز کردن آن را به شما بهتر با توجه به قطعه با هم. من نمی که و من تا به حال به مشورت دستی به شکل از چگونه برای قرار دادن آن را به عقب با هم. در نهایت باعث دکمه قدرت است همانطور که اشاره کردم فوق العاده آسان برای استفاده. فقط گرفتن آن را با دست کشیدن ماشه با انگشت اشاره خود را و شما در کسب و کار. اما این نیز مشکل است. همسر من نیست که مسئله ای با این دلیل که او کوچک اما دست من آنقدر بزرگ است که من نمی توانستم گرفتن P10 بدون انگشت بر روی ماشه چون دست من جا نمی توانستم در غیر این صورت. بنابراین من به طور مداوم به طور تصادفی تبدیل P10 کردن. آزار دهنده است.

کنترل صفحه نمایش لمسی

چیزی که من دوست دارم:

  • فایل های پیوست چندگانه (فرش و مبلمان و خودرو و غیره)
  • 4 حالت مکش
  • کنترل صفحه نمایش لمسی سرد هستند
  • گرد و غبار بن آسان است برای خالی

آنچه که من می خواهم تغییر دهید:

  • عمر باتری خوب نیست اما یک باتری بزرگتر به معنی وزن بیشتر
  • اصلی واحد سنگین است برای ثابت استفاده با یک دست
  • باعث قدرت دکمه آسان به طور تصادفی فشار دهید
  • گرد و غبار بن است بدون هیچ زحمتی را از هم جدا/در کنار هم قرار

افکار نهایی

بنابراین من تعجب می کنم که می تواند فرد ایده آل برای یک Proscenic P10? من فکر نمی کنم شما در این بانک می تواند خلاء بودن یکی برای تمیز کردن تمام خانه خود را به دلیل عمر باتری فقط آماده نیست و برای بار نخست. اگر شما تا به حال یک آپارتمان کوچک با بیشتر به طبقه چوب جنگلی شاید این امر برای شما کار می کنند. اگر شما تا به حال فضای محدود و به اتاق را برای هر دو دست-vac و درست vac شاید این امر برای شما کار می کنند. اما در یک قیمت از $199.00 من فقط نمی تواند توجیه این برای اکثر مردم است. اگر این دستگاه در حدود $100 علامت این امر می تواند یک معامله بسیار خوب است اما من نمی بینم قیمت انداختن پایین. در حال حاضر من فکر نمی کنم من می توانم این دستگاه اما برای انتخاب یک گروه از مردمی که ممکن است بازی که من بالا توضیح داده شد.

قیمت: $199.00
که در آن به خرید: Proscenic سایت آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Proscenic

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن