Prince Harry & Meghan Markle Just Spent *So* Much Money On Their New Home–People Are SO Mad!

شاهزاده هری و میگان مارکل صاحبان افتخار یک خانه جدید در Montecito -برای برچسب قیمت صرف 14.7M دلار است. حداقل م

توسط RECORDEJADID در 28 مرداد 1399

شاهزاده هری و میگان مارکل صاحبان افتخار یک خانه جدید در Montecito -برای برچسب قیمت صرف 14.7M دلار است. حداقل مالیات بر انگلیس پرداخت نمی کنند برای این یکی!

دوک و دوشس ساسکس فقط از مجموع تکان دهنده برای اموال جدید خود را در سانتا باربارا، کالیفرنیا، که می آید کامل با 18،000 مربع طرح کف پا، نمایش خیره کننده کوه، 9 اتاق خواب، 16 حمام، استخر و زمین تنیس!

خواندن بیشتر: شما ممکن است بخواهید به قبل از شنیدن این اخبار در مورد کیم کارداشیان و کنیه غرب که فقط کردم از- چیزهایی که گرفتن خیلی بد می خواهید!

*The Sunscreen *Every* Woman Should Be Using

زن و شوهر پیوستن به همکار اپرا Winfrey، الن DeGeneres و تام کروز در عقب نشینی به این شهر ساحلی خیره کننده ، تنها 90 مایل دور از لس آنجلس. Tom Cruise

زن و شوهر گزارش شده است هیچ گونه حمایت مالی برای خانواده سلطنتی Daily Mail برای خرید دریافت نمی--و در واقع، روزنامه دیلی میل گزارش می دهد که آنها به دست آمده $ 9M وام مسکن برای تکمیل فروش. ستاره ها... اونا هم مثل ما هستن!

اطلاعات بیشتر: شما ممکن است بخواهید خودتان را قبل از دیدن چگونه صورت کارداشیان بازی های تغییر کرده است دوباره

عمارت، معروف به "شاتو"، توسط سرگی گریشین، تیکون روسی ساخته شده و یک قطب استریپر و سرگرمی برجسته! ما شک داريم که اون زوج... که پدر و مادر يکم آرچي هستند... قطب استريپر رو با تير و تيک ترک کردن.

سخنگوی خانواده به وگ تایید کرد که این زوج در ماه ژوئیه به خانه ای جدید نقل مکان کرده اند. دوک و دوشس سسکس در ماه ژوئیه امسال به خانه خانوادگی خود نقل مکان کرده اند. آنها به حریم خصوصی آرام جامعه خود را از زمان ورود خود را حل و فصل و امیدواریم که که این خواهد شد برای همسایگان خود احترام گذاشته, و همچنین آنها را برای یک خانواده," آنها به mag گفت.

بیشتر بخوانید: این راز بزرگ درباره امور مالی بریتنی اسپیرز تازه خارج شدم--ما برای او ویران!

به ما اولین نگاه اجمالی از فضای داخلی، میگان در یک کنفرانس ویدئویی برای 19th نشان دهنده اجلاس مجازی و هری با رقیبان Invictus بازی هفته گذشته ظاهر شد. از کنفرانس ویدئویی مگان، ما قادر به دیدن یک صندلی پشت ماهون بالا، پنجره قاب بزرگ با یک حیاط خلوت خیره کننده درخت اندود قابل مشاهده بود. ممنون که اولین نگاه رو دزدکی میکنی مگان

اما همه از کسب این قدر هیجان زده نشدند. "آیا این به این معنی است که آنها به ما پرداخت بازگشت برای کلبه Frogmore؟" از یک کاربر توییتر در پاسخ به این خبر، ارجاع خانه سابق این زن و شوهر در املاک ویندزور ملکه. براي کسي که کار نميکنه که خريد شيک ي تاثير گذاري ه -يه نوشته ديگه واقع!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب