Paperwallet باریک کیف پول نقد و بررسی

نقد و بررسی – سلام از ساحل نیوجرسی! من فقط از برگشت از بازی در آفتاب و شن و ماسه و چک کردن این سرد جدید کیف پ

توسط RECORDEJADID در 3 مرداد 1399

نقد و بررسی – سلام از ساحل نیوجرسی! من فقط از برگشت از بازی در آفتاب و شن و ماسه و چک کردن این سرد جدید کیف پول! Paperwallet باعث می شود یک خط کامل از محصولات ساخته شده از Tyvek است که با دوام و سازگار با محیط زیست و ویژگی های برخی از زرق و برق دار, طرح های سفارشی. بیایید لرزش شن و ماسه و آنها را بررسی کنید!

آنچه در آن است ؟

آنها فوق العاده باریک Tyvek کیف پول که ضد آب هستند tearproof و 100% قابل بازیافت است. آنها همچنین ویژگی های برخی از جدی بد بو برای هر دو جنس طرح از هنرمندان در سراسر جهان است.

طراحی و امکانات

این Paperwallets ورزشی طراحی است که من هرگز قبل از دیده می شود. هر کیف پول ساخته شده از Tyvek برش و تاشو به سبک اریگامی به کیف پول شکل. وجود دارد یک بیت از پشتوانه پلاستیک در بدن به آن اشاره سفتی اما این در مورد آن. Paperwallet همچنین همکاران با هنرمندان سراسر جهان برای ایجاد طرح های سفارشی برای هر محصول حمل طراحی از طریق کل قطعه است. این طراحی خاص است که به نام "طلسم باستانی." در اینجا خارج از پوشش...

بررسی کنید که چگونه طراحی حمل به داخل...

حتی پول نقد در جیب می شود سفارشی سازی درمان است. چقدر سرد است ؟

شما همچنین می توانید کمی کارت در کیف پول با برخی از اطلاعات در طراح. این است که از "یاد کیوتو" طراحی شده است. شما ببینید بیشتر از این طرح در بقیه نقد و بررسی.

این کیف پول در حال مسخره نازک به عنوان نام آن پیداست. در اینجا یک سمت-توسط-جانبی برای نشان دادن ضخامت قبل و بعد از بارگذاری آنها را. بالا کیف پول خالی است. پایین لود شده با پول و 6 کارت... آن را بسیار ضخیم تر از چیزهای من در آن است.

در حال حرکت به شما در پیدا کردن دو باز-پنجره اسلات است که برگزار خواهد شد کارت های متعدد هر یک بطور دنج قرار گرفتن مناسب است. پشت هر پنجره در حافظه باز فلپ برای برگزاری چندین کارت های بیشتر.

این billfold فضای اینجا نشان داده شده است. من حدود 15 صورتحساب پر در آن وجود دارد در علاوه بر این به برخی از رسید از ماجراهای من.

اجازه دهید بحث در مورد روز به روز استفاده کنید.

پس از یک ماه از بازی در اطراف با Paperwallet من به شما بگویم که در آن طول می کشد برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. این ماده به معنای واقعی کلمه ضخامت ضخامت ورق کاغذ به طوری که شما احساس می کنید مانند شما ممکن است اشک آن توسط حادثه. اما شما به سرعت پیدا کردن که Tyvek بسیار موثر است. آن را نمی خواهد قادر به rip کردن. آن را نمی خواهد پاره شود. آن میریزد آب مانند یک اردک.

آن را ندارد اما به سرعت نشان می دهد پیچش یا حلقه زنی و چین و چروک در اطراف لبه از استفاده از. دیدن عکس زیر کلیک کنید. یکی از اولین نشده است جاده تست شده است.

دوم دیده می شود یک ماه مداوم استفاده کنید. این یک بیت از یک و فرسوده نگاه کنید. زیبایی من را خسته نمی کند اما آن چیزی را در نظر بگیرید اگر شما می خواهم بکر دنده.

قابلیت استفاده بزرگ است. آن را ساده و تقریبا بدون وزن. من که متوجه باز کردن فلپ برای کارت می تواند یک بیت از یک مشکل هر چند. کارت می توانید اسلاید سمت راست و من در بر داشت یک کارت در پایین کیف من بیش از یک بار. اگر شما حمل بیش از دو کارت (یکی برای هر پنجره باز حافظه) شما می خواهید به نگه داشتن آنها را در آن پنجره باز شکافها و صرفه جویی در فضا برای رسید و چنین.

یکی دیگر از جوشیدن این است که کیف پول 100 ٪ سازگار با محیط زیست دوستانه است. پرتاب آن را در سطل آشغال هنگامی که شما با آن انجام می شود!

چیزی که من دوست دارم

  • وزن فوق العاده سبک
  • منحصر به فرد آثار هنری سفارشی
  • اشک اثبات ضد آب
  • سازگار با محیط زیست

چه نیاز به بهبود

  • کارت می توانید لغزش را از آن باز جیب فلپ بنابراین شما نمی خواهید به نگه داشتن خود را مهم پلاستیک در آن وجود دارد
  • را نشان می دهد نشانه هایی از استفاده به سرعت که ممکن است چیزی که شما

افکار نهایی

این Paperwallet بازدید سه تن از چیزهای مورد علاقه من: باریک کیف پول طراحی گرافیک منحصر به فرد و با تکنولوژی بالا راه حل های ساده بسته است. آنها همچنین حمایت خود را از هنرمندان با یک صفحه اختصاص داده شده به خود bios است که من از طرفداران بزرگ از. اتمام لینک زیر برای دیدن تمام طرح های شگفت انگیز. و این فریب آمیزی دشوار برای یک ساخت است که به سختی قابل توجه در جیب شما. من یک فن است.

قیمت: 20 دلار برای باریک کیف پول $25 برای RFID نسخه
که در آن به خرید: رفتن به Paperwallet وب سایت برای چک کردن همه از محصولات خود را.
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Paperwallet.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب