Otterbox تقارن سری 360 iPad Pro مورد بررسی

نقد و بررسی – من همیشه آن را ضروری است برای حفظ یک مورد در دستگاه های تلفن, قرص, آی پاد, و غیره. دست من فقط ب

توسط RECORDEJADID در 15 تیر 1399

نقد و بررسی – من همیشه آن را ضروری است برای حفظ یک مورد در دستگاه های تلفن, قرص, آی پاد, و غیره. دست من فقط بیش از حد خشک به نگه داشتن یک چنگال خوب در صاف دستگاه های ساخته شده از فلز و شیشه بنابراین داشتن یک مورد خوب مهم است. وارد Otterbox با تقارن سری 360.

آنچه در آن است ؟

تقارن سری 360 مورد طراحی شده برای iPad Pro با سایز 11" و 12.9" مدل های. به عنوان 360 در نام مدل نشانگر این مورد را پوشش می دهد کل اپل با یک خراش-مقاوم در برابر سخت پشت جلد پلاستیکی; فلپ برای پوشش صفحه نمایش; و حفاظت در اطراف لبه های. وجود دارد cutouts برای بلندگو و میکروفون, بنابراین آن را کاملا مهر و موم شده اما ارتباط است نه مانع است یا نه.

چه چیزی در جعبه ؟

  • تقارن سری 360 مورد
  • آموزش کارت نمایش راهنمای نصب و راه اندازی و حالت ایستاده

طراحی و امکانات

تقارن سری 360 ویژگی های یک پلاستیک سخت پشت پوسته و پوشش روی صفحه نمایش است که تارهای صاف در برابر بازگشت و یا آن را می توان به دو روش مختلف ارائه چندین زاویه دید برای iPad. پایین ترین تنظیمات را فراهم می کند مناسب زاویه کم برای تایپ کردن بر روی صفحه نمایش از iPad خود را و بالاتر تنظیم اجازه می دهد تا اپل به ایستادن برای تماشای فیلم و یا ساخت Facetime تماس.

زمانی که پوشش بسته است, ربا در مورد بازی با آهن ربا در اپل برای قرار دادن قرص به خواب; زمانی که پوشش باز است آهن ربا انتشار و اپل از خواب بیدار. کوچک وجود دارد فلپ است که چین بیش از این پوشش بالا برای نگه داشتن آن در محل. این نیز با استفاده از آهن ربا پس از آن به احتمال زیاد نیست که آن را خاموش به طور تصادفی با استفاده از نرمال. من فکر می کنم این امر می شده اند مناسب است اگر این فلپ شد به اندازه کافی بزرگ و یا تا به حال ساخته شده است در حلقه برای برگزاری یک سیب مداد. من سعی کردم به جا مکو Stylus که من قبلا بررسی شده اما فلپ نمی گسترش به اندازه کافی برای نگه داشتن آن در محل و هنوز هم قادر به درستی.

پشت جلد روشن است اجازه می دهد آرم اپل و رنگ اپل را از طریق نشان می دهد. پلاستیک مقاوم در برابر خراش و پس از آن باید به خوبی برای مدت زمان طولانی برای آمدن. نیز وجود دارد یک مربع را برش برای دوربین دست انداز.

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی است به عنوان ساده به عنوان در نظر گرفتن این مورد در خارج از جعبه و خوراکی اپل به سخت پلاستیکی پشت پوسته. پس از آن فقط پوشش زمانی که شما می خواهید برای قرار دادن اپل به خواب و یا باز کردن پوشش آن را بیدار.

چیزی که من دوست دارم

من مانند جامد احساس می کنم در این مورد. من هم مانند زوایای مختلف ارائه شده توسط تاشو از گزینه های روی جلد. پس از من خریداری من external keyboard Logitech من لازم نیست که خیلی نیاز به تایپ بر روی شیشه اما من اغلب ایستاده اپل تا به تماشای فیلم دومین زاویه بسیار مناسب است.

آنچه که من می خواهم تغییر

من فکر می کنم این امر می تواند خوب به راه به ضمیمه سیب مداد یا مشابه قلم. وجود دارد بدون قطع جریان برای شارژ مداد اما ارائه یک راه برای نگه داشتن آن می تواند یک گزینه مناسب.

افکار نهایی

شما نمی توانید به اشتباه با یک Otterbox مورد ابزارهای مورد علاقه خود را. تقارن سری 360 است که به عنوان دلپذیری به عنوان برخی از تلفن خود موارد پس از آن نمی خواهید برای اضافه کردن مقدار زیادی از حجم یا وزن به iPad خود را.

قیمت: $89.95
که در آن به خرید: Otterbox.com و یا آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Otterbox.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن