مزایای انواع مختلف عینک شنا

صدمات ناشی از فعالیت زیاد؛ به عنوان مثال شنای پروانه مسابقهای (پروانه سرعت، و نه استقامت) ممکن است باعث مقدار

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

صدمات ناشی از فعالیت زیاد؛ به عنوان مثال شنای پروانه مسابقهای (پروانه سرعت، و نه استقامت) ممکن است باعث مقداری کمر درد شود شامل شکستن استخوانهای ستون فقرات در موارد نادر و درد شانهها پس از سالهای متمادی تمرین، شنای قورباغه ممکن است باعث درد مچ پا و درد مفاصل ران شود، شنای آزاد و کرال پشت ممکن است باعث ورم زانو شود. شکار در آبهای آبی (عمیق و آبی رنگ) در نقاطی که عمقزیاد مانع از دسترسی به بستر میشود انجام پذیرفته و شامل غوص حبس نفس به مدت طولانی در آبهای اقیانوسهای آزاد برای شکار گونههای خاص و مجاز اقیانوسی است. این خاصیت توسط بهره گیری از لایه هاي نازک از مواد نانو کربن که مانع از چسیبدن و تجمع قطرات آب به سطح درونی لنزها میگردد ایجاد میشود. یا اینکه مدل مویی را روی سرخود ببیند قبل از آنکه به آرایشگاه بروند. وی در همین دوره این شنای کرال را با یک ضربه پای قورباغه ترکیب کرد. دل تاریکی نقدهای مختلفی، نظیر مثبت و منفی از منتقدین وبگاههای بازی ویدئویی دریافت کرد. باید گفت که خاصیت ضد بخار نه تنها در تمامی عینک هاي شنا، بلکه در سایر محصولات نظیر شیشه هاي خودرو؛ یک ویژگی موقتی هست. This ᠎da ta has be en generat ed by G SA Conte᠎nt Generato r DEMO .

ولی شرطی توی نامه نوشته شده بود که باید اول معماهایی که پدربزرگ او گذاشته رو کشف کنی! ویژگی ضد خش بودن با افزودن لایه اي نازک ولی با مقاومت بسیار چندان در برابر سایش و سایر آسیب هاي فیزیکی، بر روی سطح خارجی لنزهای عینک شنا ایجاد میگردد. خوشبختانه عینک های شنا کلا دارای سه شکل ظاهری می باشند؛ شکل اول آنان عینک های سوئدی است که برای شناگران حرفه ای و فعال در عرصه های ورزشی بسیار مناسب است. شنا برای کودکان زیر سه سال فقط به صورت به اصطلاح شنای سگی است که کودک سر را بیرون از آب نگه داشته و شنا میکند. از آن جهت که وجود خش بر روی لنزها، کیفیت دید شما را در زیر آب بسیار کم میکند؛ لذا برخورداری بودن عینک شنایتان از این خاصیت بر میزان کارایی و لذتی که از شنا کردن میبرید اثر مستقیم میگذارد. لذا برای افرادی که چشمانشان حساس به درخشندگی محیط هست گزینش ي مناسبی میباشند.

این گروه از لنزها، نور طبیعی را از خود عبور داده و رنگ طبیعی اجسام و محیط از طریق انها قابل روئیت هست. مهمترین مزیت این گروه از لنزها، سبکی انها می باشد. اصلی ترین نکته در رابطه با طول عمر خاصیت ضد بخار بودن لنزها، روش صحیح بهره گیری از عینک شنا می باشد که در مطالب جداگانه اي به انها خواهیم پرداخت. به همین جهت، شاید قیمت بالاتر انها نسبت به رقیب ارزان قیمتشان، یزرگترین کمبود آن هاست. شاید بزرگ ترین ضعف لنز هاي ساخته شده از پلی کربنات، ساخت تراشه هاي خطرناک در صورت شکستن آنها هست. متعارف ترین باور نادرستی که میان مصرف کنندگان در این مورد رواج دارد و شاید به علت تبلیغات القا شده توسط فروشنده ها ایجاد شده باشد؛ دائمی بودن خاصیت ضد بخار در لنزهای به کار رفته در عینک های شنا می باشد. از آنجایی که جنس لنز های عینک شنا تایین کننده ي اصلی ترین قابلیت آن یعنی فراهم آوردن برترین دید در زیر آب می باشد؛ دقت به این مورد هنگام خرید عینک شنا به شما در انتخاب برترین انتخاب کمک فراوانی میکند. هر یک از این رنگ ها برای استفاده در یک شرایط نوری طراحی شده اند که شما بایستی با توجه به نور محیطی که در آن شنا خواهید کرد، یک کدام از آنان را خریداری نمایید.

اگر می خواهید عمر عینکتان بیشتر باشد، توصیه می شود، پوشش مخصوصی برای آن فراهم کنید. متاسفانه در سالهای اخیر و با گسترش شهر رشت، پلهای خاکی و بدون پایه روی تالاب ساخته شد و همین کار باعث کاهش سطح آب و کمتر شدن پوشش گیاهی اطراف آن میشود. واشرهای لاستیکی که در آنها تعبیه شده است، سبب میشود فشار کمتری روی چشمتان وارد شود. در گدشته قیمت عینک طبی با لنز طبی بسیار زیاد بود ، اما اکنون عینک طبی شنا به بازار آمده است که در آنها لنزهای طبی با قیمت های بسیار مناسب را می توان بر روی فریم های ورزشی بکار برد. نکته ي بسیار مهمی در مورد این محصولات وجود دارد. نکته بعدی که در هنگام خرید عینک شنا باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب یک سایز مناسب برای لنز وسیله آبی شما می باشد. علاوه برآن، لنزهای آبی به علت کاهش درخشندگی اجسامی که میبینیم، به تشخیص بهتر رنگ ها در محیط هاي پرنور کمکم میکنند و این مهمترین نکته برای خرید عینک شنا هست.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن