ماتریس PowerWatch سری 2 نقد و بررسی

نقد و بررسی بازگشت در ماه اکتبر 2018 من بررسی ماتریس Powerwatch X اولین ساعت هوشمند طراحی شده توسط پوشنده لبا

توسط RECORDEJADID در 8 خرداد 1399

نقد و بررسی بازگشت در ماه اکتبر 2018 من بررسی ماتریس Powerwatch X اولین ساعت هوشمند طراحی شده توسط پوشنده لباس حرارت بدن. پس از آن ماتریس صنایع شده است در حال توسعه نسل بعدی محصول و پیشنهاد ما این فرصت را به بررسی PowerWatch سری 2. اجازه دهید آن را چک کنید.

آنچه در آن است ؟

ماتریس صنایع PowerWatch سری 2 multi-function, GPS فعال ورزشی ساعت هوشمند است که توسط ترکیبی از هر دو انرژی خورشیدی و پوشنده لباس خود حرارت بدن.

چه چیزی در جعبه ؟

این PowerWatch 2 می آید در یک جعبه است که به تصویر می کشد محصول در جلو و لیست ویژگی های اصلی آن در پشت و دو طرف از جعبه.

این PowerWatch 2 خود واقع به صورت چسبیده به یک مقوا و سینی.

ببین ماتریس PowerWatch 2. کامل با گرد و غبار (ببخشید این به معنای واقعی کلمه بود زمانی که من حذف این سازمان دیده بان از این بسته برای اولین بار و من تا به حال فرصتی برای پاک کردن آن را قبل از گرفتن این عکس).

واجب مدارک موجود در جعبه زیر سینی که در آن PowerWatch 2 برگزار شد. وجود آیتم های متعدد از جمله یک زن و شوهر از گارانتی کارت کتابچه راهنمای کاربر و یک کارت با یک کد QR روی لینک کلیک کنید برای کپی آنلاین کتابچه راهنمای کاربر و چند نفر دیگر.

موارد فوق نیز زیر سینی: این پایه شارژ و کابل USB و یک پارچه میکرو.

در مجموع موارد زیر بودند در داخل بسته:

 • PowerWatch 2
 • پایه شارژ
 • میکرو USB کابل
 • میکرو پارچه
 • کتابچه راهنمای کاربر
 • کد QR ورق که در پیوند به این کتابچه راهنمای کاربر آنلاین
 • گارانتی کارت و دارنده
 • GPS کارت
 • حل اختلاف کارت
 • برخی از کارت های دیگر

مشخصات سخت افزاری و ویژگی های

 • قطر = 47mm
 • ضخامت = 16میلی
 • بند Width = 22mm
 • مقاومت در برابر آب = 200m
 • نمایش قطر = 1.2 در
 • اتصال = در iOS/آندروید
 • MCU = Ambig آپولو
 • قدرت = ترمو + خورشیدی
 • صفحه نمایش تمام رنگی
 • موقعیت یابی GPS
 • ضربان قلب سنسور
 • Smart Notifications
 • Calorie Counter
 • Step Counter
 • کیفیت خواب ردیاب
 • پوست اندازه گیری دما
 • نور پس زمینه LED
 • نرم افزار 3rd حزب ادغام
 • هواپیماهای درجه پوشش آلومینیوم
 • یاقوت کبود شیشه ای چهره
 • سیلیکون بند w/ فلزی دست و پنجه نرم

طراحی و ویژگی ها و عملکرد

اولین برداشت من از ماتریس PowerWatch 2 بود که این نگاه بسیار سخت بود و بسیار جامد با کیفیت بالا احساس می کنید; اگر به عنوان یک نینجا و یک کماندو رو با هم طراحی و رویای خود را به تماشای. این دیده بان سبک برای همه ممکن است اما شخصا من کاملا آن را دوست دارم.

چهره PowerWatch 2 یک صفحه نمایش دایره احاطه شده توسط چهار کوچکتر و چهار بزرگتر faux پیچ است که کمک به سازمان دیده بان را سخت یک ظاهر طراحی شده.

وجود دارد چهار دکمه در دیده بان دو در سمت چپ و دو تا در سمت راست. دکمه باید یک الماس قبه-نوع بافت برای کمک به جلوگیری از انگشت خود را از لغزش کردن آنها را زمانی که شما آنها را فشار دهید.

در 16mm PowerWatch 2 یک بازی بسیار ضخیم دیده بان; شما ممکن است مشکل در اتصالات آن تحت سخت تر پیراهن آستین و شما ممکن است خودتان را در کوبیدن آن را به همه چیز. اما من در واقع ترجیح می دهند ضخیم ساعت پس از این زحمت نیست من به خصوص از PowerWatch 2 شامل بسیاری از فن آوری های در هیئت مدیره قطعا منجر به ضخامت آن.

PowerWatch 2 بند سیلیکون مواد فلزی دست و پنجه نرم و همه از آن است سیاه و سفید. این بند سیلیکون بسیار نرم و چسبناک و احساس کاملا راحت برای پوشیدن دارم. بند و دست و پنجه نرم همچنین شامل یک تنوع از الماس قبه نوع الگوی است که در سازمان دیده بان دکمه.

در پشت هر دو نیمه از بند کوچک کشویی پین است که به عنوان یک انتشار مکانیسم است که اجازه می دهد تا شما را به سرعت و به راحتی حذف این بند در صورت نیاز.

در پشت PowerWatch 2 یک طلا کوچک مستطیل است که ضربان قلب سنسور. کمتر آشکار است که تمام پشت دیده بان است که در واقع ورودی به PowerWatch 2 سنسور حرارتی. تکنولوژی به کار گرفته شده توسط این PowerWatch محصولات برای تولید برق است که به نام ترمو قدرت. در هر کتابچه راهنمای کاربر به PowerWatch نیاز به دمای دیفرانسیل با هوای محیط به شارژ خود باتری داخلی. آن را تولید قدرت بیشتر زمانی که هوا سردتر است و زمانی که پوشنده لباس پوست گرمتر از فعال بودن. دیده بان اتهامات باتری آن سریعترین زمانی که پوشنده فعال است (به عنوان مثال راه رفتن و یا در حال اجرا) و زمانی که دمای محیط کمتر از 80 درجه فارنهایت (26 درجه C). بالاتر از 90 درجه فارنهایت (32 درجه سانتیگراد) این PowerWatch نمی تواند شارژ خود باتری داخلی. بنابراین اگر شما زندگی می کنند در یک درجه حرارت بالا آب و هوای PowerWatch سری 2 ممکن است برای شما کار. علاوه بر منحصر به فرد این ترمو قدرت PowerWatch سری 2 نیز شامل شارژ خورشیدی. سلول خورشیدی تولید تا 1000x قدرت بیشتر با نور مستقیم خورشید نسبت به کم نور داخل سالن.

راه اندازی

این PowerWatch 2 را نمایش نمی شد فعال زمانی که من آن را حذف از جعبه. کتابچه راهنمای کاربر نشان داد که با فشار دادن پایین دو تا پایین دکمه به طور همزمان برای 7 ثانیه خواهد به نوبه خود به ساعت مچی در. اما من سعی کردم این چند بار بود و نه قادر به گرفتن آن را به کار. من می خواستم به PowerWatch 2 به نفع شک و در نظر بگیرید که ممکن است باتری را تخلیه و از آن زمان ساخته شده بود به زمان من تا به حال آن را در دست من. من تا به حال مسائل مشابه با دیگر دستگاه های قبل از, و من می خواهم موفق به استفاده از این دستگاه' شارژ پایه به "پرش شروع" آنها را به فعال سازی به طوری که طرح من در اینجا.

این Powerwatch سری 2 شامل حرارتی شارژ پد به عنوان یک پشتیبان گیری راه حل برای کسانی که بار زمانی که شما ممکن است شده اند با پوشیدن سازمان دیده بان خود را در حالی که برای. این پایه شارژ کوچک است در تنها 1.5 اینچ در قطر و کمتر از 0.5 اینچ ضخامت و ساده در طراحی. زیرین پایه شارژ کوچک خاکستری سیلیکون "پا" است که برای کمک به نگه داشتن آن را از کشویی در اطراف بر روی سطوح صاف; با این حال به نظر می رسد که یکی از این گم شده بود از بررسی نمونه دریافت کردم. شامل کابل USB است که تنها حدود 6 اینچ طول است که من احساس می کنم بیش از حد کوتاه بود و بسیار موثر از پایه شارژ می شود بسیار نزدیک به آنچه در آن است که متصل به.

بالای پایه شارژ دارای افسردگی خفیف که به آن پشت دیده بان متناسب و پایه شامل آهن ربا که در نظر گرفته شده برای کمک به تراز تماشای هنگامی که به درستی قرار گرفته است. آهن ربا یا نه من تا به حال به دقت تراز سازمان دیده بان به پایه و یا آن را به اتهام نیست. شارژ نشان داده شده است توسط یک LED کوچک در کنار پایه که سه پلک کهربا زمانی که مقدار دهی اولیه, درخشد جامد سبز هنگام شارژ (به عنوان نشان داده شده در بالا) می درخشد جامد کهربا زمانی که به طور کامل شارژ و چشمک قرمز زمانی که شارژ ندارد. من فکر می کنم این امر منجر به ضعیف قرار گرفته چرا که آن را دشوار است برای دیدن بر روی پایه و باید مقابل قرار دارد پورت کابل USB به این دلیل که بیش از حد-کابل USB کوتاه بدان معنی است که پایه باید قرار داده شود و نزدیکی هر چه از کابل USB متصل به.

قرار دادن ساعت در پایه به نظر می رسید برای کمک به از آنجا که پس از چند دقیقه من شنیده ام صدای سنج ایجاد کردن صدا و لرزش سریع و متوجه شدم که تماشای صفحه نمایش تا به حال فعال بود و نمایش این ساعت نسخه سیستم عامل یک کد QR و یک شماره 4 رقمی.

بعد من نیاز به یک جفت سازمان دیده بان برای آی فون XR. به عنوان نشان داده شده در کتابچه راهنمای کاربر من اشاره کرد و من دوربین آیفون در کد QR در تماشای صفحه نمایش و آن را به من در زمان به یک صفحه وب که در آن من می تواند مناسب را انتخاب کنید برنامه را نصب کنید بر روی آی فون است که در این مورد بود ماتریس PowerWatch 2 برنامه به عنوان بالا نشان داده شده است.

پس از نصب برنامه آن را راه اندازی و ارائه شد روی صفحه اصلی نشان داده شده در سمت چپ تصویر بالا. از آنجایی که من در حال حاضر یک حساب کاربری از داشتن قبلا بررسی ماتریس Powerwatch X من وارد سایت قبلی من با استفاده از اعتبار. من اطلاعات جمعیتی کشیده شد از حساب من و پرجمعیت در برنامه به عنوان نشان داده شده در مرکز تصویر بالا. من تایید این اطلاعات درست بود و سپس ارائه شد سمت راست تصویر بالا که به من امکان فعال کردن انواع مجوز ها از جمله اپل Healthkit اتصال اطلاعیه اتصال دوربین و ردیابی محل.

کار بعدی این بود که در واقع جفت PowerWatch 2 با آی فون من XR از طریق نرم افزار. جفت تنها در زمان چند دقیقه.

بعد صفحه اصلی نرم افزار نمایش داده شد نشان داده شده در تصویر سمت چپ بالا. به عنوان نشان داده شده در بالای صفحه من "پایین کشیده به همگام سازی" انتظار PowerWatch 2 تا همگام با برنامه اما به جای من تو را دیدم پیام در متن به رنگ قرمز در تصویر سمت راست در بالا بیان "اجباری به روز رسانی سیستم عامل در حال بررسی است. همگام سازی داده ها مجاز نمی باشد." نمایشگاه به اندازه کافی. من کلیک بر روی "من PowerWatch" آیکون در سمت راست پایین تر از صفحه اصلی و شروع نرم افزار به روز رسانی.

من تلاش آپدیت چندین بار اما در پایان هر تلاش من حفظ یک به روز رسانی خطا. این کاملا خسته کننده, بنابراین من تماس ماتریس و وضعیت را توضیح داد. من دستور به حذف PowerWatch 2 از آیفون, بلوتوث, دستگاه, فهرست, حذف برنامه از آی فون من و بازگرداندن به تنظیمات کارخانه کنید و سپس همه از بالا دوباره. من بسیار خوشحال به شنیدن این, اما من به عنوان دستور و بعد از بالا, دستورالعمل, سازمان دیده بان عامل شد و در نهایت به روز شده از V2.1.6r0 به V2.4.8r0.

اما پس از آپدیت من تا به حال برای یک بار دیگر از طریق جفت شدن فرایند از طریق QR را اسکن و غیره.

در نهایت من به طور کامل به روز شده برای آخرین تماشای افزار و آی فون من بود زوج به این سازمان دیده بان از طریق نرم افزار. همه در نظم بود. صفحه نمایش به نظر می رسد به یک صفحه نمایش ال سی دی اما من گمان می کنم آن ممکن است یک "جوهر الکترونیکی" نوع نمایش آن را حس آنجا که من درک می کنم که e-ink نمایش به طور معمول با استفاده از قدرت کمتر نسبت به سایر ال سی دی نمایش می دهد. همچنین آن را بسیار با دوام یاقوت کبود شیشه کریستال.

توابع و عملکرد

همانطور که در دو عکس بالا و پایین این PowerWatch سری 2 به طور پیش فرض روی صفحه نمایش اصلی نشان می دهد روز, تاریخ, AM/PM ، علاوه بر این وجود دو آیکون در پایین صفحه نمایش اصلی است که می تواند سفارشی با فشار دادن دکمه سمت راست پایین. که چرخه بین تعداد گام روزانه و daily calorie count (بالا سمت چپ) و مدت زمان خواب از شب گذشته و زمان ضربان قلب (بالا سمت راست).

این دو گزینه دیگر برای پایین دو آیکون به طور پیش فرض صفحه نمایش اصلی در حال بدن خود را در سطح متوسط و تماشای سطح متوسط که یک شاخص از تماشای قدرت توانایی نسل (بالا سمت چپ) و تعدادی از وات تولید شده توسط بدن و تعداد وات تولید شده توسط نور قدرت (بالا سمت راست).

فشار بالایی سمت چپ را فشار دهید هنگامی که به ارمغان می آورد تا توانایی را انتخاب کنید از شش فعالیت حالت های که در دسترس هستند شروع با "فضای باز اجرا شود." فشار دادن دکمه پایین سمت چپ را فشار دهید و سپس در ادامه به چرخه را از طریق فعالیت های دیگر حالت های نشان داده شده در تصاویر بالا و پایین.

با فشار دادن دکمه سمت راست بالا دکمه فعالیت های انتخاب شده در حالت آموزش. اولین فعالیت های حالت من سعی کردم در هوای آزاد پیاده روی. پس از فشار دادن دکمه سمت راست بالا دکمه پیام "جستجو برای GPS..." پدیدار شد. بعد از حدود یک دقیقه به PowerWatch سری 2 واقع یک سیگنال GPS و سپس صفحه نمایش را به "شروع می شود." من مطمئن هستم که اگر این بدان معنی است که این فعالیت تا به حال در واقع شروع به, بنابراین من کمی صبر کردم و وقتی که هیچ چیز اتفاق افتاده است, من فشار بالا سمت راست را فشار دهید و دوباره روی صفحه نمایش به تغییر فضای اجرا در حالت فعالیت است که صفحه نمایش اطلاعات نشان داده شده در تصویر بالا و به سمت راست. جالب محدودیتی که من متوجه شدم در کتابچه راهنمای کاربر بود که GPS باید با استفاده از تنها 30 دقیقه در روز و یا آن را به آرامی خالی کردن باتری. این باتری می تواند ذخیره سازی GPS دقیقه که استفاده نمی شود در یک روز به بیش از رول برای یک روز دیگر. که من پیدا کردم این بود جالب محدودیت با توجه به اینکه اکثر مردمی که خرید یک ساعت مچی از این نوع و استفاده از توابع آن هستند به احتمال زیاد به ورزش بیش از 30 دقیقه در یک زمان.

با فشار دادن دکمه سمت راست بالا دکمه "پایان" فعالیت نمایش فعالیت نهایی آمار به عنوان نشان داده شده در تصویر بالا سمت راست و موجب صرفه جویی در فعالیت نتایج به سازمان دیده بان.

بازگشت به برنامه اصلی صفحه صفحه آن به نظر نمی رسد که فعالیت نتایج ذخیره شده بر روی این ساعت تا به حال شده است به طور خودکار منتقل شده به برنامه. اما کشیدن پایین مجبور همگام سازی بین برنامه و دیده بان. که کشیده نتایج فعالیت از سازمان دیده بان به نرم افزار.

هنگامی که فعالیت داده شده بود و همزمان به برنامه اطلاعات دقیق از فعالیت ها نمایش داده می شود همانطور که در تصاویر بالا و پایین.

تصویر نهایی نشان داده شده در بالا سمت راست برنامه تقویم. یک نقطه سبز رنگ نشان می دهد که یک یا چند فعالیت که روز تکمیل شد و انتخاب آن به ارمغان می آورد تا فعالیت های آن روز را شبیه به بالا.

در علاوه بر این به اطلاعات دقیق در این نرم افزار دیده بان همچنین جمع آوری و نمایش داده ها از طریق آن وضعیت ابزارک می شود همانطور که در تصاویر بالا و پایین. وضعیت ابزارک ها قابل دسترسی با فشار دادن دکمه پایین سمت چپ را فشار دهید و شامل زمان, مراحل, کالری, ضربان قلب, خواب, ردیاب و تنظیمات. وضعیت ویدجت های مفید برای یک نگاه سریع در حوزه های مختلف آمار تناسب اندام است که اکثر کاربران از یک ساعت از این نوع علاقه مند است. اضافی اطلاعات دقیق در مورد هر یک از ویجت در دسترس است با فشار دادن دکمه سمت چپ بالا و سمت چپ پایین دکمه.

در علاوه بر این به برنامه اصلی داشبورد صفحه من Powerwatch صفحه نمایش اطلاعات در مورد خود را PowerWatch سری 2, تنظیمات شخصی خود را و تنظیمات حساب کاربری خود را.

علاوه بر ویژگی های فوق ، PowerWatch سری 2 همچنین شامل یک نور پس زمینه از ویژگی های است که فعال شده است با فشار دادن دکمه سمت راست پایین برای 3 ثانیه.

چیزی که من دوست دارم

 • ترکیب حرارت بدن/انرژی خورشیدی به ندرت نیاز به شارژ
 • چند فعالیت حالت به آهنگ های مختلف فعالیت های تناسب اندام
 • وضعیت ابزارک ارائه سریع خلاصه داده های ردیابی

چه نیاز به بهبود

 • برخی ممکن است پیدا کردن سازمان دیده بان به کمی ضخیم (این واقعا زحمت من)
 • شاخص نور در پایه شارژ آسان است برای دیدن
 • GPS نیاز به یک مدت زمان طولانی تر استفاده کنید.

افکار نهایی

هنگامی که من می خواهم مرتب کردن آپدیت های اولیه جفت شدن من در بر داشت ماتریس PowerWatch سری 2 به توان بهبود قابل توجه بیش اصلی PowerWatch X در راه های مختلفی. این شامل چندین فعالیت مفید برای حالت های که آهنگ آن داده ها را فراهم می کند اطلاعات دقیق از طریق وضعیت ویدجت ساعت و برنامه اتصال به خوبی یکپارچه (از جمله اساسی اطلاعیه ها) و برنامه را نشان می دهد و حتی بیشتر فعالیت داده از سازمان دیده بان خود را. اما ویژگی های متمایز است که این PowerWatch از دیگر ساعت های هوشمند خود—بدن گرما تولید حرارتی با قدرت بیشتر همراه با انرژی خورشیدی است. آن است که کمی در سمت گران است اما ارزش چک کردن اگر شما به دنبال یک GPS ورزشی ساعت هوشمند است که به ندرت نیاز به شارژ می شود.

قیمت:

 • PowerWatch سری 2 $499
 • PowerWatch سری 2 Premium $599
 • PowerWatch سری 2 لوکس $699

که در آن به خرید: PowerWatch و آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط PowerWatch.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن