کیت میدلتون فقط اجازه دهید این راز در مورد خانواده اش لغزش ما می تواند آن را باور نمی کند!

کیت میدلتون است که ترویج یک پروژه جدید و اجازه دادن به برخی از اسرار خانواده لغزش در روند! او رویال حضرت دوشس

توسط RECORDEJADID در 28 اردیبهشت 1399

کیت میدلتون است که ترویج یک پروژه جدید و اجازه دادن به برخی از اسرار خانواده لغزش در روند!

او رویال حضرت دوشس کمبریج به نظر می رسد در انگلستان برنامه ITV "صبح امروز" این هفته برای به اشتراک گذاشتن اخبار از نمایشگاه جدید او با راه اندازی گالری ملی پرتره.

بیشتر بخوانید: شما ممکن است می خواهم به نشستن قبل از دیدن آنچه که خانواده سلطنتی فقط در مورد گفت: Meghan Markle و شاهزاده هری!

مجموعه ای به نام "هنوز" یا #HoldStill2020 امکانات 100 عکس که تصرف کشور تجربه در طول COVID-19 مستند. اما مادر از سه تحت پوشش بیش از او عکس پروژه نشان می دهد--او همچنین نشان داد برخی از ناکامی های او را تجربه مدرسه در منزل سه تا از بچه ها در سنین مختلف است. Royals--آنها درست مثل ما!

کیت به اشتراک گذاشته شده است که جورج می شود "بسیار ناراحت" چرا که او می خواهد به انجام تمام شارلوت پروژه مانند ساخت عنکبوت ساندویچ, چرا که آن را بسیار "کولر" از انجام خود را با سواد و کار. خوبه ما درد را احساس می کنم جورج!

اما این همه نیست--دوشس کمبریج رسما در یک رول با ساخت شخصی خانواده لحظه های عمومی در حال حاضر.

مادر از پنج فقط به روز شده مشخصات تصویر از خانواده رسمی کاخ کنزینگتون Instagram صفحه به فاش کردن یک نام تجاری جدید پرتره از باند!

شات از گروه های مشارکت در دیگر مبارزات اجتماعی--#ClapForOurCarers--برای نشان دادن قدردانی خود را برای خط مقدم کارگران است. ما دوست دارم که!

ادامه مطلب: این دلخراش راز در مورد هری پاتر و شاهزاده & Meghan Markle فقط–ما خیلی غمگین برای آنها!

جدید نرم افزار عکس است که هنوز هم از اخیر تصویری از خانواده پنج--Prince William, Kate, Prince George, 6, شاهزاده خانم شارلوت 5 و شاهزاده لویی, 2--پله خارج از Anmer هال خانه را به تحسین کارگران است. بنابراین دست زدن!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب