کیت میدلتون فقط کاهش یافته است, این رشته بمب, در مورد خانواده خود–ما را شگفت زده کرد!

کیت میدلتون نگه می دارد زندگی او بچه های نسبتا خصوصی. اما یک بار در در حالی که او سهام یک نگاه اجمالی کمی به د

توسط RECORDEJADID در 20 تیر 1399

کیت میدلتون نگه می دارد زندگی او بچه های نسبتا خصوصی. اما یک بار در در حالی که او سهام یک نگاه اجمالی کمی به دنیای شخصی و این کاملا فوق العاده است. به تازگی دوشس کمبریج به اشتراک گذاشته یک پرده عکس از سه تا از بچه ها و پرنس ویلیام.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Kate Middleton and Prince William and kids

چلپ چلوپ اخبار

منچستر شناخته شده است او عاشق عکاسی است. و او مورد علاقه افراد اتفاق می افتد به شایان ستایش شاهزاده جورج, 6, شاهزاده خانم شارلوت 5 و شاهزاده لویی, 2. مامان از سه مشترک یک عکس از بچه ها با هیجان ستون در بالای پدر خود, Prince William.

Kate Middleton and Prince William and kids

چلپ چلوپ اخبار

به عنوان یک مشتاق عکاس میدلتون به طور معمول طول می کشد رسمی-ish عکس از بچه و شوهر و سهام آنها را در Instagram به افتخار تولد خود را. برای پرنس ویلیام تولد این سال او تصمیم گرفت به لرزش چیز کمی. او موفق به گرفتن شاهزاده ویلیام اسمارت پدر و حالت.

Kate Middleton and Prince William and kids

چلپ چلوپ اخبار

هر دو کیت میدلتون و پرنس ویلیام صرف شده است زمان بیشتری را در خانه. این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور پدر و مادر کار به کار از خانه و مدرسه بچه های خود را. دوک و دوشس کمبریج شد و نه معاف از کسانی که وظایف.

Kate Middleton and Prince William and kids

چلپ چلوپ اخبار

کار از خانه با بچه ها آسان نیست اما این زوج سلطنتی در آغوش آن را به عنوان یک پیوند فرصت را برای خانواده خود را. به عنوان پدر و مادر مشغول با توجه مداوم از رسانه های لحظه به ما می دهد یک نگاه اجمالی از چگونگی "عادی" زندگی خود را خارج از صفحه نمایش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب