Kapacks سپاهی بسته کمک خواهد کرد که شما نگاه بخشی در حالی که تعقیب کردن آن شورشی تفاله

اخبار – با وجود عدم توانایی خود را به آمار هدف خود را با متخصصین stormtroopers هستند شخصیت های بسیار محبوب بر

توسط RECORDEJADID در 4 تیر 1399

اخبار – با وجود عدم توانایی خود را به آمار هدف خود را با متخصصین stormtroopers هستند شخصیت های بسیار محبوب برای طرفداران جنگ ستارگان و قابل تشخیص در سراسر جهان. در حال حاضر شما می توانید پیوستن به صفوف امپریالیستی ضربت (حداقل تا حدی) هنگامی که شما را در بند این Kapacks سپاهی بسته است.

به عنوان دیده می شود در عکس بالا Kapacks سپاهی بسته بیرونی ساخته شده از همان مواد به عنوان ضربه گیر اتومبیل فراهم می کند که دوام و قدرت و وزن کم و همچنین خواص مانند بودن و مقاوم در برابر هوا برش-اثبات است. فضای داخلی آن شامل چندین سازمانی و ویژگی های محافظ برای به 17.6" لپ تاپ, تبلت و موارد دیگر. این شهر همچنین دارای یک بند شانه خالی بالا گرفتن رسیدگی و مش پشت بالشتک.

این Kapacks سپاهی بسته موجود است در رنگ های متعدد و می تواند به راحتی سفارشی را با کن. در علاوه بر این به خود stormtrooper سبک آنها نیز یک تعداد انگشت شماری از دیگران در اشکال مختلف مانند Cyberpack و اطلس بسته است. همه ساخته شده در ایالات متحده آمریکا توسط یک پدر و پسر تیم که مفهوم و توسعه طراحی شده است.

همچنین در دسترس است زنجیر سبک مینی سپاهی بسته است که کوچکتر از نسخه اصلی است که می تواند انجام بیش از شانه.

Kapacks سپاهی بسته در قیمت 69 دلار برای نسخه سفید و 79 دلار برای نسخه قرمز در حالی که مینی سپاهی بسته است $39. آنها همچنین موجود در بسته نرم افزاری برای قیمت های مختلف. بازدید Kapacks.com برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش و آنها نیز در دسترس از طریق Etsy و eBay.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن