جنیفر آنیستون فقط اعلام تکان دهنده ترین تا کنون!

جنیفر آنیستون فقط یک اطلاعیه در Instagram که تن از طرفداران ناجور! این بازیگر نوشته شده این رجعت تصویر با دوست

توسط RECORDEJADID در 26 اردیبهشت 1399

جنیفر آنیستون فقط یک اطلاعیه در Instagram که تن از طرفداران ناجور! این بازیگر نوشته شده این رجعت تصویر با دوستان بازیگران آمپول اعلام کرد که آنها خواهد بود شرکت در "همه در چالش است."

نگه داشتن خواندن برای دیدن پست!

همه در چالش کمک می کند تا جمع آوری پول برای هیچ بچه گرسنه وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و مواد غذایی در امریکا صندوق (که پشتیبانی از تغذیه امریکا و جهان آشپزخانه مرکزی).

Friends cast

شاتر

با اهدای پول در وب سایت خود را, شما می توانید وارد کنید برای یک شانس برای برنده شدن یک VIP دوستان تجربه حضور در مداخله خود را HBO Max مراسم ویژه. به علاوه برنده خواهد این شانس را به قهوه با ستاره ها در Central Perk.

آنیستون مزبور پس از "ما دعوت شما و پنج نفر از دوستان خود را به پیوستن به شش نفر از ما در مرحله 24 ... نمی توانید صبر کنید برای دیدار و در آغوش شما بچه ها در زمانی که این است که بیش از همه است."

Jennifer Aniston

شاتر

آنیستون به پایان رسید پست با تشویق هواداران به ماندن در قرنطینه: "تا آن زمان نگه داشتن Facetiming تماس DMing و ارسال پیامک به دوستان و خانواده خود را. ما باید همیشه در ارتباط ماندن."

Jennifer Aniston

شاتر

بسیاری از افراد مشهور مانند دایان کیتون و سلنا گومز, flocked به بخش نظرات برای نشان دادن حمایت خود را برای بشردوستانه به چالش بکشد.

گومز اظهار داشت: "آه من است."

Jennifer Aniston

شاتر

مراسم ویژه بود که در ابتدا مجموعه ای به ضبط می شود در ماه مه اما مداخله تاریخ به تعویق افتاده است تا اواخر تابستان با توجه به کوروناویروس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن