جیکوب بلیک برای اولین بار از زمان تیراندازی پلیس در کنوشا از تخت بیمارستان صحبت می کند

جیکوب بلیک برای اولین بار از زمانی که یک کنوشا، ویسکانسین، افسر پلیس هفت بار از پشت به او شلیک کرد، علناً صحبت

توسط RECORDEJADID در 16 شهریور 1399

جیکوب بلیک برای اولین بار از زمانی که یک کنوشا، ویسکانسین، افسر پلیس هفت بار از پشت به او شلیک کرد، علناً صحبت کرده است و می گوید او درد مداومی از تیراندازی دارد که پزشکان می ترسند او را از کمر به پایین فلج کند.

بلیک در ویدئویی که شنبه شب در توییتر توسط وکیل خانواده اش بن کرامپ منتشر شد، از تخت بیمارستانش گفت: «بیست و چهار ساعت، هر ۲۴ ساعت یک بار درد است، چیزی جز درد نیست. نفس کشیدن درد می کند، خوابیدن درد می کند، حرکت از پهلو به پهلو درد می کند، خوردن درد می کند.»

ادامه مطلب: جیکوب بلیک خوش بین با وجود فلج پس از تیراندازی پلیس ، پدر می گوید

بلیک، پدر ۲۹ ساله شش ساله نیز گفت که منگنه هایی در پشت و معده اش دارد.

بلیک با شکستن انگشتانش گفت: «زندگی شما، و نه تنها زندگی تان، پاهایتان، چیزی که باید در زندگی به اطراف و جلو حرکت کنید، می تواند اینطور از شما گرفته شود.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

وی افزود: به هم بچسبید، مقداری پول در آورید، همه چیز را برای مردم ما در آن بیرون آسان تر کنید، مرد، چون زمان زیادی هست که هدر رفته است.

بلیک که بلک است، در ۲۳ اوت پس از کنار رفتن از افسر و دو نفر دیگر که در تلاش برای دستگیری او بودند، توسط یک افسر پلیس سفیدپوست از پشت مورد اصابت گلوله قرار گرفت. افسر، روستن شسکی، پس از اینکه بلیک درب سمت راننده اس یووی خودش را باز کرد و به خودرو تکیه داد، آتش گشود. این تیراندازی به صورت ویدئویی ضبط شد و به صورت آنلاین منتشر شد و چندین شب اعتراضات و ناآرامی ها را در کنوشا، شهری در حدود ۱۰۰ هزار نفر بین میلواکی و شیکاگو برانگیخت.

داستان های رونده

توقف بوسیدن، پوشیدن ماسک در حالی که داشتن رابطه جنسی برای جلوگیری از کروناویروس، تام می گوید

خانواده آمریکایی در بر داشت سوء استفاده از 'راه گریز آلاسکا' لگد از قبل از ظهر: وزیر

شسکی و دیگر افسرانی که در محل حضور داشتند در انتظار نتیجه تحقیقات وزارت دادگستری ویسکانسین در مرخصی اداری قرار گرفتند. هیچ کدام متهم نشده اند.

2:30 بایدن از ویسکانسین بازدید کرد، با خانواده جیکوب بلیک دیدار کرد
بایدن از ویسکانسین بازدید کرد، با خانواده جیکوب بلیک دیدار کرد

بليک که هنگام اصابت گلوله حکم بازداشت برجسته ای داشت، روز جمعه به اتهام متهم کردن او به تجاوز جنسی به يک زن در ماه مه اعتراف کرد و از حق خود برای رسيدگی مقدماتی چشم پوشی کرد. بلیک از راه دور از طریق کنفرانس ویدئویی از تخت بیمارستان میلواکی خود ظاهر شد و پیراهن لباس و کراوات به تن داشت. او تنها برای پاسخ به پرسش های قاضی صحبت کرد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

وزارت دادگستری ايالت گفته است چاقو از خودروی بليک به دست آمده است، اما نگفته است که آيا زمانی که ماموران سعی کردند او را دستگير کنند، آن را در دست داشته است يا نه.

ادامه مطلب: جو بایدن به کنوشا می رود، با خانواده جیکوب بلیک ملاقات می کند

مردی که ویدئوی تلفن همراه به طور گسترده ای دیده شده از تیراندازی، رایشان وایت ۲۲ ساله را ساخت، گفت که بلیک را دید که با سه افسر دست و پنجه نرم می کرد و صدای فریاد آن ها را شنید: «چاقو را رها کن! چاقو را رها کنید!» قبل از فوران تیراندازی. اون گفت که چاقو رو توي دست بليک نميبينه

اتحادیه پلیس کنوشا گفت بلیک چاقو را در دست دارد و از دستور رها کردن آن خودداری کرد. اتحادیه می گوید بلیک با پلیس از جمله قرار دادن یک افسر در یک هدلاک جنگید. پلیس دو بار از یک تاسر استفاده کرد که جلوی بلیک را ن گرفت.

© ۲۰۲۰ مطبوعات کانادا

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب