Inertix Cyberpunk چاقو ایمن ماندن کارابین و Ekster کلید نگهدارنده – قابل توجه crowdfunding مبارزات

CROWDFUNDING اخبار – امروز ما یک EDC مضمون مجموعه ای از مبارزات crowdfunding. اگر شما یک جیب دنده فن شما می خ

توسط RECORDEJADID در 15 اردیبهشت 1399

CROWDFUNDING اخبار – امروز ما یک EDC مضمون مجموعه ای از مبارزات crowdfunding. اگر شما یک جیب دنده فن شما می خواهید برای بررسی از این سه محصول است که به دنبال کمک های مالی.

Inertix Cyberpunk جیب Exoblade چاقو

آنچه در آن است ؟

این Inertix یک چاقو است که بر خلاف هر یک چاقو که من دیده ام قبل از. به من به نظر می رسد مانند یک سرپا نگه داشتن از Blade Runner movie.

چرا من آن را دوست دارم ؟

آنها به من یک نمونه اولیه از این چاقو و اگر چه این یک چاقو که من شخصا می خواهم را انتخاب کنید برای خود من EDC من می توانم درک طراحی و مهندسی است که رفت و به ساخت آن است. راستش به نظر می رسد بیشتر شبیه به نوع چاقو که شما را به نشان می دهد به بازدید کنندگان بیش از یک چاقو که شما در واقع می خواهید به استفاده از. آن زمان من در حالی که حتی به شکل از چگونه برای استقرار تیغه 😉

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

این Inertix مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 6/3/20 و آنها در حال حاضر به ملاقات و تصویب بودجه خود را هدف $2,077 فتح کند گرفته شد. شما می توانید قبل از سفارش یک Inertix شروع در $159. پس از Inertix مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد پاداش برآورد شده برای شروع حمل و نقل در ماه سپتامبر سال 2020 است. بازدید از صفحه کیکاستارتر برای تمام جزئیات.

ایمن ماندن کارابین | EDC Stylus قلاب درب و جعبه بازکن

آنچه در آن است ؟

ایمن ماندن کارابین چند ابزار با ساخته شده است در "انگشت"/"قلاب" که شما می توانید استفاده کنید به جای واقعی خود را برای کمک به جلوگیری از جوانه ها و انتقال ویروس از سطوح.

چرا من آن را دوست دارم ؟

من دیده ام 2 محصولات مشابه در Kickstarter, اما من می خواهم به ماندن بگیرید امن کارابین بهتر از این محصولات برای یک زن و شوهر از دلایل. اول از همه این یکی ساخته شده از ضد میکروبی مس. من هم آن را دوست دارم به دلیل آن ساخته شده است در کارابین و قابلیت های اضافی مانند یک جعبه برش قلم سحر و جادو راننده و درب قلاب بنابراین شما لازم نیست که به لمس تند و زننده دستگیره درب.

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

اقامت امن کارابین مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 5/9/20 و آنها کار خود را نسبت به بودجه هدف از $500. شما می توانید قبل از سفارش ایمن ماندن کارابین با شروع در $24. پس از ایمن ماندن کارابین مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد پاداش برآورد شده برای شروع حمل و نقل در ماه مه سال 2020 است. بازدید از صفحه کیکاستارتر برای تمام جزئیات.

Ekster دارنده های کلیدی

آنچه در آن است ؟

این Ekster دارنده کلید های ساخته شده از همان مردم که Ekster کیف پول. مانند کیف پول خود را این کلید دارنده برخی از ویژگی های خنک نمی شود همین طور طراحی شده دارندگان کلید.

چرا من آن را دوست دارم ؟

من دوست دارم Ekster دارنده های کلیدی به دلیل آن است یک مطلب حداقل و ظریف طراحی در مقایسه با دیگر stackable دارندگان کلید. شما همچنین می توانید اضافه کردن بلوتوث ردیاب توسط Chipolo که همچنین دارای یک ساخته شده است در چراغ قوه.

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

این Ekster دارنده های کلیدی مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 5/23/20 و آنها کار خود را نسبت به بودجه هدف از $9,749. شما می توانید قبل از سفارش یک Ekster کلید دارنده شروع در $29. پس از Ekster دارنده های کلیدی مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد پاداش برآورد شده برای شروع حمل و نقل در ماه اوت سال 2020 است. بازدید از صفحه کیکاستارتر برای تمام جزئیات.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن