در اینجا دلیل واقعی شما هرگز نباید بسته قند در استارباوکس استفاده کنید

صبح شنبه به معنی دویدن به استارباوکس (یا Dunkin' اگر شما به اندازه کافی برکت برای زندگی در نزدیکی یک) و یا هر

توسط RECORDEJADID در 1 شهریور 1399

صبح شنبه به معنی دویدن به استارباوکس (یا Dunkin' اگر شما به اندازه کافی برکت برای زندگی در نزدیکی یک) و یا هر کافی شاپ، واقعا.

اما قبل از اینکه شما سر از درب برای گرفتن رفع کافئین خود را, فراموش نکنید که کارشناسان بهداشتی پیشرو در برابر شیرین کننده های طبیعی یا مصنوعی به دلایل بهداشتی هشدار می دهند, از التهاب به فاسد شدن دندان و سلامت روده ضعیف. نوشيدني تو ممکنه بدون اونا بهتر باشه!

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن:

ادامه مطلب: استارباک فقط اعلام بزرگ ساخته شده–کارکنان در حال رفتن به خشم!

صوفیه نورتون ،RD از بوسه من Keto به ما می گوید: "هر بسته قند تصفیه شده شامل حداقل 2 گرم شکر، 2 گرم کرب، و 11 کالری است." "شکر، اگر بیش از حد مصرف شود، می تواند به چاقی، بیماری های قلبی، و دیابت کمک کند."

او اشاره می کند: «وقتی در این زنجیره های قهوه محبوب از قهوه لذت می بریم، به ندرت به این فکر می کنیم که چقدر در نوشیدنی مان قرار می دهیم.» "تا وقتي که مزه ي خوبي داشته باشه، درسته؟ ما می توانیم در دراز مدت با تجدید نظر در عادات قهوه خود بهره مند شوند."

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

صوفیه توضیح می دهد: «اینجا یک نکته است: برای bring your own sweetener کسانی که دندان شیرین دارند، بهتر است شیرین کننده خودتان را بیاورید که قند خون و انسولین را سنبله نمی کند.» "استويا گزينه ي خوبيه"

ادامه مطلب: 4 زندگی در حال تغییر هک را به استارباوکس خود را سفارش رژیم غذایی دوستانه

لیزا ریچاردز، متخصص تغذیه رژیم غذایی کاندیدا به ما می گوید: «شکر بسته بندی شده جداگانه ای که در رستوران ها و کافی شاپ ها یافت می شود، می تواند به کنترل مصرف قند کمک کند، اما برای بسیاری باعث افزایش قند می شوند.» "از آنجا که اندازه وعده های خود را به طور گسترده ای از یک نام تجاری به بعد متفاوت است این امکان وجود دارد برای اضافه کردن شکر بیشتر به نوشیدنی خود را نسبت به در نظر گرفته شده است. رژیم های غذایی بالا در قند تصفیه شده می تواند به سلامت روده ضعیف منجر شود,کاندیدا رشد بیش از حد, التهاب,هیپرگلیسمی, hyperglycemiaو افزایش وزن - در میان بسیاری از عواقب دیگر. به غیر از عواقب بهداشتی، این بسته ها می توانند میکروب ها و باکتری هایی را حمل کنند که ممکن است آب می شوند و باعث بیماری می شوند."

دکتر ویکرام تاروگو متخصص گوارش از سم زدایی فلوریدای جنوبی به ما weight gainمی گوید: «قند مصنوعی decreased triglyceridesبیش از حد، از جمله شیرین کننده های طبیعی، به مشکلات بهداشتی مانند فاسد شدن دندان، افزایش وزن، رژیم غذایی ناکافیو کاهش تری گلیسیرید کمک خواهد کرد.»

ادامه مطلب: استارباوکس فقط ساخته شده این تغییر دیوانه وار به برنامه پاداش آن--مشتریان Freaking خارج! دکتر جیم هاول

یک جراح فک و صورت در شارلوت، NC است، که به ما گفت که plaque خوردن قند باعث باکتری erode tooth enamelهای دهانه ای می شود که پلاک می سازد و اسیدهایی تولید می کند که مینای دندان را فرسایش می دهند، از جمله عوامل دیگر. causes oral bacteria

پس... اونجا داريش! امروز صبح بيشتر از يه دليل خوب براي رد شدن از شکر خواهش می کنم!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن