در اینجا دلیل واقعی شما هرگز نباید محل سکونت خود را در توییتر به اشتراک بگذارید, با توجه به کارشناسان امنیتی

همه ما می دانیم که حفظ حریم خصوصی در اینترنت و رسانه های اجتماعی چقدر مهم است. شما می توانید فقط در مورد هر کس

توسط RECORDEJADID در 23 مرداد 1399

همه ما می دانیم که حفظ حریم خصوصی در اینترنت و رسانه های اجتماعی چقدر مهم است. شما می توانید فقط در مورد هر کسی آنلاین ملاقات کنید، و در حالی که اکثر ارتباطات تمایل به دوستی مثبت و یا روابط، حقیقت این است که شما نمی دانید که شما با چه کسی شبکه زمانی که شما برای اولین بار مردم آنلاین ملاقات و آن را بسیار ممکن است به هکرها که پس از اطلاعات شما اجرا شود.

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

twitter location privacy security

در هنگام استفاده از رسانه های اجتماعی، مهم است که بدانیم با چه کسی ارتباط برقرار می کنید. بهترین عمل این است که پروفایل های خود را خصوصی نگه دارید و فقط اضافه کردن دوستان شما می دانید شخصا، اما همه ما می دانیم که این همیشه ممکن نیست. بسیاری از مردم برای استفاده حرفه ای به رسانه های اجتماعی تکیه می کنند، بنابراین حریم خصوصی گزینه ای برای همه نیست.

twitter location privacy security

راه های دیگری برای حفظ امنیت اطلاعات شما بدون خصوصی کردن حساب های شما وجود دارد. اما در حالی که با استفاده از توییتر، شما باید مطمئن شوید که شما هرگز به اشتراک گذاری مکان فیزیکی خود و یا حساب کاربری خود را می تواند در معرض خطر باشد.

twitter location privacy security

عمومی کردن مکان شما در توییتر ممکن است بی ضرر به نظر رسد، اما خطری برای آن وجود دارد. اگر مکان خود را به اشتراک بگذارید، هر کسی می تواند به این اطلاعات دسترسی داشته باشد. توییت های شما ایالت و شهری را که از آن پستی ساخته اید نشان می دهد و هر کسی می تواند روی آیکون کلیک کند تا نقشه های گوگل را راه اندازی کند و به محل شما زوم کند.

twitter location privacy security

Shutterstock

به اشتراک گذاری مکان خود در توییتر باعث می شود که مردم برای دیدن دقیقا ً جایی که هستید بسیار آسان باشد. ممکن است هیچ راهی برای اطمینان کامل از این که فقط دوستان نزدیک می توانند این اطلاعات را مشاهده کنند، حتی اگر حساب شما به خصوصی تنظیم شده باشد وجود دارد. بهترین راه برای حفظ امنیت این است که به سادگی به غیر فعال کردن اشتراک گذاری مکان.is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن