Ed Sheeran welcomes 1st baby with wife Cherry Seaborn

اد شیران و همسرش چری سیبورن هفته گذشته از دختر بچه شان لیرا قطب جنوب شیران دریابرد استقبال کردند.این خواننده ک

توسط RECORDEJADID در 11 شهریور 1399

اد شیران و همسرش چری سیبورن هفته گذشته از دختر بچه شان لیرا قطب جنوب شیران دریابرد استقبال کردند.

این خواننده که اعلام کرد در ماه دسامبر استراحت دیگری از رسانه های اجتماعی پس می گیرد، پیام نادر اینستاگرام را برای اعلام تولد به اشتراک گذاشت.

Sheeran posted a pic of a tiny pair of socks and a blanket, alongside the caption: "Ello! يه پيغام سريع از طرف من همونطور که يه سري خبر شخصي دارم که ميخواستم باهاتون در ميون بذارم... هفته گذشته، با کمک یک تیم تحویل شگفت انگیز، چری به دنیا آورد دختر زیبا و سالم ما – Lyra قطب جنوب Seaborn شیران.

"ما کاملا عاشق او هستیم. هم مامان و هم بچه دارن فوق العاده عمل ميکنن و ما روي ابر 9 اينجا هستيم ما امیدواریم که شما می توانید حریم خصوصی ما در این زمان احترام بگذارد. بسیاری از عشق و من شما را ببینید زمانی که آن زمان برای بازگشت، Ed x."

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ادامه مطلب: Ed Sheeran donates $289,000 to his former school

شیران و سیبورن در سال ۲۰۱۸ گره را بستند، اما شناخته شده اند که رابطه خود را خصوصی نگه می دارند.

شیران، که به تازگی اعتبار Seaborn برای او در حال حاضر رهبری شیوه زندگی بسیار سالم تر، شروع به آشنایی با یار دوران کودکی خود را، که او در مدرسه ملاقات کرد، در سال 2015.

این زوج نامزدی خود را در ژانویه ۲۰۱۸، قبل از ازدواج مخفیانه در اواخر همان سال در املاک شران در فراملینگهام، بریتانیا اعلام کردند.

شران و شاهزاده هری پیوستن به نیروهای برای بالا بردن آگاهی در روز جهانی بهداشت روانی
ادوارد شران و شاهزاده هری برای بالا بردن آگاهی در روز جهانی بهداشت روانی به هم می پیوندند

در حالی که گمانه زنی های زیادی در مورد پیدایش نام نوزاد وجود دارد، برخی فکر می کنند این یک سر و صدا به سری کتاب های مورد علاقه فیلیپ پولمن شران، مواد تاریک او :یکی از نام های اول شخصیت اصلی لیرا است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

در مورد بخش "قطب جنوب"، این حدس هر کسی است، اما یکی از طرفداران محضر در رسانه های اجتماعی اشاره کرد که این خواننده نه ماه پیش در قطب جنوب بوده است.

— With files from Global News' Chris Jancelewicz

© 2020 Entertainment Tonight Canada, a division of Corus Entertainment Inc.

۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ اد شیران و چری سیبورن در سال ۲۰۱۸ گره را بستند، اما شناخته شده اند که رابطه خود را خصوصی نگه می دارند. ...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن