کارل اشمیت Sohn چند اجاق گاز و airfryer بررسی

نقد و بررسی – چند اجاق گاز استفاده شده است از سال 1950 و اجاق گاز فشار اختراع شد 340 سال پیش. محبوبیت خود را

توسط RECORDEJADID در 25 خرداد 1399

نقد و بررسی – چند اجاق گاز استفاده شده است از سال 1950 و اجاق گاز فشار اختراع شد 340 سال پیش. محبوبیت خود را رشد کرده است پس آنها شد و یک بلیط جمعه سیاه قلم و شروع به ارائه ویژگی های بیشتر. این یک نقد و بررسی از کارل اشمیت Sohn multicooker با انفصال air fryer. خوانده شده در برای دیدن آنچه که من فکر می کنم!

آنچه در آن است ؟

از کارل اشمیت Sohn multicooker یک اجاق گاز فشار با 6 لیتری دیگ ظرفیت و آن را با یک استاندارد airfryer واحد. این پلوپز دارای چهار حالت های عملیاتی: فشار پخت و پز, پخت و پز آهسته برنج و پخت و پز و ماست انکوبه. فشار اجاق گاز کار می کند با تبدیل آب به بخار است. بخار نفوذ مواد غذایی و هنگامی که آن را متراکم آن را منتشر مقدار زیادی از انرژی است. پخت و پز سریع بار و انرژی بالا روش پخت و پز فراهم می کند مواد غذایی پخته شده با طعم تر و مغذی تر از جوش و کمتر چربی های اضافه شده و شکر از سرخ کردن هم بزنید. این airfryer گرم غذا در درجه حرارت بالا اجاق همرفت. این airfryer حالت دارای هفت ایستگاه از پیش تنظیم و همچنین می توانید به طیف وسیعی از درجه حرارت و زمان. سیستم های کنترل برای چند اجاق گاز نیز شروع با تاخیر (برای همه اما airfryer) و گرم نگه داشتن ویژگی های. با استفاده از airfryer دلبستگی همراه با پلوپز تابع غذا پخته می شود و هنوز هم crispiness و بافت سرخ شده یا کبابی مواد غذایی با استفاده از airfryer.

چه چیزی در جعبه ؟

 • Multi cooker
 • فشار درب
 • Airfryer درب
 • سبد سرخ
 • کباب رک
 • 6 لیتر در گلدان
 • قاشق
 • فنجان اندازه گیری
 • تراکم جام
 • کابل برق
 • آشپزی
 • کتاب آموزش
 • CS KOCHSYSTEME معرفی کارت
 • کارت گارانتی

مشخصات سخت افزاری

 • Airfryer زمان: 1 تا 60 دقیقه
 • Airfryer متوسط: 160 تا 400°F
 • پلوپز/برنج کم فشار: 30 تا 40 کیلو پاسکال (4.35 به 5.8 psi)
 • پلوپز/برنج فشار بالا: 50 تا 60 کیلو پاسکال (7.25 به 8.7 psi)
 • پلوپز/برنج زمان: 1 تا 99 دقیقه
 • آرام پز متوسط: 190 به 209°F
 • آرام پز زمان: 0.5 تا 9.5 ساعت
 • ماست متوسط: 95 107°F
 • ماست زمان: 6 تا 24 ساعت
 • گرم نگه داشتن دما: 140-176°F
 • گرم نگه داشتن زمان: 24 ساعت
 • تاخیر در زمان شروع: 0.5 تا 24 ساعت

طراحی و امکانات

Unboxing

از کارل اشمیت Sohn multi cooker می آید در یک جعبه بزرگ اندازه گیری درست در بالای یک فوت مربع در پایان و در مورد 22 اینچ قد بلند است. این جعبه دارای یک ساخته شده است در دسته در بالا و پوشش داده شده توسط تصاویر از لوازم خانگی و غذاهای پخته شده در آن است. یک طرف از جعبه زیر را نمایش می دهد در آلمان:

کارل اشمیت SOHN ایجاد محصولات برای افرادی که ارزش کلاس اول کیفیت و پیچیده قابلیت ها و طراحی منحصر به فرد در جدول و در آشپزخانه. در سنت از کارد و چنگال زولینگن صنعت ما تولید با کیفیت بالا و چاقو و کارد و چنگال و وسایل آشپزی و قیچی و ایدز است. همه محصولات مناسب برای خانواده های خصوصی و همچنین حرفه ای برای آشپزخانه ها و هتل ها و رستوران ها. با کیفیت بالا از محصولات ما نتایج حاصل از انتخاب مواد و کلاس اول طرز کار. به عنوان یک سنتی زولینگن شرکت از سال 1829 پردازش جراحی قرار داده شده است به ما گهواره, پس به صحبت می کنند. ما با تکیه بر اثبات دانش ساخت و بسیاری از سال تجربه. نتیجه این است که محصولات است که در متقاعد کردن فرم و عملکرد. بهترین طرز کار با کیفیت و همچنین گارانتی محصولات است که شما می توانید لذت بردن از برای سال های بسیاری است.
داخل لوازم ایمن در بسته بندی پلی استایرن بلوک.

طراحی

چند اجاق گاز بسیار محافظه کارانه و نگاه حرفه ای بلکه به نظر می رسد بسیار شبیه به بسیاری دیگر از زودپز در بازار است. از طرف روکش فولاد ضد زنگ بالا ساخته شده است از مهر استیل و دستگیره و پایه یک قوطی پلاستیکی. کنترل پنل براق جنس پلاستیک نرم است که باید تمیز و تحت درمان با مراقبت. من ترجیح می دادم که یک پانل شیشه ای و یا حتی یک تاول دکمه پنل برای آن cleanability اما براق پانل می کند نگاه تیز. متوجه شدم که کنترل پنل کاملا در مرکز بین آن دسته اما از آن است که به حق همیشه تا کمی.
به نظر می رسد که وجود دارد این است که برخی از تنظیم دستی است که باید در مجمع و کارل اشمیت Sohn را اجرا کرده است یک جست و خیز کردن برای اطمینان حاصل شود که تراز کاملا متمرکز در هر واحد.
گلدان در داخل یک اکسترود شده از فولاد ضد زنگ گلدان با مس-باب روز سیلیکون و سرامیک پوشش نچسب در داخل. سیلیکون و سرامیک نچسب با این نسخهها کار به عنوان به خوبی به عنوان آن را در اواخر شب برنامه های تبلیغاتی – در حال حاضر است. در زمان من نگران هستم که پوشش تبدیل خواهد شد کمتر و کمتر و آمرزنده است. در حال حاضر هر گونه باقی مانده و یا پخته شده در غذا از هر یک از وعده های غذایی من را ساخته اند تا کنون فقط تضعیف کردن در داخل. کتابچه راهنمای کاربر می گوید که گلدان نیز ماشین ظرفشویی امن. اگر این یک stand-alone تابه سرخ که خود را از دست, خواص نچسب من خواهد بازیافت و جای آن را, اما پس از گلدان است بخشی جدایی ناپذیر از گران چند اجاق گاز مجموعه, من می خواهم به می دانم که من می تواند یک جایگزین. من می تواند هر گونه پیدا برای فروش آنلاین. داخل گلدان برجسته حروف برای اندازه گیری در هر دو جام و JY که مخفف من با آن آشنا است اما ممکن است مربوط به ظرفیت کامل از multipot. پایه گلدان افزایش می یابد در مرکز و به نظر می رسد برای مطابقت با مسیر از المنتهای داخل multi cooker. چند اجاق گاز بزرگ بهار-نصب سنسور دما در پایه داخلی اتاق و چند اجاق گاز را حس خواهد شد که به اندازه کافی فشرده بهار بدان معنی است که گلدان نصب شده است. این از ویژگی های ایمنی مانع از واحد از عامل بدون گلدان نصب شده است.
چند اجاق گاز همراه با کباب رک و یک سبد سرخ. هر یک از این است یا غیر فولادی ضد زنگ و یا کروم اندود جراحی ظرف (زیرا آنها فرومغناطيس). سبد سرخ اتحاد مش ماهرانه فشرده به شکل یک سبد بدون با هم تداخل دارند از فولاد است. سبد پا ساخته شده از یک حلقه از فولاد جوش داده شده به پایه اما پا ندارد محور در سبد. این است که به سختی یک دلیل برای محکوم کردن کیفیت یا طراحی واحد اما خارج از مرکز کنترل پنل به نظر می رسد مانند یک نادیده گرفته و جزئیات. من پیدا کرده اند که هر دو رک و سبد هر مفید برای نگه داشتن یا فشار بالا یا airfryer بالا در حالی که پخت و پز.
چند اجاق گاز همچنین می آید با یک فنجان اندازه گیری و قاشق پلاستیکی که هر نگاه به عنوان اگر آن را ذوب در دمای پایین تر نسبت به اکثر مواد غذایی آماده در. من فکر می کنم که اینها دو چیز است که کارل اشمیت Sohn با خیال راحت می توانیم فرض کنیم که در هر آشپزخانه. و نه از جمله آنها خواهد در واقع بهبود تصور از کل مجموعه.
فشار بالا دارای یک مرکز ترغیب به برگزاری یک قاب فلزی است که پشتیبانی از یک الاستومری سیلیکون حلقه. این طراحی جلوگیری از نیاز به شامل یک حلقه فولاد به مجموعه ای از واشر یا حلقه ای به آن است که در واقع آسان تر برای تمیز کردن از طراحی سنتی o-ring شیار طراحی و یا یک جوش در سیلیکون واشر محور حلقه. در بالا نیز شامل حرارتی ایمنی محکم به طوری که در بالا ممکن است برداشته شود اگر داخلی بیش از حد گرم است. در برخی از رقابت واحدهای ایمنی دکمه یک نشانگر بصری که فشار بیش از حد بالا است به حذف اما در کارل اشمیت Sohn این دکمه در واقع مانع از بالا بودن حذف شده است. در داخل از بالا, ضد بلوک سپر احاطه نازل برای دریچه وزن و مواد غذایی مانع از گرفتگی بخار خروج. یکی از آخرین ویژگی های ایمنی است که پلاستیک برگه که وقفه یک پرتو مادون قرمز بر روی بدن multicooker. شما می توانید ببینید مادون قرمز به بنفش در تصویر زیر.
فشار بالا متناسب بر روی multicooker بدن با سرنیزه فلنج شبیه به دیگر محصولات موجود در بازار است.
هوا-سرخ کن بالا نیز متناسب بر روی multicooker پایه و کاملا جداگانه پیوست. این طراحی مشابه به Instapot اما احساس من این است که بهبود به دور طراحی های نینجا که نیاز به یک بخش بزرگی از واحد همیشه متصل به پایه. هوا-سرخ کن حالت عامل است که اساسا زیادی اجاق همرفت. هوا سرخ تبدیل این گلدان را به اجاق های همرفت از جمله فن و مقاومتی پخت و پز عنصر.
بالا دارای یک دریچه برای تبادل حجم کوچک هوا در حالی که این عامل به دلیل هوا-سرخ کن حالت تکیه بر فشار بالا برای پخت و پز. هوا بیرون آمدن از دریچه گرم است اما هرگز احساس مانند آن را 400°F. هوا-سرخ کن بالا متناسب به طور مستقیم بر روی بالای multicooker بدون تبدیل یا قفل را به محل. وجود دارد 6 الکتریکی مخاطبین است که همسر با multicooker بالا سمت راست دسته.
یک آهنربا در سمت چپ دسته از هوا-سرخ کن بالا فعال یک سنسور هال در multicooker به طوری که پز می داند چه سیستم متصل شده است و می توانید بگویید که اگر هوا-سرخ کن کاملا فشرده کردن. شما می توانید منطقه تاریک در این فیلم نشان می دهد که در اثر یک میدان مغناطیسی است.

عملیات

چند اجاق گاز کنترل پنل است که عمدتا بر روی آیکون.
تنها airfryer آیکون ها نمایش داده می شود هنگامی که هوا از سرخ کردن و مجموعه ای دیگر از آیکون ها نمایش داده می شود هنگامی که فشار بالا نصب شده است. یک کمی گیج کننده مورد که من متوجه شده است که یک زمان وجود دارد و درجه حرارت کنترل دکمه ای که استفاده می شود را انتخاب کنید یا زمان و یا متوسط برای اصلاح. آن را بیشتر بصری به سادگی با فشار دادن آیکون مربوط به زمان و یا متوسط. به طور مشابه برای airfryer آن را بیشتر بصری برای انتخاب تصویر از airfryer حالت نسبت به بارها و بارها فشار airfryer حالت را فشار دهید. پس از فشار پخت و پز حالت انتخاب شده در صفحه نمایش نشان می دهد تا زمانی که فشار ملاقات کرد و سپس با یک تایمر شمارش معکوس آغاز می شود. هنگامی که فشار در حال ساخت صفحه نمایش نشان می دهد یک انیمیشن بر روی 7 سگمنت نمایش شبیه به بخار در حال افزایش است.
هنگامی که شمارش معکوس سپری شده است یک تن و صفحه نمایش نشان می دهد که "bb". من مطمئن هستم که آنچه اهمیت "bb" است اما من را پذیرفته اند که این تصویر از تراکم تشکیل شده در دیواره های قابلمه. آن خواهد بود مفید به یک زمان سپری شده نشان می دهد به طوری که زمان صرف کند خنک کننده می تواند نظارت.
یکی از ویژگی های است که به طرز محسوسی از دست رفته از کارل اشمیت Sohn است سرخ از ویژگی های. این Instapot و برخی دیگر چند اجاق گاز با یک حالت است که اجازه می دهد تا پایه دیگ داخلی مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماهی تابه برقی. از کارل اشمیت Sohn ندارد چنین ویژگی است. اکثر آشپزخانه ها باید یک اجاق گاز است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به قهوه ای یا سرخ کرده و اگر دستور غذا خواستار آن است اما اگر شما به فکر گرفتن یک multicooker به مراقبت از تمام نیازهای پخت و پز خود را. شما باید در نظر بگیرید یک واحد است که همچنین می تواند در انجام یک سرخ کرده و تابع.
چگونه شما با استفاده از چند اجاق گاز بستگی به مهارت شما در آشپزخانه هستند و چگونه با شما آشنا هستند این نوع از لوازم خانگی. چند اجاق گاز همراه با یک کتاب آشپزی با دستور العمل های است که کمک خواهد کرد آشنا کردن کاربر با بهره برداری از دستگاه. جدول از محتویات کتاب آشپزی است که در زیر نشان داده شده. من آرزو می کنم که این کتاب آشپزی به حال یک جدول از حرارت طبخ بار غلات تولید و گوشت. این نوع مرجع در دسترس است در خط اما این امر می تواند آرامش را به می دانم که اگر بار باید سفارشی و یا بهینه سازی شده برای کارل اشمیت Sohn واحد.
فهرست مطالب
1) گیاهان دارویی-مرغ بو داده
2) مهم دنده
3) پخته ماکارونی و پنیر
4) سینه مرغ, کلم بروکلی, برنج و
5) بال مرغ بوفالو
6) سیب زمینی
7) Tacos
8) Tem-Mex میت لوف
9) و استیک و پوره سیب زمینی و مارچوبه
10) خامه, سوپ گوجه فرنگی با پنیر کبابی Croutons
11) مرغ گلدان پای
12) کوفته ماکارونی, پخت
13) بری کیک وارونه
14) پنیر چدار نان Com
15) مرغ قشنگ Crunchadilla
16) نان موز
17) شکلات تراشه کتری کوکی

عملکرد

اولین چیزی که من سعی پخت و پز بود و برخی از منجمد آماده بال بوفالو با استفاده از هوا-سرخ کن. بال بودند خریداری پوردو با نام تجاری. در اینجا است که یک تصویر قبل از آنها پخته شده است.
و در اینجا است که یک تصویر پس از آن.
من تحت تاثیر قرار با پخت و پز و حتی آنها را در سبد خرید ترد خارج و به خوبی پخته شده, مرطوب گوشت در.
هر دو سقف و کف هر قطعه یکنواخت پخته شد. آن را بعید است که من می تواند رسیدن به نتایج مشابه با یک ظرف مایکروویو, اجاق یا کوره. این قطره های کوچک سس پخته شده بر روی پایین گلدان شسته و به راحتی با آب شیر فشار است.
مورد بعدی من سعی پخت و پز یک گل پیاز. این چیزی است که ظرف شبیه قبل از پخت و پز.
و این نتیجه است.
این دستور غذا را من از آنلاین و من به عنوان موفقیت های زیادی با این عنوان من با بال بوفالو. پیاز را داخل شد و در واقع پخته شده بسیار خوب اما خمیر در خارج بیش از حد خشک و ناهموار برای رسیدن به نتیجه مورد نظر. من امیدوارم که با تمرین بیشتر من می شوند بهتر است در ساخت این ظرف. به این دلیل است که این نمی آمد از راه من در نظر گرفته شده است که این دستور آماده نشده بود خوب نیست چون از هر شکست از multicooker و هوا-سرخ کن پیوست.
بعد از غذا من سعی سنتی گوشت گاو corned و کلم.
گوشت بیرون آمد و به خوبی پخته مناقصه و کلم و سیب زمینی آب پز زمان تقریبا هیچ وقت به طبخ. فشار روش پخت و پز کاهش زمان پخت و پز به حدود نیمی از زمان آن را گرفته نهفته در یک قابلمه. چرا که کمتر گرما و رطوبت باقی مانده در گلدان در حالی که پخت و پز وجود دارد کمتر انرژی استفاده می شود از داشتن این معمولی سوز است.
من هم سعی کردم پلوپز تابع.
من به سادگی قرار داده برنج را شسته و آب را در قابلمه و تنظیم تایمر برای 12 ساعت. نتیجه این شد کاملا آماده برنج – یاس تنوع من پخته بود اما مهم نیست خمیری حال بافت ظریف و عطر فوق العاده. تمیز کردن گلدان پس از استفاده از نسیم بود. هر گونه باقی مانده برنج و مواد نشاسته ای محو از پوشش سرامیک فقط مانند drippings از بال بوفالو دستور غذا.
پخت و پز زرد ذرت در چوب بلال با استفاده از اجاق گاز فشار نیز آسان و منجر به روشن, زرد, شیرین و خوش طعم گوش ذرت. در زودپز نیاز 2-3 دقیقه از زمان کوک در مقایسه با زمان مورد نیاز برای جوش در یک قابلمه بزرگ از آب و دیگری 10 دقیقه در واقع گرم ذرت.
چیزی که من دوست دارم
 • شامل airfryer
 • آسان برای تمیز کردن گلدان

آنچه که من می خواهم تغییر

 • گزینه برای سرخ کرده و حالت.
 • منوی ناوبری.
 • راهنمایی بیشتر برای اجاق گاز فشار بار درجه حرارت و تخلیه

افکار نهایی

بیشتر مردم در حال پخت و پز در خانه امروز به دلیل زمان بیماری همه گیر. این است شعلهور علاقه تکنیک های پخت و پز و لوازم خانگی را به پخت و پز راحت تر و سالم تر است. چند اجاق گاز همه کاره و مقرون به صرفه و می تواند مورد استفاده برای آماده سازی مواد مغذی و خوش طعم, غذاهای. از کارل اشمیت Sohn چند اجاق گاز شامل یک airfryer که باعث کاهش تعداد لوازم مورد نیاز در آشپزخانه و در ترکیب با پلوپز استفاده می شود برای آماده سازی تعداد یک قابلمه ظروف. عدم وجود روغن سرخ کرده حالت ممکن است نیاز به برخی از دستور العمل های برای گسترش به "دو گلدان". اگر شما به دنبال مقرون به صرفه برای تمیز کردن آسان multi cooker و airfryer دسته کوچک موسیقی جاز در نظر کارل اشمیت Sohn.

قیمت: $149.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط کارل اشمیت Sohn.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن