c-Face ماسک هوشمند برای ارائه رونویسی و ترجمه

اخبار – ماسک.  اونا همه جا ي اين دنياي 19 سالگي هستن که ما الان توش زندگي ميکنيم  علاوه بر گرم و ناراحت کن

توسط RECORDEJADID در 18 مرداد 1399

اخبار ماسک.  اونا همه جا ي اين دنياي 19 سالگي هستن که ما الان توش زندگي ميکنيم  علاوه بر گرم و ناراحت کننده بودن، آنها واقعا راه مانع از ارتباط.  از دست دادن توانایی دیدن لب های کسی ارتباط برقرار کردن را سخت تر می کند.  اگر شما سعی می کنید با کسی که به زبان دیگری صحبت می کند، صحبت کنید، اوضاع سخت تر می شود.

ورود به دونات رباتیک، یک شرکت ژاپنی که متخصص در ربات. آنها در حال توسعه C-Face هستند، ماسک هوشمندی که به گوشی هوشمند شما متصل می شود، نسخه برداری و ترجمه زبان را به هشت زبان ارائه می دهد.

به ازای وب سایت خود:

"C-FACE" با مفهوم "C" که پنج است، توسعه داده شد.
صدای روشن،
ارتباط با گوشی های هوشمند،
طراحی باحال،
مواد پاک،
مبارزه با Coronavirus.

ماسک با اتصال C-Face elastic به ماسک سنتی با نوارهای گوش الاستیک پوشیده می شود. C-Face شامل نوعی منبع تغذیه باتری خواهد بود.

ماسک با گوشی هوشمند خود را متصل و پاپ تا نسخه برداری و ترجمه در زمان واقعی.

وب سایت آنها شامل فیلم های نمایشی به دو زبان ژاپنی و انگلیسی است. وب سایت خود را به زبان ژاپنی است، بنابراین شما یک افزونه مرورگر برای ترجمه نیاز دارید مگر اینکه شما می توانید ژاپنی بخوانید.

انتظار می رود که آنها در ژانویه 2021 به 3890 ین کشتی, و یا در حدود $37 آمریکا. همچنین آنها هزینه ماهانه و هزینه استفاده بر اساس میزان ترجمه را خواهند داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به صفحه C-Face آنها در اینجا مراجعه کنید. آنها حتی یک لینک برای رزرو پیشرفته برای سی چهره فراهم می کند.

پشتیبانی از ابزارک : منابع اصلی درآمد Gadgeteer تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مانند این یکی است. اگرچه ممکن است غرامت دریافت کنیم، اما همیشه نظرات صادقانه خود را درباره تجربیاتمان با هر محصول ارائه می کنیم.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن