Brydge Pro+ iPad Pro با صفحه کلید w/لای شیار نقد و بررسی – عالی تایپ کردن اما لای شیار نتواند علامت

نقد و بررسی – به من اجازه دولت یک زن و شوهر از چیزهایی راست به جلو. من هرگز متعلق به یک مک (یا PC) و لپ تاپ و

توسط RECORDEJADID در 25 تیر 1399

نقد و بررسی – به من اجازه دولت یک زن و شوهر از چیزهایی راست به جلو. من هرگز متعلق به یک مک (یا PC) و لپ تاپ و بنابراین من نزدیک شدن به این نقد و بررسی به عنوان یک غیر-لای شیار کاربر. دوم زمانی که من خریداری شده جدید(ish) iPad Pro 2018 مدل من بلافاصله خریداری Brydge iPad Pro با صفحه کلید است که دیو ریس بررسی در اینجا. مانند دیو, من دوست دارم که صفحه کلید است. در حال حاضر جدید Brydge Pro+ اپل صفحه کلید با لای شیار منتشر شده است و من انتظار می رود به آن را دوست دارم فقط به عنوان بسیار به عنوان یکی خریدم بدون لای شیار. متاسفانه, آن را پیچیده تر از آن است.

آنچه در آن است ؟

با انتشار iOS 13.4 اپل در نهایت اضافه شده لای شیار پشتیبانی برای iPad. این Brydge iPad Pro+ صفحه کلید طول می کشد استفاده از این به روز رسانی iOS با استفاده از بلوتوث 5. این نرم افزار در واقع همان عنوان قبلی Brydge Pro keyboard sans لای شیار. وجود دارد یک زن و شوهر از تغییرات جزئی اما به طور کلی تجربه یکسان است. صفحه کلید آلومینیوم است و وزن آن تقریبا به همان اندازه به عنوان iPad Pro خود را. رنگ (تخته سنگ خاکستری) منطبق بر رنگ از iPad Pro کاملا. به عنوان با دیگر Brydge کیبورد طرز کار استثنایی است.

در جعبه

  • Brydge Pro 12.9 Pro+ صفحه کلید با لای شیار
  • ضربه محکم و ناگهانی-در پوشش محافظ مغناطیسی
  • USB-C کابل شارژ
  • دستی

طراحی و امکانات

هنگامی که جعبه را باز کردم و زوج حرفه ای+ صفحه کلید من در خاک آشنا. با استثنا از لای شیار اتصال و تایپ بر روی صفحه کلید مشابه به قبلی من iPad Pro با صفحه کلید. اگر شما علاقه مند هستید از قابلیت های اساسی از صفحه کلید چک کردن دیو را بررسی یا من زودتر بررسی Brydge 12.9 سری دوم, بلوتوث اپل, نرم افزار صفحه کلید در اینجا.

iOS 13.4 اجازه می دهد تا شما با استفاده از یک دور مقیاس مکان نما/اشاره گر به حرکت روی صفحه نمایش اپل. این curser برجسته دکمه ها و تغییرات در آیکون های دیگر بسته به استفاده از.

حرفه ای+ صفحه کلید با استفاده از USB-C برای شارژ—و شما می توانید شارژ صفحه کلید به طور مستقیم از iPad Pro. سرد است. به عنوان با دیگر Brydge کیبورد حرفه ای+ تنظیم به طیف گسترده ای از صفحه نمایش زاویه—درست مثل یک لپ تاپ و راه بیش از دیگر اپل صفحه کلید.

هدف از این بررسی این است که به شما اجازه می دانم که من فکر می کردم در تایپ کردن در حالی که با استفاده از مدتها در انتظار برای لای شیار. از آنجا که Brydge Pro+ منتشر شد بسیاری از داوران بسیار زیبا سطل آشغال روی صفحه کلید را لای شیار قابلیت. از من هم مسائل من با لای شیار اما نه به حدی که دیگر داوران داشته اند. این احتمالا به خاطر من لازم نیست مقدار زیادی از لپ تاپ استفاده از لای شیار به مقایسه, بنابراین من ممکن است بخشنده تر از Pro+'s کاستی.

بیایید برای اولین بار به بیش از صفحه کلید سخت افزاری. قابل توجه ترین تفاوت بستگی دارد. اپل متصل به Brydge صفحه کلید با لاستیک لولا که در آغوش دو گوشه از iPad. آن را کاملا هوشمندانه است. حرفه ای+ صفحه کلید و لولا بزرگتر در پشت برای ثبات بیشتر گرفتن. این یک ظریف اما تغییر خوش آمدید.

Brydge باعث می شود مغناطیسی محافظ حمایت برای iPad Pro. یکی که با این نرم افزار+ صفحه کلید به نظر می رسد به چوب بهتر از اصل. پشتوانه من متناسب با من 2018 iPad Pro فقط خوب است اما نمی خواهد جا جدیدتر اپل نرم افزار 2020 با آن دوربین بزرگتر دست انداز. Brydge اعلام کرده است که کیبورد حمل پس از مارس سال 2020 باید یک پشتوانه است که متناسب با هر دو سال 2020 و 2018 اپل جوانب مثبت.

یکی از چیزهایی است که مجموعه حرفه ای+ صفحه کلید جدا از اپل سحر و جادو صفحه کلید است یک ردیف از 14 توابع کلید در بالای طرح کلیدی است. این کلید در مفید آمده است به صورت های مختلف کلید های میانبر: صفحه نمایش روشنایی, نور پس زمینه, حجم, play/pause, بلوتوث جفت شدن, صفحه اصلی, صفحه کلید, صفحه کلید, انتخاب, و, قفل و کلید. صفحه کلید انتخاب کلید جدید به نرم افزار+ جایگزین قبلی عمر باتری کلید. این اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید بین صفحه کلید زبان ها و از emoji صفحه کلید. من اصلا استفاده از آن, اما من هرگز با استفاده از عمر باتری کلید یا.

تایپ در نرم افزار+ صفحه کلید مشابه به قبلی Brydge کیبورد—بسیار عالی است. برای من آن را مانند تایپ کردن بر روی لپ تاپ و یا یک اپل صفحه کلید. من درک می کنم که Brydge کلیدی اندازه کمی کوچکتر از استاندارد صفحه کلید ندارد اما قابل توجه برای من و نگذاشته من تایپ کردن. من نه یک تایپیست بنابراین YMMV.

کاغذ-مانند سطح trackpad است فقط به اندازه کافی گرفتن که شما احساس نمی مانند شما کشویی انگشت خود را در سراسر شیشه ای. لای شیار کوچکتر از استاندارد اپل trackpad. دوباره آن زحمت نیست من به عنوان بسیاری از آنجا که من یک لپ تاپ فرد است.

به عنوان خوب به عنوان تایپ کردن در نرم افزار است که با استفاده از لای شیار کاملا یک تجربه متفاوت است. من می خواستم به مانند این لای شیار. متاسفانه این بیشتر یک کار در حال پیشرفت از یک محصول به پایان رسید.

توجه داشته باشید که Brydge منتشر کرده است دوره ای به روز رسانی سیستم عامل است که باید بهبود تجربه با هر انتشار. آن را فقط "وجود" است.

در وب سایت خود Brydge سیاهی سه مشترک کلید های میانبر از لای شیار. من می توانم هر یک از آنها را به کار و تلاش و تلاش. شاید Brydge باید خودداری از تبلیغات یک ویژگی مگر اینکه آن را با این نسخهها کار بی وقفه.

لای شیار است "غواصی هیئت مدیره" طراحی شده است. این به این معنی است که طرف نزدیک به کاربر خواهد آزادانه کلیک کنید در حالی که به طرف در کنار صفحه کلید نمی خواهد بر در همه. بنابراین به عنوان شما نیاز به کلیک بر روی trackpad پایین تر شما با کلیک ، من در بر داشت که با ضربه زدن با یک انگشت کار می کند در هر نقطه بر روی صفحه.

وجود دارد دیگر حرکات که نمی خواهد کار بر روی نرم افزار+ صفحه کلید: سه انگشت ضربه تند وشدید زدن از بالا به ارمغان می آورد تا روی صفحه اصلی (اگر چه وجود دارد یک تابع کلیدی برای این منظور) و دو انگشت ضربه تند وشدید زدن به صورت اسلاید-بیش از. اما آن را خرج کردن به زوم است که من آرزو می کنم گنجانده شد به عنوان آن را در اپل آسیا سحر و جادو صفحه کلید. خرج کردن و بزرگنمایی یک قابلیت است که در iPads از یک روز.

نگه داشتن در ذهن است که برخی از این تابع گم شده نیست Brydge گسل. با سحر و جادو صفحه کلید اپل با استفاده از اپل, هوشمند, اتصال, به عنوان مخالف به بلوتوث. آیا اپل هرگز اجازه می دهد یک صفحه کلید شخص ثالث ساز دسترسی به هوشمند اتصال ویژگی های برای iPad Pro باقی مانده است دیده می شود.

با استفاده از لای شیار به سادگی به حرکت در اطراف اشاره گر بر روی صفحه نمایش است که یک تجربه صاف. آن اصطبل و جهش است و تشنجی احساس می کنید مهم نیست که چقدر مراقب من بود. اما به دلیل محدود لپ تاپ, تاریخ, من می توانم با آن زندگی می کنند—اما من می دانم که دیگران خواهد شد هدایت می شود دیوانه است. من امیدوارم و انتظار Brydge ادامه خواهد داد برای بهبود بیشتر با به روز رسانی سیستم عامل اما حرفه ای+ صفحه کلید است هنوز وجود دارد.

چیزی که من دوست دارم

  • بزرگ تجربه تایپ کردن
  • کیفیت ساخت خوب
  • نور پس زمینه
  • کامل رنگ مطابق

آنچه که من می خواهم تغییر

  • لای شیار ارزش هزینه اضافی

افکار نهایی

تا Brydge می توانید لای شیار انجام با سهولت از یک لپ تاپ توصیه من چسبیده با کمتر از گران قیمت صفحه کلید بدون لای شیار. این Brydge صفحه کلید تایپ کردن تجربه است که ارزش هر پنی Brydge اتهامات عنوان شده علیه. نه چندان با لای شیار—هنوز.

قیمت: $229.99/12.9 در.; $199.99/11 در.
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Brydge.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن