B.C. توری نماینده حذف توییت در 'نزدیکی' از جورج سوروس، کرایستیا فریلند

کری لین فیندلی نماینده پیش از سی پس از این ادعا که کانادایی ها باید از «نزدیکی» بین وزیر دارایی کانادا و جورج

توسط RECORDEJADID در 8 شهریور 1399

کری لین فیندلی نماینده پیش از سی پس از این ادعا که کانادایی ها باید از «نزدیکی» بین وزیر دارایی کانادا و جورج سوروس، نیکوکار شناخته شده بین المللی که بارها در نظریه های توطئه راست دور و ضد یهود از او یاد می شود، آشفته شوند، با انتقاد مواجه است.

صبح روز شنبه، فیندلی توییت کاربر دیگری را به اشتراک گذاشت که شامل ویدئویی از کریستیا فریلند، روزنامه نگار سابق بود که در حال انجام مصاحبه با سوروس در مورد باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا و چین بود.

"این جورج سوروس با وزیر دارایی جدید کانادا چند سال پیش گوش دادن به دقت به او مانند دانش آموز به معلم است. نزدیکی این دو باید هر کانادایی را زنگ خطر کند.»

توییت ساعاتی بعد در پی واکنش شدید حذف شد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

چيزيبراي ديدن اينجا نيست فقط یک نماینده کانادایی نشسته صدا کامل در سوت سگ توطئه یهودستیزانه. مشتاقانه منتظر دیدن چگونگی، و چگونه به سرعت، ارین اوتول پاسخ می دهد." یکی از منتقدان توییت کرد.

فیندلی، منتقد محیط زیست حزب، بعد از ظهر شنبه توییت را حذف کرد و به خاطر به اشتراک گذاشتن محتوا از حساب حمایت کننده از نظریه های توطئه عذرخواهی کرد.

ادامه مطلب: ارین اوتول برای طرح ریزی برای حزب محافظه کار به عنوان رهبر تازه انتخاب شده

او به طور خاص به نظرات فری لند و سوروس نپراند.

«اوایل امروز، من بی فکر محتوایی را از آنچه اکنون یاد می گیرم به اشتراک گذاشتم، منبعی است که نظریه های توطئه نفرت انگیز را ترویج می کند. من توییت ها را حذف کرده ام و از هر کسی که فکر می کند می خواهم خطابه های نفرت انگیز را تأیید کنم عذرخواهی می کنم.»

درخواست نظر، دفتر نماینده سوری-وایت راک جنوبی، گلوبال نیوز را به عذرخواهی فیندلی ارجاع داد.

سوروس، متمول سابق یهودی ۹۰ ساله اهل مجارستان، بنیان گذار بنیادهای جامعه باز است که یک گروه بشردوستانه است که از علل دموکراسی، آموزش و حقوق بشر حمایت می کند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

این گروه می گوید سوروس ۳۲ میلیارد دلار از ثروت خودش را داده است.

اما نام او اغلب در نظریه های توطئه آنلاین که تروپ های ضد یهود را در خود جای می دهد، مورد استناد قرار می شود.

لیگ ضد افترا در مقاله ای در سال ۲۰۱۸ نوشت: «در محافل راست دور در سراسر جهان، بشردوستی سوروس اغلب به عنوان علوفه ای برای نظریه های توطئه دور دست بازپس گرفته می شود، از جمله ادعاهایی که او متفکر توطئه های خاص جهانی است یا رویدادهای خاصی را دستکاری می کند تا اهدافش را بیشتر کند.»

"بسیاری از آن تئوری های توطئه، اسثیه های یهودستیزانه دیرینه ای را به کار می گیرند، به ویژه این نظریه که یهودیان ثروتمند و قدرتمند در پشت صحنه کار می کنند، نقشه کنترل کشورها و دستکاری رویدادهای جهانی را می کشند."

یک سخنگوی دفتر فریلند از اظهار نظر خودداری کرد.

۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ فیندلی، منتقد محیط زیست حزب، بعد از ظهر شنبه توییت را حذف کرد و به خاطر به اشتراک گذاشتن محتوا از حساب حمایت کننده از نظریه های توطئه عذرخواهی کرد. ...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب