Addsfit حداکثر ماساژ بافت عمیق تفنگ بررسی

نقد و بررسی – من تو را دیدم من اولین بار, ماساژ, تفنگ, تماشای Kyrie Irving را تحت درمان در طول سال 2017, NBA

توسط RECORDEJADID در 6 مرداد 1399

نقد و بررسی – من تو را دیدم من اولین بار, ماساژ, تفنگ, تماشای Kyrie Irving را تحت درمان در طول سال 2017, NBA finals. پس از ماساژ اسلحه به دست آورده اند محبوبیت امکانات و تبدیل شدن به بسیار ساکت تر. من یک Addsfit حداکثر ماساژ بافت عمیق تفنگ است که به نظر می رسد بسیار شبیه به یک Hyperice Hypervolt. خوانده شده در برای دیدن آنچه که من فکر می کنم!

آنچه در آن است ؟

ماساژ تفنگ یا زدنی درمانی دستگاه یک ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آبرسانی عمیق ماساژ ویبره به بافت نرم. لرزش ناشی از اسلحه افزایش جریان خون به عضله خاص مناطق و این می تواند به نفع عضلات قبل از تمرین. افزایش گردش خون می تواند به دفع سموم مسئول حاد درد عضلانی است که سوزش شما احساس می کنید در یک عضله در طول تمرین با توجه به تجمع اسید لاکتیک. آن را نیز می تواند کمک به کاهش و یا جلوگیری از تاخیر در شروع درد عضلانی (DOMS) است که درد عضلانی آغاز می شود که یک یا دو روز بعد از تمرین. رهایی از DOMS است فکر کردم به نتیجه از ارتعاشات اقدام اعصاب در بافت عضله.

چه چیزی در جعبه ؟

 • Addsfit MAX, ماساژ, تفنگ
 • باتری قابل شارژ لیتیوم یون باتری
 • ماساژ سر فایل پیوست
  • تشخیصی
  • باعث مسطح
  • گوه
  • انگشت شست
  • چنگال
 • شارژ و آداپتور
 • کتابچه راهنمای کاربر
 • ماساژ جزوه
 • 3 سال گارانتی کارت

مشخصات سخت افزاری

 • اندازه و وزن: 17.4 سانتی متر 6.5 سانتی متر"24.9 سانتی متر 0.9 کیلوگرم
 • سکته مغزی ظهر: 12mm
 • حداکثر نیروی: 26 پوند
 • 9 سرعت: 1700/1900/2100/2300/2500/2700/2900/3100/3300 دور در دقیقه
 • 5 تعویض ماساژ سر
 • نوع باتری: قابل شارژ 2500mAh, 54Watt Li-ion
 • باطری عملیات: 270 دقیقه
 • شارژر ورودی: 100-240V 50/60HZ 0.75 یک
 • خروجی شارژر: 25.2 ولت 1A 25.2 W

طراحی و امکانات

Unboxing

این Addsfit حداکثر می آید در یک جعبه مقوا با نورد به پایان می رسد و یک پهلو بالا با گرد و غبار فلپ و یک گیلاس قفل. خارج از جعبه دارای یک جوهر سیاه و سفید تصویر از تفنگ ها و سایه ها از پنج سر قابل تعویض. بنابراین بدون باز کردن جعبه من فکر می کنم که آن را بالاتر از حد متوسط بسته بندی. در داخل من شگفت زده به کشف یک سفارشی سازی مورد.

مورد سخت پوسته سیاه و سفید, پارچه, کیف, نوع صورت با بسته شدن زیپ و لاستیک سیلیکون-کمرنگ رسیدگی است. داخل نصب شده است با یک فرم سفارشی برای نگه داشتن تفنگ و باتری و بخش به نگه داشتن سر و فایل های پیوست و شارژر. علاوه بر این سر فایل پیوست آمده با خود جیب و شارژر می آید با خود حمل و نقل کردن کیسه. نیمه بالای مورد مش zippered محفظه برای ذخیره سازی کتابچه راهنمای کاربر, ماساژ, دفترچه و کارت گارانتی.

یکی از اشکال این مورد این است که این قطعات باید از هم جدا شده قبل از ذخیره سازی. آن را بزرگ خواهد بود اگر در مورد مجاز نگهداری از تفنگ باتری آداپتور و هر گونه دلبستگی به همگی.

سلب مسئولیت

این بررسی در حال حاضر با اشاره به زدنی درمانی دستگاه به عنوان یک اسلحه چندین بار و دلیل خوب است. این دستگاه قادر به ارائه صدها نفر از ضربات یک دقیقه با بیش از 20 پوند از زور. آن است که قادر به ایجاد کبودی در صورت استفاده نادرست. درمانگران ماساژ دارای مجوز حرفه ای را با آموزش های تخصصی و درک کاملی از انسان آناتومی و حرکت شناسی. من تنها می دانم که کمی بیشتر از diagrammatic راهنمای کتاب که Addsfit MAX ارائه شده است. من توصیه می کنم که هر گونه سوال به این عملیات و تناسب ماساژ تفنگ به کارگردانی نسبت به متخصصان مراقبت های بهداشتی. از طریق تحقیق در این دستگاه من در بر داشت برخی از کلمات مهم حکمت:

 1. متوقف کردن و یا پشت کردن اگر تفنگ است که باعث درد. درد نشانه ای است که عضلات شما آرامش بخش و یا یک سیگنال که اسلحه تحمیل واقعی آسیب برساند.
 2. تنها با استفاده از ماساژ تفنگ در عضلات. اجتناب از استفاده از آن بر روی اعصاب و استخوان و مفاصل یا تاندون.
 3. آیا استفاده از ماساژ تفنگ در هر بخشی از بدن که دارای اختلال حس. با هر نوع نوروپاتی شما می تواند به صدمه زدن به خود و نه تحقق آن است.
 4. آیا استفاده از ماساژ تفنگ در گردن است. شریان کاروتید که اجرا در امتداد دو طرف گردن ممکن است منفی تحت تاثیر ارتعاشات و فشار از تفنگ است.

طراحی

جانبی توسط سمت مقایسه Addsfit حداکثر و Hyperice Hypervolt را ترک خواهد کرد کمی به تخیل که در آن طراحی الهام بخش برای این دستگاه می آید.

به نظر می رسد که شکل و رنگ طرح به طور مستقیم مدل پس از Hypervolt. باتری به نظر می رسد تقریبا دقیق ماکت و من شگفت زده نمی شود اگر آنها نبودند عملکرد قابل تعویض. اما من شما را شناسایی چند تفاوت در طراحی است که در واقع ارائه دلایل قانع کننده که چرا خرید یک Addsfit حداکثر ممکن است به نفع شما خواهد بود.

باتری که همراه با واحد سنگین 2500mAh واحد است که باید قدرت سیستم بالا تا 3 ساعت استفاده مداوم.

که بسیاری از ماساژ. باتری بزرگ است اما وزن آن کمتر از بقیه واحد و دور از باتری کمک می کند تا به موقعیت بهتر و مانور Addsfit حداکثر به محل مورد نظر. هر دو Addsfit حداکثر و Hypervolt باید یک ضامن در پایه باتری که روشن می شود باید قبل از آن را به عقب تفنگ کار خواهد کرد. از آنجا که Hypervolt, Addsfit MAX و برخی دیگر از تولید کنندگان به اشتراک گذاری این طراحی من حدس می زنم آن است که فقط آنچه ارائه شده است. این Addsfit حداکثر خمیر را سفارشی با Addsfit حداکثر آرم بر روی پایه و رسیدگی به آن را به طور کامل generic. این پایگاه دارای یک LED است که تغییر رنگ بر اساس ظرفیت است و این در مقیاس های مختلف از آنچه که استفاده از تفنگ است. از طریق همه از من تست نکردم شارژ باتری و من فقط آن را برای رفتن زرد یک بار اما سپس آن را تبدیل به سبز بعد.

عقب دستگاه دارای یک لاستیک دکمه است که می تواند فشرده در وسط به ضامن واحد یا خاموش و یا فشرده شود می تواند در هر دو طرف برای تغییر سرعت از 1700 به 3300 دور در دقیقه در 200 دور در دقیقه فواصل. این است که معادل 28 تا 55 حملات در هر ثانیه است. این Hypervolt تنها می تواند در 2,000, 2,600 و از 3200 دور در دقیقه. بنابراین Addsfit حداکثر تا یک بیشتر از همه کاره محدوده. هر دو از این واحد قدرت به پایین ترین تنظیمات وجود دارد بیشتر با فشار دادن دکمه برای رسیدن به سرعت های بالاتر.

ببخشید تصویر بالا تار است اما Addsfit حداکثر در بالاترین سرعت به تمام Led ها روشن.

بالای تفنگ مخالف که در آن باتری نصب شده است که در آن موتور قرار دارد. این Hypervolt بیشتر دریچه از Addsfit حداکثر. پس از استفاده از Addsfit حداکثر برای 10 دقیقه یا بیشتر در بالاترین تنظیمات (من فقط دیدن اگر من می تواند پوشیدن پایین باتری) پلاستیک در اطراف موتور می شود, گرم و داغ است. شاید Addsfit MAX مشخص شد که اضافی تخلیه گاز مورد نیاز نمی باشد. کمتر تخلیه احتمالا باعث می شود واحد کمی ساکت تر. اضافی تخلیه ممکن است مورد نیاز در Addsfit MAX به دلیل آن است که ساخته شده از مخلوطی از PA66 و 15% الیاف شیشه.

جلوی Addsfit MAX به نظر می رسد که مشابه چاک سبک به عنوان Hypervolt. هر دو به نظر می رسد به استفاده از پلاستیک سیلندر با لاستیک حلقه ای است که دارای, ماساژ, آداپتور در محل. تفاوت واقعی بین این دو مدل طراحی فایل پیوست در خود را دارند. به جای ارائه یک اوا توپ و پلاستیکی دیگر فایل پیوست این Addsfit MAX همراه با 5 سر سیلیکون پیوست. فایل پیوست را فشار دهید به یک آداپتور پلاستیکی.

نه تنها هر یک آداپتور دارای یک شکل خاص طراحی شده به منظور افزایش قابلیت ماساژ مناطق مختلف اما به هر شکل نیز مشخص durometer یا مقاومت به دندانه دار است. گسترده تر از پیوست ها نرمتر و ارائه محافظت در برابر صدمه و جراحت در هنگام ماساژ به استخوان یا مفاصل اما حاد تر از پیوست ها سخت تر اجازه می دهد تا برای بیشتر نافذ ، فایل پیوست همه کوه به ساقه از دلبستگی پایه. از بین بردن فایل های پیوست از پایه است که گاهی اوقات از روی حیله و تزویر. کشیدن بیش از حد سخت و یا سریع به جلو و تمام دلبستگی کوه از تفنگ. این لازم است که با قرار دادن تفنگ دور در حالی که با استفاده از این مورد, اما لازم نیست اگر تغییر آداپتورهای آنان در پرواز است. به عنوان نشان داده شده در بالا, این امر می تواند به خوبی قادر به ترک آداپتور پایه در محل در حالی که قرار دادن تفنگ در مورد سفر.

عملیات

عملیات تفنگ زمزمه آرام. تولید کننده نشان می دهد که متوسط صدا زور آزمایش تحت 39 دسی بل با صدای متر و 30 سانتی متر دور از آن. من نتایج مشابه در بر داشت در محیط کم اما تقریبا دو برابر به عنوان با صدای بلند در بالاترین تنظیمات (48 دسی بل). حتی در بالاترین تنظیمات صدا اسلحه باعث می شود کاملا نرم است. در واقع در مقایسه با برخی از تحقیقات آنلاین از دیگر تولید کنندگان Addsfit MAX یکی از آرامترین مدل در دسترس است.

تفنگ خودکار-خاموش از ویژگی های پس از اجرا به مدت 30 دقیقه.

این Addsfit حداکثر وزن 2 پوند 5 اونس یا فقط بیش از 1 کیلوگرم پس از برگزاری آن را در برابر خود و یا دیگری را در بدن آسان است. طراحی دکمه قدرت در عقب است الحاق به طوری اسلحه آسان است برای نگه داشتن با عقب بالا و یا باتری. این Theragun و مدل مانند آن دارای یک سر قابل تنظیم اما OI پیدا نکردم که وجود دارد بخشی از بدن من من نمی تواند برسد با Addsfit.

این Addsfit تا 12 میلی متر, ماساژ, سکته مغزی و عمق 35 پوند سکته مغزی زور. با توجه به تمام لوازم آرایشی و بهداشتی شباهت های Addsfit بزرگتر سکته مغزی ظهر از Hypervolt که تنها 10 میلی متر سکته مغزی ظهر. من حاضر تحقیقات منجر به این باور که تنها Theragun و مدل های شبیه به آن را بزرگتر سکته طول.

عملکرد

که من پیدا کردم که اطلاعات آنلاین در مورد استفاده مناسب از ماساژ تفنگ فوق العاده وجود ندارد. ممکن است که افرادی که تحصیل کرده ترین مورد این درمان درمانگران ماساژ تمایلی به ارائه آموزش آنلاین برای این که آنها می دانند که استفاده نادرست ممکن است مضر به بیمار است.

تجربه خود من این است با اینحال شده است یکی از لذت بخش. من استفاده می شود تنها در سرعت های پایین تر و گسترده تر کمتر خاص سر و متمرکز درمانی در بزرگترین بخشی از عضله است. اما حتی است که با استفاده از ارائه بهتر و سریع تر گرم کردن قبل از ورزش و همچنین به طور قابل توجهی کاهش کوفتگی پس از سنگین تمرین.

چیزی که من دوست دارم

 • کیفیت ساخت
 • پیوست سیلیکون

آنچه که من می خواهم تغییر

 • طراحی مجدد مورد تا این واحد را می توان ذخیره می شود و بدون جداسازی قطعات.
 • ارائه راهنمایی بیشتر برای استفاده مناسب.

افکار نهایی

هستند بسیاری از مارک های را انتخاب کنید از در ماساژ تفنگ درمان میشه. رئیس تولید کنندگان باید هزینه پایه دو یا سه برابر برخی از جایگزین. پس از بررسی Addsfit من هیچ دلیلی که چرا انتخاب یک مدل از یک رئیس كننده خواهد ارائه هر گونه ویژگی های اضافی و یا عملکرد. Addsfit حداکثر اطمینان را فراهم می کند که محصول خود را ادامه خواهد داد به کار با 36 ماه گارانتی. اگر شما به دنبال برای یک ماساژ تفنگ یا زدنی درمانی دستگاه Addsfit حداکثر این است که قطعا با توجه به ارزش.

قیمت: $169 ، 99 دلار
که در آن به خرید: آمازون & Addsfit
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Addsfit.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب