کولر سر ممکن است به معنی بهتر خواب شب...چه کسی می دانست ؟

اخبار – چگونه بسیاری از شب ها باید شما صرف کوه در می رم بالش خود را به پیدا کردن سمت سرد?! که در آن Moona فعا

توسط RECORDEJADID در 5 مرداد 1399

اخبار – چگونه بسیاری از شب ها باید شما صرف کوه در می رم بالش خود را به پیدا کردن سمت سرد?! که در آن Moona فعال خنک کننده بالش پد می آید. با توجه به Moona خواب علم دمای بدن به خصوص سر حرارت کلیدی است به خواب یک شب خوب. Moona با استفاده از فعال تنظیم حرارت سیستم خود را به نگه داشتن بالش به راحتی سرد تمام شب طولانی است. Thermoregulated جریان آب از یک بالین غلاف به حافظه فوم بالش پد. آب به آرامی سرد می شود برای کمک به شما به خواب رفتن و گرم خواهد شد برای کمک به شما از خواب بیدار به آرامی.

Moona همراه با بالش پد بالین غلاف و برنامه. این برنامه اجازه می دهد تا شما را به انتخاب یک متوسط پروفایل برای تمام شب و مجموعه بیدار باش زمان. شما همچنین می توانید استفاده از آن برای پیگیری کیفیت خواب خود را.

این Moona فعال خنک کننده بالش پد به فروش می رساند برای $399. شما حتی 30 شب به سعی کنید Moona ریسک است. اگر شما علاقه مند در خواب شب بهتر اتمام Moona وب سایت برای اطلاعات بیشتر و یا خرید.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن