6 سالم میان وعده هیچ نباید داشتن دیگر چرا که آنها راه بیش از حد بسیاری از گرم شکر!

برخی از غذاهای خاص رپ خوب یا بد برای بودن "سالم" یا "ناسالم"، و گاهی اوقات کسانی که شهرت اشتباه اشتباه است. کا

توسط RECORDEJADID در 22 مرداد 1399

برخی از غذاهای خاص رپ خوب یا بد برای بودن "سالم" یا "ناسالم"، و گاهی اوقات کسانی که شهرت اشتباه اشتباه است.

کارشناسان بهداشت توافق می کنند که اقلام آمده است که به عنوان "سالم" وعده غذایی و یا جایگزین میان وعده در واقع شامل شکر هشدار دهنده تعداد و گرم کربوهیدرات به بازار عرضه شده است.

برای بدترین متخلفان بخوانید، با توجه به رژیم شناسان پیشرو، تغذیه و مربیان بهداشت ما به صحبت:

خواندن بیشتر: 4 مواد غذایی هیچ بیش از 40 باید در صبح داشته باشد چرا که آنها باعث افزایش وزن فوری, به گفته کارشناسان

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

ماست منجمد

"مردم تمایل دارند که فکر می کنم ماست منجمد مبادله سالم تر بیش از بستنی سنتی است، " مربی شخصی گواهی Sergio Pedemonte از تناسب اندام خانه شما به ما می گوید. با این حال، بیشتر ماست های یخ زده در واقع شکر بیشتری نسبت به بستنی، حدود ۱۷ تا ۱۸ گرم در نیم فنجان در مقایسه با بستنی ۱۴ گرمی دارد. شرکت ها این همه شکر اضافه می کنند تا ترشبودن طبیعی ماست را متعادل کنند."

گرانولا بارس

"پوست کنده خانگی من به اصطلاح "میله گرانولای سالم" ، مربی بهداشت گواهی جیمی پیرتل توضیح می دهد. " من هر بار که می بینم کسی که یکی از این برای صبحانه یا یک میان وعده به دلیل آنها پر از شکر است. نوار کلیف-- ظاهرا یکی از سالم ترین-- شامل 9-11 گرم پروتئین و غیر GMO, مواد آلی و همچنین 18-25 گرم قند, بسته به طعم, و 44 گرم از کربوهیدرات."

بیشتر بخوانید: یک ساندویچ صبحانه شما هرگز نباید در درایو سفارش از طریق به دلیل آن را به آرامی سوخت و ساز بدن شما را از بین می

شیرین یا طعم دار فوری جو دوسر

"اشکال سنتی مانند یوز نورد یا جو دوسر فولادی برای شما شگفت انگیز هستند، بسته بندی تن فیبر و مواد معدنی مانند منگنز، فسفر، روی، و ویتامین های B، سرجیو هشدار می دهد. بسته های طعم دار جو دوسر فوری، هر چند، یک داستان کاملا متفاوت است، سلب کردن بیشتر از آن ریز مغذی ها و سپس اضافه کردن شکر از طریق طعم دهنده های مصنوعی و شیرین کننده مانند پتاسیم acesulfame و سوکرالوزه. برخی از طعم دهنده ها می توانند بین 7 تا 14 گرم شیرین کننده های مصنوعی پنهان بشن."

میله های پروتئینی و پودری

"چوب با میله های پروتئین از پیش بسته بندی شده است که 7 گرم شکر یا کمتر برای حفظ این انتخاب میان وعده تحت کنترل، توصیه می کند.

بیشتر بخوانید: دلیل ترسناک شما هرگز باید استفاده از قهوه کرم دهنده, مثل همیشه

آب و هوا میوه

"هنگامی که در نظر گرفته 'میان وعده های سالم' نگران کننده، این می تواند بیش از 60 گرم شکر داشته باشد، آنا Mitsios از زیبایی خوراکی به ما می گوید. "یک مثال خوب یک روان موز انبه از Smoothie King است که با وجود داشتن هیچ چربی ۶۹ گرم شکر پرت دارد."

به گفته کارشناسان، یکی از سس های شما باید با استفاده از ASAP متوقف شود

چیپس میوه

"چیپس میوه باید یک لیست مواد تشکیل دهنده تمیز داشته باشد، به این معنی که فقط میوه باید ذکر شده (به عنوان مثال- مواد تشکیل دهنده: سیب)، توضیح می دهد که رژیم غذایی ثبت شده کری Kirkland. برای مثال، یک و دو فنجان چیپس سیب حاوی ۲۱ گرم شکر است. برای یک میان وعده، این نمی خواهد ما را تا وعده غذایی متعادل بعدی احساس رضایت نگه دارد. در عوض، تراشه ها را برای یک سیب کامل با کره بادام زمینی طبیعی برای پروتئین / چربی / فیبر مبادله به یک میان وعده به خوبی گرد."

به گفته یک پزشک تغذیه، این بدترین چیزی است که در رستوران سفارش داده می شودtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن