4 روش ساده امتداد کارشناسان سوگند برای جلوگیری از کمر درد در حالی که شما WFH

ساعت های طولانی نشستن در مقابل کامپیوتر است که هرگز یک ایده خوب است و آن را اغلب می تواند منجر به انواع مشکلات

توسط RECORDEJADID در 10 مرداد 1399

ساعت های طولانی نشستن در مقابل کامپیوتر است که هرگز یک ایده خوب است و آن را اغلب می تواند منجر به انواع مشکلات–مسائل ، به علاوه اگر شما در حال کار از خانه شانس هستند که شیوه زندگی خود را به تبدیل شدن به حتی بیشتر بیحرکت. با که در ذهن آن را یک ایده خوب برای شروع ترکیب کششی روزانه معمول خود را به dat-به روز برنامه.

به طور خاص اگر شما در برخورد با مشکلات, نگه داشتن خواندن برای 4 امتداد ساده است که می تواند کمک به از بین بردن است که کمر درد حتی در این طولانی ترین روز کاری.

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

child's pose

شاتر

1. ژست کودک

صحبت خود بر اساس شهر نیویورک, مربی یوگا Shanna تایلر توضیح داد: "ژست کودک طول می کشد فشار خود را پایین تر پشت دراز و هماهنگی با ستون فقرات که فشرده (decompress) آن را و به شما می دهد یک کشش خوبی."

چگونه به: زانو روی زمین با زانو مفصل ران-عرض از هم جدا و پا با هم به جلو خم با سلاح های خود را تمدید با نیم تنه خود را بر ران خود را تا پیشانی خود را بازدید زمین. نگه دارید.

cat-cow

شاتر

2. گربه-گاو

گربه-گاو یکی دیگر از گزینه خوبی برای گرم کردن ستون فقرات خود را و کمک به تسکین هر درد پشت. با توجه به بسیار خوبی مناسب "خم و گسترش ستون فقرات می تواند کمک به بهبود گردش خون در دیسک های خود را در پشت. این یک حرکت پایه اما یکی است که می تواند فوق العاده مفید در حمایت از کمر و کاهش درد و حفظ سلامت ستون فقرات به خصوص اگر شما صرف مقدار زیادی از زمان نشسته است."

چگونه به: شروع در جدول بالا positing با زانو خود را زیر باسن خود را و دست زیر شانه های خود را. در یک بازدم دور ستون فقرات خود را به سمت سقف و پهلو چانه خود را به قفسه سینه خود را. در یک دم رها کردن معده خود را نسبت به حصیر در حالی که چرخش سر خود را بالا و به سمت سقف. حرکت بین این دو به شمار.

cobra pose

شاتر

3. کبرا

کبرا عالی دیگر است پشت کشش است که ساده و موثر است. آن را نیز می تواند کمک به افزایش خود را به ستون فقرات انعطاف پذیری.

چگونه به: دروغ گفتن در معده خود را جای دست های خود را زیر شانه های خود را و بلند کردن قفسه سینه خود را و سر زمین صاف و سلاح های خود را. نگه داشتن هسته و پاها درگیر به عنوان شما در قرعه کشی شانه های خود را عقب مانده است. نگه دارید.

bridge pose

شاتر

4. پشتیبانی پل

پشتیبانی پل مطرح است یکی دیگر از کشش خوبی به ترکیب به روال منظم خود را. با توجه به بسیار خوبی مناسب "آن را اجازه می دهد تا ستون فقرات به تجربه فرمت در حالی که به آرامی پشتیبانی می کند. این در برخواهد داشت ممکن است کمک به تسکین کمر درد."

این مقاله ادامه "بازگشت پسوند همچنین کمک به از بین بردن قوز از استقرار فقیر و نشسته دادن به شما انعطاف پذیری بیشتر و تحرک برای فعالیت های روزانه است."

چگونه به: دروغ گفتن در بازگشت خود را با پاهای خود را کاشته و روی زمین بلند کردن باسن خود را از روی زمین. اسلاید بلوک یوگا (یا یک بالش زیر کمر به حمایت از وزن خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن