4 منجمد مواد غذایی متخصصان تغذیه می گویند شما هرگز نباید بخورید چرا که آنها به آرامی از بین بردن سوخت و ساز بدن شما

منجمد وعده های غذایی می تواند یک گزینه عالی برای دریافت کامل و متعادل غذا هنگامی که شما در یک زمان بحران و یا

توسط RECORDEJADID در 30 خرداد 1399

منجمد وعده های غذایی می تواند یک گزینه عالی برای دریافت کامل و متعادل غذا هنگامی که شما در یک زمان بحران و یا احساس نمی به پخت و پز. اما شما باید مراقب باشید در هنگام انتخاب این غذاها به دلیل منجمد وعده های غذایی می تواند شامل بسیاری از ناسالم و یا چاق کننده مواد تشکیل دهنده. برخی از این مواد غذایی حتی ممکن است نگاه سالم و هنگامی که در واقع آنها فقط مخالف است.

این چهار بدترین مواد غذایی منجمد است که شما هرگز نباید بخورید:

worst frozen meals slow metabolism

Pillsbury توستر استرودل

توستر strudels یکی از بدترین مواد غذایی منجمد شما می توانید بخورید چرا که آنها ساخته شده با سطح بالایی از قند و آرد با یک پر از قند اضافی. این ترجمه به کربوهیدرات و چربی است. در واقع توستر استرودل سالم برای شما که آیا شما از خوردن آن را برای صبحانه و میان وعده و یا دسر.

worst frozen meals slow metabolism

ناب آشپزی

هر چند بدون چربی طبخ غذا نگاه کنید و به نظر می رسد سالم ترین و در واقع نیست. این مواد غذایی بسیار کم کالری است که باعث می شود ما فکر می کنم آنها برای ما خوب هستند اما آنها را برای ذخیره کالری با سطح بالایی از سدیم است که می تواند مضر به سلامت کلی شما.

worst frozen meals slow metabolism

داغ جیب

به طور مشابه به ناب آشپزی وجود دارد بسیاری از انواع از جیب که می تواند به نظر می رسد سالم اما در واقع نیست. این غذاها اغلب بسیار کمی در راه از فیبر و پروتئین و حاوی سطوح بالایی از کربوهیدرات و این بدان معنا است که ارزش غذایی کمی نسبت به مقدار غذایی که می خورید با جیب.

worst frozen meals slow metabolism

کلاگ صبحانه ساندویچ

یکی دیگر از مواد غذایی ناسالم در پنهان کردن این ساندویچ صبحانه به طور معمول حاوی چربی های اشباع شده و سطح بالایی از کالری - که از wrost چیزهایی که شما می توانید بدن خود را اولین چیزی که در صبح است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de