3 اخبار برنامه های هیچ کس نباید استفاده کنه در سال 2020 به گفته کارشناسان

هنگامی که تمام جهان به عقب نشینی به خانه خود را به خاطر رمان coronavirus مستند بسیاری از مردم در حال تلاش برای

توسط RECORDEJADID در 17 خرداد 1399

هنگامی که تمام جهان به عقب نشینی به خانه خود را به خاطر رمان coronavirus مستند بسیاری از مردم در حال تلاش برای اقامت تا تاریخ در اخبار به عنوان امکان پذیر است برای دریافت به دانستن آنچه اتفاق می افتد در اطراف آنها. اما با توجه به انتخاب از بسیاری از برنامه های خبری امروز در دسترس تر سوال مهم که میآید تا در سر ما: کدام یک را دانلود و آن یکی را حذف کنید از گوشی های هوشمند خود? برای پاسخ به این سوال ما رسیده به تکنولوژی کارشناسان در سراسر جهان به دنبال نظر خود را در 3 اخبار برنامه های که هیچ کس باید با استفاده از, دیگر در سال 2020 است. بدون ado بیشتر این برنامه ها عبارتند از:

ق

با توجه به جنیفر ویلی ویرایشگر Etia.com "هستند بسیاری از برنامه های که در حال منسوخ شده در این نقطه در زمان و یا گرفته شده توسط دیگر برنامه های مفید نرم افزار و مبتنی بر وب نرم افزار. وقتی که می آید به اخبار, برنامه, جایگزین های بسیاری نابود و لگدمال شده است تا در صحنه است. یکی از قدیمی ترین راه برای نگه دارید تا با اخبار در این دنیای دیجیتال بود و از طریق Reddit برنامه است." ویلی ادامه "ق برنامه راه اندازی شد به تازگی در سال 2016 و آن را به سرعت تبدیل به یکی از بهترین راه ها برای تجربه Reddit با اندروید و iOS. اما هدف اصلی از برنامه است نه, آخرین اخبار و به روز رسانی اما بحث در فروم آن را محبوب برای." ویلی همچنین تاکید می کند که اخبار دیگر برنامه های است که باید استفاده نمی شود دیگر هستند News360 و Inoreader.

News360

تکنولوژی کارشناسان از Nosh فن آوری های افزایش نگرانی ها با ذکر "News360 برنامه مناسب و معقول اخبار برنامه به طور کلی, اما اخبار در این برنامه به نظر می رسد کمی منسوخ شده است. علاوه بر این اگر شما در حال خرید بسته اشتراک بیش از سیستم عامل آندروید سپس برنامه به نظر می رسد که قطعی و کاربران قادر به اعمال اشتراک درستی است." فن آوری تیم ادامه می دهد "برخی از کاربران نیز ممکن است احساس کمی نادیده گرفته شده در این برنامه از اکثر اخبار هدفمند به سمت millennials و نسل جوان به جای هدف قرار دادن کاربران از هر یا همه سنین است."

Inoreader

اگر چه این برنامه کاملا قابل اعتماد هنگامی که می آید به ارائه اخبار با این حال رابط کاربری این برنامه می تواند کمی آزار دهنده در زمان. برای مثال در طول شب برنامه را پشتیبانی نمی کند مناسب حالت شب چنین است که تجربه خواندن می تواند بهتر.

در حال حاضر که هیچ یک از این برنامه ها واقعا بد است برای استفاده توسط هر کاربر زمانی که دیگر وجود دارد بهتر است گزینه های در دسترس پس چرا باید به شما استفاده از برنامه های است که کاملا نمی زندگی می کنند تا نیاز خود را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن