نیز از این لوله­ها استفاده می­شود

زیرا این نوع اتصال جدایی ناپذیری و استحکام زیاد را به همراه دارد. در این جدول به استانداردهای موجود برای لولههای گالوانیزه در اندازه و سایز های مختلف اشاره شده است. از انواع این نوع اتصالات میتوان به زانو ۹۰ درجه، زانو ۴۵ درجه، سه راهی مساوی، سه راهی نامساوی و تبدیل درزدار اشاره کرد. همانند بوشن و تبدیل گالوانیزه در متصل کردن دو لوله به صورت آسان و قابل باز شدن کاربرد دارد. قسمت بزرگتر در تبدیل ها بیرون دنده و قسمت کوچکتر داخل دنده میباشد. مدل اول برای سازه هایی که نیاز به جابجایی های مکرر داشته مناسب بوده چرا که استفاده از تخته در کف کانکس فانتزی باعث کاهش وزن آن گردیده که جابجیی آن را به راحتی میسر میکند، اما بر خلاف آن در مواردی که سازه قرار است بصورت دائمی در محلی نصب شود گزینه سرامیک به دلیل نداشتن هیچ گونه لرزه ای در هنگام حرکت داخل سازه و مقاومت بسیار بالای آن در برابر عوامل جوی و رطوبت گزینه مناسبتری خواهد بود. پنجره های یو پی وی سی دوجداره این ویلا از هدر رفتن انرژی جلو گیری کرده و مانع از ورود صدای بیرون ویلا به فضای داخلی میگردد که تمامی پنجره های آن دارای قابلیت بازشو دو حالته هم بصورت معمولی و هم بازشو از بالا می باشند.این قابلیت باعث می شود تا به راحتی میزان ورود هوا به داخل را تحت کنترل قرار داد.

این نوع اتصالات از اتصال دو قالب به وسیله جوش الکتریکی تولید می شوند و بدیهی است که در بدنه آنها درز جوشی ای وجود دارد که این درز احتمال آسیب دیدگی یا شستگی آنها را به نسبت اتصالات مانیسمان بیشتر میکند. ضخامت پوشش فلز روی در لوله های تولید شده با ورق گالوانیزه، از ضخامت پوشش گالوانیزه گرم کمتر است. از این رو بالا بردن سطح امنیت سازه از طریق نصب کرکره بر روی محل های بازشو و شیشه ای ، بکار بردن مصالح مقاوم برای جداره جارجی و اسکلت بندی محکم به همراه قفل و اتصالات قوی از نکات بسیار واجب جهت بالا بردن امنیت کانکس فروشگاهی می باشد. استفاده از اتصالات فشار قوی دنده ای احتمال نشتی بیشتری دارد اما نصب آن ها آسانتر می باشد، در مقابل اتصالات فشاری قوی جوشی از نشتی و شکستگی جاوگیری می کنند اما نصب آنها به جوشکاران ماهر نیازمند است. اتصالات مانیسمان در برابر شکستگی مقاومت بیشتری دارند. نیروگاه های هسته ای با ماده های داغ خود نیز مشلات گسترده ای در زمینه اطمینان خاطر دارند.

اصلی ترین تفاوت آنها با کانکس فست فود ثابت ابعاد آنها بوده که به دلیل محدودیت های حمل می بایست استاندارد حمل و نقل جاده ای را رعایت نموده و به همین خاطر فضای داخلی آنها معمولا کوچکتر و فشرده تر بوده و نمی توان تنوع محصول بالایی را داشت . 3. باعث کاهش فضای مورد استفاده میشوند. قابل استفاده در محیط های مرطوب و با شرایط تنش زای محیطی که هیچگونه تغییری در سطح بیرونی و رنگ آن ها ناشی از خوردگی فلز رخ نخواهد داد. شما می توانید از ورق گالوانیزه در محیط هایی استفاده کنید که در مجاورت آب هستند و در واقع احتمال زنگ زدگی در آن ها بالاست. اتصالات که با عنوان رابط یا آداپتور نیز شناخته می شوند، به عنوان اتصالات استاندارد بین لوله ها، تیوب ها، شلنگ ها، سوپاپ ها، چندراهه ها و سایر اجزا عمل می کنند. 3. کانکس عابربانک سیار برخی موارد نیز وجود دارد که نیاز های دوره ای برای نصب و استقرار کانکس عابر بانک و در دسترس قرار دادن دستگاه خودپرداز بانکی بوجود می آید که پس از مدتی این نیاز بنا به دلایل مختلف از جمله احداث شعبه جدید یا اتمام همایش و نمایشگاه از بین روفته و سازه به محل دیگری منتقل می گردد.

متریال های مورد استفاده در این اتصالات انواع متفاوتی دارد که موارد اصلی آنها شامل آلومینیوم، مس، استنلس استیل و کربن استیل میباشد. برخلاف اتصالات جوشی، اتصالات سوکتی جوشی بیشتر برای لوله ها با قطر کمتر (لوله های کوچک سوراخ) استفاده می شوند. در طی سالها و با پیشرفت جهان و ایجاد راه های ارتباطی جدید نظیر تلفن و فکس ، فعالیت این سازمان ها نیز دچار تغییراتی شد که حمل محموله ها و سند ها نیز در کنار نامه ها قرار گرفت به گونه ای که رفته رفته حجم محموله های پستی بیشتر از نامه ها شد.اما با تمام این تغییرات هنوز پست به عنوان یک راه ارتباطی برای نامه رسانی و همچنین حمل مرسوله در تمام دنیا می باشد که از طریق شعب و اداره جات مستقر در هر منطقه این فعالیت را انجام می دهد.حال در مناطق و محله های کوچکتر که احداث دفاتر خدمات پستی مقدور نبوده و یا به علت کمبود جمعیت مراجعه به آن کم است استفاده از یک کانکس به عنوان شعبه کوچکی از این سازمان راهکاری درست و بجا خواهد بود که علاوه بر کاهش هزینه ها باعث می شود این سازمان در بین مردم بیشتر دیده شود.در واقع این شعبه کوچک تمامی فعالیت های یک اداره را انجام داده بدون نیاز به خرید یک ساختمان و تجهیز کردن آن به سیستم اداری و به راحتی مرسوله های ارسالی مردم را دریافت و برای ادامه مراحل کار آنها را به شعبه اصلی پست انتقال می لوله گالوانیزه منصوریان دهد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از لوله گالوانیزه پارس ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر