بهترین افزونه های اهدای کمک مالی در ورد پرس کدام است؟

بهترین افزونه های اهدای کمک مالی در ورد پرس

اگر شما هم جزو آن دسته شرکت هایی هستید که خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهید، می توانید برای بالا بردن میزان توان مالی خود، از افزونه هایی استفاده کنید که این شرایط را فراهم می کنند تا افرادی که از سایت استفاده می کنند به شما کمک کنند. این کار کاملاً داوطلبانه می باشد و به بالا بردن توانایی شما در ارائه خدمات بهتر کمک کند.

چه افزونه اهدای کمک مالی در ورد پرس بهتر از بقیه است؟

برای این کار تعداد بالایی افزونه برای مک مالی وجود دارد که از بین این تعداد تشخیص افزونه مناسب بسیار دشوار است. نکات زیر برای انتخاب افزونه مناسب به شما کمک خواهد کرد.

در ردیت و تماشا با ما باشید.

الف) واکنشگر بودن: یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این افزونه های اهدای کمک مالی باید داشته واکنشگر بودن است، یعنی توانایی کاهش ترافیک سایت را با برقراری ارتباط قوی با تلفن همراه را داشته باشد.

ب) درگاه بانکی: افزونه ای که برای اهدای کمک مالی استفاده می کنید باید از درگاه های ایمن و مورد اعتماد کشوری پشتیبانی کنند تا در حین عملیات پرداخت مشکلی را برای کاربری رقم نزنند.

پ) شخصی سازی شده: افزونه مورد نظرتان باید به طوری شخصی سازی شود که در قالب سایت شما به راحتی قرار بگیرد و منطبق با فضای سایت مورد نظرتان باشد.

ت) آپدیت بودن افزونه: به روز رسانی های متعدد در افزونه های اهدای کمک مالی بسیار مهم است، زیرا شما با هرگونه آپدیت و به روز رسانی می توانید مشکلات احتمالی به وجود آمده را رفع کنید. همچنین عدم ناسازگاری با قالب سایتی شما و ارائه امکانات پیشرفته تر نیز می تواند در هر آپدیت چشم گیر باشد.

ث) پشتیبانی: پشتیبانی و جوابگو بودن کارشناسان افزونه مربوطه نیز یکی از عواملی است که به شما بسیار کمک خواهد کرد و در هنگام بروز مشکل پاسخ گویی به موقع و مناسب می تواند به شما کمک کند.

معرفی افزونه های اهدای کمک مالی در ورد پرس

در این قسمت سعی داریم تا تعدادی از افزونه های مورد تائید را به شما معرفی کنیم. در نظر داشته باشید که برای اجرای مناسب افزونه های وردپرس می توانید از هاستی مثل سرور اختصاصی استفاده کنید. این سرور ها در انواع لینوکس و ویندوز ارائه می شوند.

الف) افزونه woo donation

این افزونه بالای 3000 کاربر دارد که برای نسخه 3.0.1 به بالا مناسب است. فروشگاه هایی که بر پایه ووکامرس تشکیل شده اند می توانند به راحتی از این افزونه استفاده کرده و آن را اداره کنند. با کمک این افزونه کاربران ب راحتی می توانند پرداخت های مورد نظرشان را انجام دهند. یکی از قابلیت های خوب این افزونه آن است ک شما می توانید برای اهدایی ها کادو و یا هدیه در نظر بگیرد تا برایشان ارسال شود. همچنین تراکنش های مالی مختلف را این سایت دسته بندی می کند و به شما ارائه می دهد. استفاده از این افزونه رایگان می باشد و تمامی امکانات آن نیز باز می باشد.

ب) افزونه YITH donation woo commerce

کاربران این افزونه کمتر از افزونه اولیه است دارای کاربرانی در حدود 900 نفر می باشد. این افزونه مناسب برای نسخه های ورد پرس 3.5.1 و بالاتر از آن است. این افزونه نیز رایگان می باشد و شما می توانید از هر گونه امکانات آن استفاده کنید. البته این نکته نیز قابل ذکر می باشد که در نسخه رایگان این افزونه شما تنها با خرید محصولی می توانید کمک مالی کنید؛ یعنی با انتخاب محصول و عدم دریافت محصول پرداخت را انجام دهید.

 

برخی از این افزونه ها مقدار مبلغ دلخواه ندارد، یعنی کاربرانی که می خواهند مبلغی را اهدا کنند باید مقدار مشخص شده توسط شما را پرداخت کنند. برای اضافه کردن این امکان می توانید از افزونه هایی که پرداخت دلخواه دارند مانند رزین پال و فرم ساز گرویتی استفاده نمایید.

 

ایندکسر