1+9 فروشگاه اینترنتی معتبر در سال 1400

فروشگاه اینترنتی خانومی، یک فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی بانوان و آقایان است که البته در زمینه بانوان به صورت تخصصی فعالیت می کند. تخصصی کار کردن یک فروشگاه خیلی مهمه. واقعا بی نظیر بود و از همه مهم تر اینکه کار منم راحت تر کرد. بعضی وسیله هامو از تهران کالا خریدم. بعضی هاشون خیالشون راحته چون مشتری دسترسی بهشون نداره. این محصولات باید به درستی معرفی بشن تا مشتری ها بتونن اون رو بشناسن و مطابق با نیاز هاشون اونو خریداری کنن. به همین دلیل نمیتونم اونو جزو بهترین فروشگاه ها بدونم.

در کل هر فروشگاهی که رضایت کاربراش بیشتر باشه جزو بهترین ها محسوب میشه. خیلی خوبه و موثره که در یه فروشگاه آنلاین امکان کامنت گذاشتن برای عموم آزاد باشه و همه بتونن که در مورد اون محصول یا خدمت نظر خودشون رو ارائه بدن و کمک کنن به سایر کاربران برای انتخاب بهتر و بنظرم همه فروشگاه های اینترنتی، در صورتی که واقعا کارشون درست هست و دنبال کلاهبرداری و تیغ زدن مردم نیستن، باید حتما این قابلیت رو در سایتشون بذارن که همه افراد وقتی وارد سایت میشن، اگاه بشن از کیفیت محصولات و خدمات اون فروشگاه و بتونن با دید بهتر و بازتری اقدام به خرید از اون فروشگاه کنن و این مسئله بشدت مهمیه که خیلی کم بهش توجه میشه بنظرم و باید زودتر این مورد پیگیر بشه و همه اجراش کنن!

معیارهای زیادی برای بهترین فروشگاه اینترنتی وجود دارد که با شناخت و بررسی آنها میتوانید فروشگاه مورد نظرتان را برای خرید پیدا کنید. نکته ی بعدی هم راجبش این بود که با باتری کار میکرد و قدرت کافی رو نداشت، در صورتی که داخل سایت اصلا به این مورد اشاره نشده بود. البته فروشگاه آنلاین خانومی و زنبیل هم تقریبا همینطوری هستن و خب یکمی فقط قدرت برندشون از دیجی کالا کمتره، و گرنه واقعا باید به اونا هم تبریک گفت که یه کسب و کار کاملا اصولی رو پایه گذاری کردند توی ایران و دارن با قدرت ادامش میدن!

واقعا شما یه سوال ساده از اطرافیانتون با یه جمله بپرسین متوجه میشین که نارضایتی های خیلی زیادی از دیجی کالا وجود داره. قیمت اجناسش خیلی خوبه من برای جهیزیم مجبور بودم دائم داخل بازار باشم. در این صورت هم اونا معرفی میشن هم کاربرا میتونن خریدای خیلی بهتری داشته باشن. در حال حاضر بهترین فروشگاه اینترنتی تهران کالا هست. ۱ فروشگاه اینترنتی. من فکر میکنم اون یدونه فروشگاهی که جدا کردید از بقیه، دیجی فروشگاه اینترنتی 20 کالا باشه. آخه چرا توی فروشگاه اینترنتی باید چنین امکانی برای هرکی از راه رسید باشه؟ از فروشگاه دی جی کالا خرید کردم پولش رو هم اینترنتی دادم بعد از ده روز با تاخیر مامور زنگ زده دم در که بیا کالا رو تحویل بگیر، رفتم میگه ببخشید بسته هاتون رو داخل ماشین پیدا نمیکنم شاید توی شرکت مونده، اینه خدمات دی جی کالا!

ایندکسر