لیست عطاری های تهران به همراه آدرس و شماره تلفن

خرید عمده گیاهان دارویی را می توانیم با اطمینان خاطر از عطاری آنلاین ما انجام دهید. امروزه با فراهم شدن بستر آنلاین امکان خرید عمده گیاهان دارویی ممکن شده است. از آنجا که گیاهان دارویی دارای عطر (بوی) ویژهٔ خود هستند این داروخانهها به عطّاری شهرت یافتهاند. تجهیزات خاصی هم برای این کسبوکار نیاز نیست؛ شما باید یکسری قفسه و محفظه برای نمایش و نگهداری داروها و گیاهان داشته باشید که به گفته فعالان این عرصه بین دو تا چهار میلیون هزینه دربردارد. مدت زمانی که سفارشات به دست شما خواهد رسید بین 3 الی 5 روز کاری می باشد.

راستههای عطاری در بازارهای ایران هریک آداب حرفهای و سبک کاری خاص در عطاری چه چیزهایی وجود دارد خود را داشتند. آنها از داروهایی برای درمان مشکلات نوزادان تا خوانچۀ اسپند سفرۀ عقد و مواد مورد نیاز برای مراسم تدفین را تأمین میکردند (کتیرایی، 89، 93، 164). این نقش ویژۀ عطاران و پیوند دائمی آنها با زندگی مردم، در طول زمان در باورهای مردم نیز بازتاب یافته است.

بههمینسبب نهتنها مردم عادی، بلکه دیگر مغازهداران نیز برای تهیۀ کالاهای مورد نیاز خود به آنها مراجعه میکردند. درصورتیکه در مراجعه حضوری شاید فروشنده فرصت توضیح کامل را برای شما نداشته عطاری گیاهان دارویی باشد. افراد با چه اهدافی به عطاری مراجعه میکنند؟ متاسفانه اکثر مردم آگاهی کاملی نسبت به اصلی و تقلبی بودن محصولات گیاهی و همچنین تشخیص نوع با کیفیت این محصولات ندارند. عطاری آنلاین ویترین فود نیز از جمله مراکزی است که اقدام به عرضه ی انواع محصولات گیاهی و دارویی با قیمتی مناسب و کیفیت بالا می کنند.

عطارمارت با تامین کننده های مختلفی همراه بوده و مناسب ترین قیمت محصولات را نسبت به رقبا دارا می باشد. محصولات عطاری ممکن است در مسیر تهیه و فرآوری، بطور ناخواسته آلوده شوند. این روند درنهایت به کاهش اقبال مردم به عطاران انجامید و مقدمات تغییر هویت این شغل را فراهم ساخت؛ چنانکه مقایسۀ اقلام عرضهشده در دکانهای عطاری متأخر بهخوبی این چرخش حرفهای را نشان میدهد. این اصلا ترسناک و خطرناک نیست بلکه اتفاقا یک فرصت است . ضمانت خرید کالا چه به صورت اینترنتی و یا حضوری میباشد ودر صورت مشکل داشتن کالا ،قابل برگشت است.

ایندکسر