برش مولتی استایل – موسسه چاپ و تبلیغات الماس تهران -شماره تماس:02144131203

ساخت شابلون، بردهای الکترونیکی، ماکت و پلاک نیز به کمک این عناصر به راحتی پاف مولتی استایل صورت می گیرد. این لایه حاوی رنگ ها و طرح های متعددی است که بنا به نوع تابلو و کاربردهای آن به سلیقه مشتریان و خلاقیت تابلوساز مورد استفاده قرار می گیرد . ورق مولتی طلایی و نقره ای عموما در ساخت انواع پلاک مورد استفاده قرار می گیرند. سهولت حمل و نقل به دلیل وزن کم و انعطاف پذیری بالا، تنوع در طرح و رنگ و سهولت در برش و نصب ورق های مولتی استایل از جمله مزایای استفاده از آن هاست.

قبل از اینکه به سراغ فرآیند چاپ و برش برویم باید ببینیم مولتی استایل چیست. در ایران نوع محبوب ورق مولتی استایل با زمینه مشکی و رویه طرح فلز عرضه می شود. سعی داریم که چندان در دید نیست مانند پایه تندیس از این ورق ها را برش داد. با استفاده از دستگاه های برش و حکاکی لیزری استفاده از این ورق ها آسان تر شده است . برش لیزری در مقیاس بسیار کوچک و ظریف قابل اجرا است،که ضایعات این ورق ها را بسیار کاهش می دهد.

از این ورق ها می توان در کارهای کوچک تا بزرگ استفاده کرد. مولتی استایل از مواد شیمیایی و پلاستیکی تولید شدهاند، بدیهی است گازهای خارج شده در زمان برش مضر و خطرناک هستند؛ پس زمان برش این ورق حتما از ماسک مخصوص استفاده کنید. این ورق ها زیبا، درخشان و جذاب هستند. این ورق ها زیبا، درخشنده و جذاب هستند. همچنین در اسانسور ها به عنوان یک رنگ جذاب و متفاوتی دارا هستند.

از مزیت های این پلاک سرعت بالای تولید و عدم محدودیت در برش های گرد و همچنین مقاومت در مقابل رطوبت می باشد. معمولا پس از حکاکی، رنگ زمینه سیاه می گردد که این به دلیل مغزی ورق سیاه است. از طرفی حکاکی توسط لیزر بر روی مولتی استایل با وضوحی بسیار بالاتر از حکاکی بر روی ورق های فلزی میباشد. ورق مولتی استایل ورقی از جنس پلی استایرین فشرده با مقاومت بالا است که برای پوشش سطوح به کار می رود. ورق مولتی یکی از انواع ورق های پلاستیکی به نام (Acrylonitrile Butadiene Styrene) است ، که با لایه ای طرح دار روکش شده است و جنسی شبیه به فلز دارد، یکی از کاربرد های ورق مولتی استایل پوشش دهی سطح میباشد که به دلیل مقاومت بالا از آن استفاده می شود.

ایندکسر