کرم مرطوب کننده و کرم آبرسان [300+ محصول] برای انواع پوست صورت – روژه

بوتیلن گلیکول، گلیسیرین (گلیسرول)، اسید لاکتیک، پنتنول، پروپیلن گلیکول، اسید هیالورونیک، سوربیتول، اوره و پیرولیدون کربوکسیلیک اسید. بطور کل، یکی از مهمترین ترکیبات استفاده شده در آبرسانها، اسید هیالورونیک میباشد. بهترین مرطوب کنندهها برای پوست چرب، محصولات فاقد چربی (Oil-Free) میباشد. برای خرید کرم نرم و مرطوب کننده شون به مراکز معتبر معرفی شده در پایگاههای فروش مراجعه کرده و یا خرید خود را به صورت آنلاین از وبسایتهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی انجام دهید. مضرات و فواید کرم مرطوب کننده را در این مقاله بررسی خواهیم کرد در ادامه با نفیس همراه باشد .

همچنین لطافت و درخشندگی را به پوست شما هدیه میکند. کرم مرطوبکننده به عنوان یکی از اصلیترین محصولات مراقبتی از پوست، یکی از نیازهای اولیه این بافت مهم، یعنی رطوبت را تامین میکنند. این کرم به دلیل اینکه دارای اثر ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است از پیری پوست نیز جلوگیری میکند. این مواد باعث تغذیه و ترمیم لایه اپیدرم پوست و جلوگیری از پیری آن میشود. ترکیب این جذب کننده ها با امولیانت ها، لایه ی چرب محافظ پوست را بهبود می بخشد و از خروج رطوبت جذبی در لایه های زیرین پوست جلوگیری می کنند.

کرم نرم کننده آلوئه ورا ، خیار و آرگان شون برای پوست چرب مناسب است؟ کرم هیدرازوم فیس دوکس قابلیت افزایش توانایی پوست در جذب، نگهداری و توزیع رطوبت را دارد. همچنین، با افزایش سن و به دلیل تضعیف سیستم آبرسانی طبیعی پوست، خشکی پوست حادث میشود. این کرم حاوی 5 درصد اوره است که از فاکتورهای طبیعی مرطوب کنندههای پوست است و علاوه بر حفظ رطوبت پوست باعث افزایش انعطاف پذیری آن نیز میشود. این کرم عمیقاً در لایه های شاخی پوست (سد دفاعی) نفوذ نموده و تعادل چربی هایی را که برای حفاظت و سلامت پوست مورد نیاز است، حفظ می کند.

اگر پوست شما خشک تا بسیار خشک است، شما نیاز به استفاده از آنها دارید. نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که پوست انسان در هر دسته ای که قرار بگیرد، چرب یا خشک یا مختلط و یا حساس، باز هم به خرید کرم مرطوب کننده و آبرسان نیاز دارند. اگه قصد خرید کرم مرطوب کننده دارید اما دوست دارید رایحه های قبلی رو استفاده نکنید و یه تنوعی به کرم مرطوب کنندتون بدید باشید اینجا که هم توی بخش نظرات و هم همین جا قراره باهم راجب مرطوب کننده ها و بهترین ها و بدترین هاشون باهم صحبت کنیم.فقط یادتون باشه که اولین مرطوب کننده هایی که ما این جا معرفی میکنیم مناسب دست هستند و مرطوب کننده های بعدی مناسب صورت هستند و لطفا به جای هم استفاده نکنیدشون.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کرم مرطوب کننده غیر کومدون زا وب سایت خود باشید.

ایندکسر