کرم لایه بردار قوی برای لک صورت چه مارکی خوبه بگیرم؟

همچنین دارای 15 درصد AHA نیز میباشد. با توجه به AHA به کار رفته در این محصول، لایه برداری بدون هیچگونه تحریکات پوستی انجام میشود که همین امر موجب روشنتر شدن رنگ پوست، از بین رفتن جای لک و جای جوش و نوسازی پوست میشود. شاید این ترکیب را بیشتر در کرمهای لایه بردار ضد آکنه ببینید؛ چون اثر قوی و عمیقی برای از بین بردن جاش جوش دارند. از ویژگیهای دیگر این محصول میتوان به شادابی پوست، جوان سازی پوست، محو و بیرنگ شدن تدریجی لکهای پوستی و جای جوش اشاره کرد. از دیگر ویژگیهای دیگر این کرم میتوان به پاکسازی عمیق، بوی خوش و یکدست کردن پوست اشاره کرد.

از ویژگیهای این محصول میتوان به خاصیت پاکسازی قوی، از بین بردن تیرگی و لکهای صورت، پاک کنندگی بالا و درخشان کننده آن اشاره کرد. از ویژگیهای این محصول به مرطوبکننده، لایه بردار، ضد چروک، شفاف کننده پوست، ضد لک و Comedonolitic در پوستهای آکنهای میتوان اشاره کرد. به دلیل همین ویژگیها است که این کرم بهترین کرم لایه بردار و روشن کننده صورت میباشد. یکی از پرطرفدارترین لایه بردارهای ایرانی و البته با کیفیت، کرم لایه بردار شون است؛ که در بازار ایران مصرف کننده زیادی را به خود جذب کرده است.

این محصول در بازار ایران جزو پر فروشترین محصولات آرایشی و بهداشتی بوده است و طرفداران مختص به خود را داشته است. کرم لایه بردار آلجنیست لک ها و چین و چروک های پوست شما را به صورت حرف ایی محو می کند و برمی دارد. البته استفاده از کرم ضد چروک نیز در کنار لایه بردارها پیشنهاد میشود که استفاده کنید. این اسکراب آزمایش شده بر روی پوست و بدون عوارض می باشد و حتی برای پوست های حساس نیز مناسب است. کرم لایه بردار سینره مناسب انواع پوست به ویژه پوستهای چرب است. این کرم برای کسانی که پوستهای چرب و مختلط دارند توصیه میشود.

این محصول برای پوستهای دارای جوشهای بزرگ، جوشهای سر سیاه و جوشهای سر سفید کاربرد دارد. البته جوشهای سر سیاه و سفید پوست را هم از کرم لایه بردار طب سنتی بین میبرد. این کرم لایه بردار فاقد هر گونه عصاره و روغن است و پوست صورت را مرطوب میکند. اگر لایه برداری را صرفاً به عنوان یکی از بخشهای مراقبت پوستی خود انجام میدهید، استفاده از لایه بردارهای خانگی بعد از مشورت با پزشک متخصص پوست کفایت میکند. کرم لایه بردار قوی به مانند کرم دور چشم از جمله محصولات مراقبت از پوست است که به شما پوستی با طراوت ،بدون هرگونه لک، کدری و بافت خشک و آسیب دیده را هدیه میدهد.

ایندکسر