ردیابی حیوانات خانگی

درست مانند برنامههای کاربردی که معمولاً ما با نام فیتنس، میشناسیم. طبق اعلام یک انجمن آمریکایی، سگها و گربهها درست بهاندازهی ما انسانها در معرض ابتلا به چاقی هستند. گاهی کودکان به شدت به حضور یک حیوان خانگی وابسته می شوند و هر نوع صدمه به حیوانات در روحیه ی آن ها تاثیرات منفی طولانی مدت خواهد گذاشت. میتوان در اپلیکیشن آنها تنظیم کرد که مثلاً هر ۱۵ دقیقه یکبار، موقعیت مکانی حیوان را اعلام کند.

یکی دیگر از امکانات مهم این ردیاب ها این است که با استفاده از آن می توانید از تاریخچه مکان یابی استفاده کنید و موقعیت مکانی و رفت و آمد های روزهای گذشته را نیز چک کنید. GPS دام و حیوانات به شما اجازه میدهد تا حیوانات خود را در هر زمان و مکانی پیدا کنید. تا زمانی که اتصال برقرار باشد، حیوان خانگی در منطقه امن قرار دارد. این مدت را میتوان بیشتر هم کرد تا در مصرف اینترنت صرفهجویی شود. در جستجو گر گوگل “آگهی حیوانات گمشده” را سرچ کنید و ببینید چه آمار بالایی از حیوانات خانگی مانند سگ و گربه در اینترنت پیدا می کنید؟

معمولا حیواناتی مثل سگ یا گربه خانگی قیمت بالایی دارند و گم شدن آن ها ضربه سنگینی است. با وصل کردن ردیاب حیوانات میتوانید از نگرانیهای مربوط به دزدیده شدن و یا گم شدن حیوانات، رها شوید. این یعنی بیرون بردن حیوانات خانگی کار راحتی نیست و صاحبانشان از گم شدن آنها میترسند. در صورت دور شدن حیوان خانگی از منطقه تعریفشده در نرمافزار (جئوفنسینگ یا همان حصار مجازی)، GPS ردیاب به سرعت هشدار میدهد.

اگر از محدوده ی مشخص خارج شده یا وارد محدوده ی غیر مجاز شده پیامک و هشدار دریافت کنید. بهعنوان مثال، Link AKC از بلوتوث برای ارتباط با ردیاب حیوانات بهره میبرد و بهمحض اینکه ارتباط با بلوتوث قطع شود یعنی حیوان خانگی زیاد دور شده است و از دسترس خارج شده است. معمولا افرادی که باشگاه های پرورش اسب هم دارند برای تامین امنیت دارایی های ارزشمند خود از جی پی اس حیوانات استفاده می کنند. ردیاب ها کاربردهای فراوانی دارند و جی پی اس خورشیدی انرژی خود را از نور خورشید و پنل های خورشیدی می گیرد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد فروش ردیاب حیوانات بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر