جی پی اس شخصی :: ردیاب برتر تخصصی ترین سایت ردیابی |

جی پی اس و ردیاب خودرو IR230 یکی از بهترین محصول ها برای حفظ امنیت وسایل نقلیه از جمله خودروهای سواری سبک و سنگین و حتی موتور سیکلت ها به حساب می آید. با این حال هنوز هم بسیاری از افراد نسبت به نحوه کار جی پی اس و حتی ماهیت آن آگاه نیستند. جی پی اس آهنربایی خودرو مدل 1500 (یک سال شارژ) یکی از قدرتمندترین و پیشرفته ترین محصولات شرکت ایران رهیاب بوده که بدون نیاز به سیم کشی و نصب و توسط 8 آهنربایی پرقدرت خود زیر ماشین (یا بدنه فلزی هر چیزی ) چسبیده و مکان آن را لحظه به لحظه توسط اپلیکیشن مخصوص ردیابی می کند.این ردیاب آهنربایی با قابلیت شنود دارای باطری پر قدرت 30 هزار میلی آمپری بوده و بدون نیاز به شارژ تا یکسال کار میکند.

این نسخه از GPS ها قابلیت نصب برروی انواع خودرو و موتورسیکلت ها را داشته و دارای امکانات و قابلیت های کامل یک جی پی اس است. این ردیاب با قابلیت نصب سریع و آسان فرایند ردیابی را به سرعت آغاز می کند و به خوبی درون خودرو مخفی است. ردیاب فندکی خودرو IR140 نوع جدیدی از ردیاب های مخفی در خودروست و ظاهری کاملا مشابه با یک شارژر فندکی گوشی همراه دارد. جی پی اس در همه جا کاربرد دارد . ردیاب شخصی IR160 یک جی پی اس بسیار کوچک با قابلیت شنود است که برای استفاده و حمل توسط افراد طراحی شده و کیفیتی متفاوت از دیگر انواع ردیاب ها دارد.

قدرت مغناطیس های موقعیت یاب IR180 به گونه ای است که به هیچ وجه از مکان نصب شده کنده نخواهد شد. ردیاب کابل شارژی IR410 محصولی است که علاوه بر انجام فرایند مکان یابی دارای قابلیت شنود نیز هست. این مکان یاب با دو نوع باتری داخلی که دارای ظرفیت متفاوتی هستند ردیاب gps شخصی ارائه می شود. یکی از جدیدترین ردیاب هایی که به تازگی به بازار کشور وارد شده است، ردیابی است که شباهت بسیار زیادی به کابل شارژ معمولی گوشی های هوشمند دارد. این ردیاب دارای قابلیت شنود، دکمه مخفی برای ارسال پیام کمک اضطراری یا S.O.S و پشتیبانی ارسال پیامک است.

ردیاب دیاگی خودرو IR90 دارای قابلیت شنود نیز هست. استفاده از ردیاب جیپیاس این روزها به امری عادی بدل شده است و افراد زیادی قصد خرید ردیاب ارزان قیمت و مخفی برای خودرو و موتورسیکلت خود را دارند که قابلیت شنود هم داشته باشد . هرچند استفاده از سیستمهای بینایی برای تشخیص مسیر بسیار کاربردی است، اما این سیستمها نیز در شرایطی نمیتوانند کارایی همیشگی را داشته باشند که از جملهی آن میتوان به هوای باراتی یا برفی اشاره کرد، چراکه برای مثال در چنین آب و هوایی نمیتوان خط کشی جاده را به راحتی تشخیص داد و از اینرو در چنین شرایطی سیستم جیپیاس میتواند به یاری خودروهای هوشمند شتافته و فارغ از هر مشکلی به هدایت خودرو بپردازد.

ایندکسر