لیفت شقیقه در کرمانشاه + هزینه بهترین جراح در سال 1400 (بالا کشیدن گوشه چشم)

اگر خطوط اخم عمیقی بین ابروها داشته باشید ، ممکن است آرزوی لیفت ابرو و پیشانی را داشته باشید. پوست افتاده در اطراف شقیقه ها می تواند باعث تشدید خطوط پنجه کلاغی شده و شکل گرد صورت را تحت تاثیر قرار دهد. استرس ، قرار گرفتن در معرض آفتاب ، عوامل ژنتیکی یا افزایش سن، از جمله مواردی هستند که ممکن است سبب شلی پوست ناحیه فوقانی صورت ، اطراف پیشانی و چشم ها در مردان و زنان لیفت ابرو یا شقیقه شوند.

بیمارانی که برای انجام این عمل جراحی ، تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرند ؛ حداقل 6 ساعت قبل از جراحی نباید چیزی بخورند و بنوشند. در شرایطی که افراد بیماری خاص یا منعی برای این جراحی نداشته باشند، در هر سنی امکان استفاده از این جراحی را دارند. برای انجام این جراحی ممکن است از بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی استفاده شود. سپس از یک دوربین و ابزار ویژه برای تنظیم عضلات و بافت های زیرین استفاده می کند ، در حالی که مقادیر کمی پوست اضافی را نیز از بین می برد ، به ظاهر جوانتر و پیشانی دست می یابد.

پوست اضافی بالا رفته و برداشته می شود و سپس بخیه زده می شود تا پوست و بافت زیرین در موقعیت جدید قرار گیرد. معمولا پزشک در جلسه مشاوره قبل از جراحی، اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار می دهد و او را از عوارض احتمالی درمان آگاه می کند.

دکتر محسن فدایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با استفاده از سالها تجربه و دانش خود در زمینه جراحی های زیبایی صورت ، به بسیاری از بیماران خود کمک کرده است تا با روش لیفت ابرو ، ظاهر جوانتر از چهره پیدا کنند. دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد. این افراد پس از جراحی لیفت شقیقه به دلیل داشتن چهره ای جوانتر که با عوارض ناچیزی همراه است؛ نتایج را بسیار ارزشمند می دانند.

ایندکسر