فروش لوازم یدکی خودرو – خبرآنلاین

همان طور که توضیح دادیم خودروی لیفان X60 یک کراس اوور کوچک شهری (کلاس D) است که پس از لیفان 520 و لیفان 620 وارد بازار شد. سال 1397 بم خودرو که از شرکت های کرمان موتور بود موتورهای تولیدی لیفان را بر عهده گرفت و همه بندهای لیفان شامل 820, X50, X60, 520, لوازم یدکی لیفان 620 تبریز 620 را تولید کرد. در سال 94، کرمان موتور خودرو لیفان X50 را روانه بازار کرد که این خودرو در دو مدل CVT و دنده معمولی تولید میشد و در سال 95 سالی بود که اوج فروش محصول X50 در ایران بود و کرمان موتور فروش خوبی از این خودرو داشت.

خودروهای لیفانی که در ایران موجود است 820، 620، 520، X50،X60 میباشد که البته جدیدا لیفان یک خودروی دیگر به نام X70 در بازار ایران موجود کرده است. به دنبال این افزایش محبوبیت، بازار لوازم یدکی این خودرو نیز رشد کرد؛ اکنون به راحتی میتوانید از طریق اینترنت لوازم یدکی لیفان را سفارش دهید. به عنوان مثال با ورود خودروی لیفان به بازار ایران، بازاری نیز برای خرید لوازم یدکی لیفان شکل گرفته که طبق معمول در این بین هم لوازم یدکی خوب و با کیفیت و هم لوازم بی کیفیت در دسترس مردم قرار دارد.

نگهداری از خودرو: اگر میخواهید سایر لوازم لیفان نیز آسیب نبینند، پس به دنبال خرید کالای اورجینال باشید. لنت ترمز نیز یکی از قطعات مهم تمام ماشینها بوده به طوری که هر چند وقت یک بار باید توسط تعمیرکارهای خودرو مورد بررسی و حتی تعویض قرار گیرد. سال 1386 هنگامی که لیفان قصد ورود به ایران را داشت یک قرارداد با شرکت خودروسازی کرمان موتور بسته شد. یکی از خودروهایی که این روزها در بازار ایران محبوبیت پیداکرده و شاید دلیل این محبوبیت قیمت ارزانتر نسبت به مدلهای مشابه میباشد، لیفان است که معمولاً ایرانیان همواره با مشکل تأمین لوازم یدکی لیفان دستوپنجه نرم میکنند!

به همین دلیل خودروی لیفان توانسته است متقاضیان زیادی در ایران پیدا کند. لوازم یدکی این مدل از خودرو لیفان را می توانید به راحتی در فروشگاههای لوازم یدکی پیدا و خریداری نمایید. امروزه دسترسی به لوازم یدکی چانگان دشوار نبوده و به راحتی می توان آنها را در فروشگاههای معتبر پیدا کرد. لیفان آنقدر پر قدرت به مسیر خود ادامه داد که اکنون علاوه بر خودروهای تجاری و سواری، موتورسیکلت و کفش نیز تولید میکند. این محصولات فابریک خودروی لیفان ساخته شده و ضمانت تولید کننده را نیز شامل می شود.

ایندکسر