با خرید ساعت بن تن رویای کودکان خود را برآورده کنید

شخصیت ابرقهرمانی بن تن، باعث شده است کودکان زیادی رویای داشتن ساعت بن تن را داشته باشند. ساعت بن تن طرفداران زیادی در میان کودکان دارد.

با خرید ساعت بن تن رویای کودکان خود را برآورده کنید

 

بن تن یکی از شخصیت های کارتونی است که بسیار مورد پسند کودکان می باشد. علاقه کودکان به شخصیت بن تن، به حدی است که آن ها دوست دارند همچون بن تن عمل کنند و ساعت بن تن را به دست خود ببیند. با این کار، آن ها گمان می کنند می توانند کارهایی همچون این ابرقهرمان انجام دهند. شخصیت ابرقهرمان بن تن آنقدر بر کودکان تاثیر می گذارد که آن ها او را در بازی های خود، الگو قرار می دهند.

بن تن

شخصیت کارتونی بن تن به گونه ای طراحی شده است که باعث می شود کودکان نقاط مثبت زیادی را در درون خود تقویت کنند. بن تن ،به کودکان مهربان بودن و مهربانی کردن را می آموزد. بن تن به کودکانی که درون گرا هستند و نسبت به اطرافیان خود احساس ترس و خجالت دارند، کمک می کند تا مانند این شخصیت داستانی، شجاعت، نترس بودن و فداکاری را پیشه راه خود قرار دهند.

 

 ساعت بن تن در سرزمین تولد

کودکان برای واقعیت بخشیدن به رویای خود، در تلاش هستند تا ساعت بن تن را به مچ دست خود ببندند و همچون او عمل کنند. ساعت های بن تن با قیمت مشخصی در بازار وجود دارند. ساعت مچی بن تن سخنگو بوده و خوشحالی را برای کودکان به ارمغان می آورند. ساعت بن تن علاوه بر اینکه سخن گو است، دارای قابلیت پروژکتور دیواری نیز می باشد. ویژگی پروژکتور دیواری ساعت بن تن به منظور ایجاد اسلاید شو بر روی دیوار می باشد. بر روی ساعت بن تن تعدادی دکمه وجود دارد که یکی از آن ها دکمه پاور (دکمه روشن و خاموش) می باشد. باطری خور بودن ساعت مچی بن تن باعث شده است کودکان دیگر نگران تمام شدن باطری ساعت خود نباشند و هرچه قدر دوست دارند با آن بازی کنند. فراموش نکنید ساعت های بن تن دارای 4 شخصیت سیلیکونی و نشکن هستند. کودک می تواند هر یک از شخصیت ها را بر روی مرکز ساعت قرار دهد و دکمه مورد نظر را فشار دهد تا با انتشار نور سبز رنگ، آن شخصیت کارتونی را هاله ای سبز رنگ دربر گیرد.  والدین می توانند با خرید ساعت بن تن، کودکان خود را سوپرایز کنند.

ایندکسر