آشنایی و خرید 14 رقم نهال گردو از نهالستان گردو + قیمت

بنابراین ابتدا باید به ارتفاع مکان کاشت و منطقه آب و هوایی خود توجه ویژه ای داشته باشید و سپس اقدام به خرید نهال گردو و بادام مورد نظر خود کنید تا بتوانید نهالهایی خریداری کنید که کاملاً با منطقه شما سازگار باشد. در برخی مناطق کشاورزان برای داشتن سایه در مزارع به ویژه در دیمزارها تک درخت هایی را به صورت تنک می کارند تا از سایه آن بخصوص در گرمای تموز هنگام درو استفاده کنند. نهال گردو ژنوتیپ؛ هم به صورت بذری و هم به صورت پیوندی در بازار عرضه میشود. علاوه بر این نهال سه ساله زحمت وهزینه کاشت و هرس بیشتری نسبت به دو ساله دارد.

نهال گردو ترکیه
درختان گردو نسبت به سایر درختان عمر طولانیتری دارند و به همین بابت یک سرمایه گذاری ارزشمند به حساب میآیند. با پیوند زدن، پایه درخت گردو محکمتر و نسبت آسیبها مقاومتر میشود. نهال را در چاله قرار داده و به آرامی دور ریشه را با خاک پر می کنیم. بنابراین مراقبتهای لازم را در دستور کار قرار دهید. برای کاشت بهترین نهال گردو عجله نکنید و حتما کاشت را با مراحل اصولی انجام دهید تا بهره وری لازم را از باغ گردو ژنوتیپ، داشته باشید. نهال گردوی فرنور زود برداشت می کند و برای دستیابی به بهره وری و سودآوری باید کمی صبر کنید! بنابراین قبل از کاشت نهال گردو فاصلهها را به دقت تعیین و علامت گذاری کنید. از دامنه های شیب دار، خاک های سنگی و خاک های دارای مقادیر بالای رس اجتناب کنید. میوه های این گردو به شکل نیمه بیضی میباشند و دارای گوشت تقریبا سفیدی میباشد و گردو مرغوبی دارد..

نهال گردو قوداقوز شکل میوه این واریته نسبتاً تخم شکلی رشد می کند. کشور آمریکا بزرگترین تولید کنندهی این محصول در سراسر جهان است و جالب است بدانید که این کشور در سال به طور متوسط ۵۳ درصد از کل تولیدات این رقم در جهان را تحت اختیار دارد. تولید ارقام و واریته های جدید پکان برای احداث باغاتی که تولید محصولی یکنواخت و با کیفیت خشکباری بالا می نمایند در هر منطقه ای که برنامه های توسعه ای این درختان را دارند مهم و ضروری به نظر می رسد. درخت گردوی زودبازده پیوندی با باردهی و عملکرد بسیار زیاد و ساختار میوه بسیار بالا و درشت و پوست کاغذی عالی می باشد.مغز این رقم بسیار سفید و حتی در تابستان های خیلی گرم کیفیت سفید بودن گردو تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

نهال جدید گردو گردو لارا دیرگل در تابستان در معرض دمای ۵۰-۴۲ درجه سانتی گراد (به طور متوسط ۴۵ درجه سانتی گراد) و رطوبت کم قرار بگیرد، پوست سبز آن دچار آفتاب سوختگی شده و مغز آن سیاه و چروکیده می شود و گاهی مواقع میوه ها پوک می شوند. نهال درخت گردو اسرائیلی پاکوتاه گلدانی با باز شدن جوانه ها در این واریته بعد از ارقام نهال گردو و ۸ روز قبل از انواع نهال گردو دیگر آغاز نهال گردو اسرائیلی قیمت می شود. از راه بذر بدون نیاز به پیوند، امکان ازدیاد نهال گردو نیز وجود دارد. اما باز هم امکان تهدید توسط بیماریها برای این درختان گردو وجود دارد. به طوریکه میزان ثمردهی بیشتری در مقایسه با دیگر درختان گردو در این رقم دیده میشود. چرا که نهال گردو ژنوتیپ دو ساله؛ قبراق بوده و توان عملیاتی بیشتری برای کاشت دارد. با گذشت یک تا دو سال از کاشت نهال های گردو روند؛ نهال سر و شکل بیشتری گرفته و نیاز به اصلاح دارد.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme