بعد از یک روز شلوغ کاری و سروکلهزدن با انواعواقسام درگیریها و مشکلات، بازی های دونفره خانگی شما را سر حال میآورد و انرژیتان را چند برابر میکند. زمانی که داور در دقیقه 35 از بازیکنان دو تیم می خواهد به کنار زمین بروند و بعد از استراحت کوتاه و نوشیدن آب به زمین بازی برگردند برخی از بازیکنان خطاب به محمود فکری می گویند چند بازیکن در زمین کم کاری می بازی فکری ژاپنی اندروید کنند! بازی های فکری به عنوان یکی از بازی های مورد علاقه بسیاری ازافراد بوده و هست ، در این بین کیفیت بازی ها متفاوت است و برخی با کیفیت از لحاظ ظاهری و و نوع بازی ویا حتی در عناون سوالات داخل بازی با هوش و فکر بازیکن بازی می کنند و آن را به چالش می کشند اما برخی دیگر بسیار مبتدیانه و سطحی بوده و عملا زیاد نمی توانند به عنوان یک بازی حرفه ای فکری به آنها نگاه کرد.

بازی فکری 4 نفره اندروید
بازی رومیکوب یا rummikub یک بازی کاشی شماره دار است بازیکن باید بتواند کاشی به تخته اضافه کند ، این کار را با ایجاد سه تایی یا بیشتر از کاشی هایی که تعداد آنها یکسان است (مانند: کاشی های قرمز ، سیاه و آبی با 3 در هر کدام) یا شامل سه یا بیشتر اعداد در یک ردیف با همان رنگ (مانند: 7 ، 8 ، 9 به رنگ قرمز). جنگا یکی از پرطرفدارترین بازیهای برجسازی در جهان است که محدودیت سنی ندارد. فکرانه با شناخت روزافزون دسته بندی محصولات فاخر و با کیفیت قابل استفاده در مهدکودک ها، پیشنهادهای متنوعی را برای کودکان در رده های سنی پیش از دبستان ارائه می کند. هرکدام از حریفان در یک قسمت از آشپزخانه مشغول آمادهکردن غذای موردنظر میشوند. برخی از این بازیها کارتیاند یا روی صفحه بازی انجام میشوند و برخی از آنها بهجز کمی شوروشوق یا یک گوشی همراه به ابزار خاصی نیاز ندارند.

كودكان نوپا پس از آنكه تعادل مناسب را به دست آوردند، يك اسباببازي كشيدني يا هل دادني به آنها كمك ميكند تا چالشهاي جديد را امتحان كنند. این شکل علاوه بر انجام ساخت و سازهای شگفت انگیز، به کودکان کمک می کند، تا با قرار دادن قطعات در شکاف صحیح، اشکال مختلف را یاد بگیرند. شما با دانلود، نصب و بازی این گیم در دنیایی عجیب و معمایی قرار میگیرید و با یک هلی کوپتر کوچک مکانهای شگفتانگیزی را طی میکنید. » یک گزینه را انتخاب کنند؛ مثلا بپرسید: «اگه میتونستی فقط آب بخوری یا فقط یه نوع غذا بخوری، کدوم رو انتخاب میکردی؟ نوع لباس امام بر خلاف تصور برخی که فکر میکنند امامان میبایست لباسهای کهنه و فقیرانه بپوشند بسیار معتدل و میانه بود.

بازی فکری غرب وحشی بنگ
انواع اسباب بازی هایی از این نوع که زمان حرکت دادن جرینگ جرینگ می نمایند بیش از همه توجه کودک را به خود جلب میکنند. تجربه جدیدی از بازی های رومیزی رو بهتون ارائه میده. ۲. جرئت یا حقیقت اگر شما و همبازیتان اهل خطرکردن هستید، جرئت یا حقیقت یک بازی کلاسیک و سرگرمکننده و جذاب برای شماست. وقتی با دوست، یکی از اعضای خانواده مثل خواهر و بردار یا همسر و نامزدتان مشغول بازی هستید، متوجه گذر زمان نمیشوید. پس از مدتی، چند کارگر و کارآموز به چوبین اضافه شد، به دنبال آن چوبین توسعه پیدا کرد و حمایت هایی از مجموعه تترا در راستای راه اندازی قابلیت گیمیفیکیشن دریافت کرد. در سال 89 دو کارآموز با نام های آقای بابک سلامتی و آقای پویا تیموری فارغ التحصیلان رشته صنایع از دانشگاه آزاد، برای کارآموزی به شرکت تترا مراجعه کرده بودند، پس از مدتی در اواخر کارآموزی خود به راه اندازی یک کار تولیدی اظهار تمایل کردند.