راهکار های افزایش شتاب خودرو از طریق دو روش اتمسفریک و غیراتمسفریک

همچنین زمانی که بهمنظور نصب یک سیستم صوتی با صدای رسا اقدام مینمایید باید بدانید که قطعات این سیستم نظیر بلندگوها، آمپلیفایر و غیره میتواند وزن خودرو را افزایش داده و نهایتاً به کمتر شدن شتاب و سرعت خواهد انجامید. منظور ما از کاستن وزن خودرو ،جدا کردن قطعاتی نظیر گلیگر و درب موتور نیست بلکه بدین منظور کافی است که سری به صندوق عقب خودرو خود بزنید و وسائلی را که مدتهاست با خود این ور و آن ور می برید را خالی نمایید.همچنین زمانی که به منظور نصب یک سیستم صوتی با صدا رسا اقدام می نمایید باید بدانید که قطعات این سیستم نظیر بلند گو ها ،آمپلی فایر و غیره می تواند وزن خودرو را افزایش داده و نهایتا به کمتر شدن شتاب و {افزایش شتاب ماشین|ایران کارز|افزایش شتاب خودرو|افزایش شتاب خودرو ایران کارز|شتاب ماشین|شتاب} سرعت خواهد انجامید. فیلتر هوا یکی از فیلترهای خودرو است که کثیف بودن آن سبب اختلال در تنفس موتور میشود. با سبکسازی این قطعات، وزن موتور کم میشود و درنهایت، این عمل به حرکت سریعتر خودرو کمک خواهد کرد. البته این کار نقطه ضعفی هم برای خودرو در پی خواهد داشت و این نقطه ضعف در سربالاییها خود را نشان خواهد داد به طوری که خودرو سریعاً انرژیاش را از دست میدهد.استفاده از شمعهای با کیفیت بالا هم به افزایش شتاب خودرو کمک میکند.

افزایش شتاب خودروبررسی سیم گاز و محکم کردن آن برای افزایش توان موتور کمک کننده است. در ایسیو پاشش سوخت و مقادیر جرقه زنی ، میزان اکسیژن ورودی و تغییرات دریچه گاز تغییرات اساسی انجام میشود که با افزایش شتاب و سرعت اولیه و افزایش قدرت ۲۰ تا ۴۰ درصد همراه می باشد. ضمنا این ربمپ استیج ۲ در خودروهای که از سوخت با کیفیت استفاده و تقویت مکانیکی موتور از جمله تغییرات در هدرز و کیت مکش و انواع تقویت کننده های موتور دارا می باشد، خوب جواب میدهد . تنبلی خودرو به دلیل اشکالات فنی رخ میدهد که در ادامه به بررسی مهمترین عوامل کاهش شتاب خودرو میپردازیم. اما در شهر های آلوده تر پیشنهاد می شود که این بازه زمانی را کمتر کرده و هر ۳ الی ۴ هزار کیلومتر فیلتر هوای خودرو خود را تعویض نمایید. فیلترها جزو قطعات مصرفی خودرو دسته بندی میشوند و بعد از مدتی نیاز به تعویض دارند. استفاده از اکتان بوستر استاندارد در موتورهای کاربراتوری شدیدا توصیه می شود. استفاده از لاستیک های بزرگتر از میزان استاندارد خودرو، خود می تواند یکی از عوامل کاهش شتاب خودرو باشد. یکی از تغییراتی که باعث می گردد قدرت خروجی از موتور افزایش یابد تغییر در کد های استاندارد ECU یا همان کامپیوتر مرکزی خودروست .

جریان خروجی اگزوز اغلب با از بین بردن صدا خفه کن، افزودن سری های بزرگتر و پورت مطابق با سری ها و همچنین صاف نگه داشتن دیواره های لوله داخلی افزایش می یابد. ناک زدن موتور یکی دیگر از عواملی است که با اختلال جرقه زنی در ارتباط است. هنگامی که ترکیب سوخت و هوا وارد سیلندر شود و قبل از جرقه شمع، مشعل شود اصطلاح ناک زدن موتور به کار میرود. بهینه سازی برای کارایی بالا (High-Performance car tuning) یا بهینه سازی نیترو(Nitro Tuning) به نوع سوخت رسانی به موتور وابسته است و منجر به افزایش میزان شتاب و توان خروجی موتور و کارایی خودرو میشود. نرم افزاری که مشخص می کند عملگر ها چه میزان واکنشی از خود نشان دهند به طور کامل توسط ایسیو خودرو اجرا می شود و اطلاعات کاملا توسط ایسیو کنترل میشود. این اتفاق زمانی رخ میدهد که دمای دیواره سیلندر و پیستون بالا باشد و حرارت در سوخت انفجار ایجاد کند. کثیفی انژکتور تزریق سوخت را کاهش میدهد و سبب به هم خوردن توازن سوخت و هوا میشود. در این سطح از تیونینگ – پاشش سوخت و مقادیر جرقه زنی تغییرات اساسی انجام میشود که با افزایش شتاب و توان خودرو و سرعت اولیه در حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد با افزایش قدرت قابل مشاهده میباشد .

هرچه لاستیک ها پهن تر باشد و رینگ های با کیفیت تری را استفاده کرده باشید، میتوانید مطمئن باشید که اتومبیل شما شتاب بیشتری میگیرد. با تعویض میلسوپاپ، میتوان فعالبت سوپاپ ها را کنترل کرد و نهایتا، موتور میتواند به دورهای بیشتری برسد. زمان تعویض این فیلتر به وضعیت آب و هوا، نوع رانندگی و میزان آلودگی هوا بستگی دارد ولی به طور معمولا باید بعد از ۵ هزار کیلومتر تعویض شود. اگر بخواهیم افزایش شتاب خودرو را همزمان با کاهش مصرف سوخت داشته باشیم، ماشین حدودا چهار حالت رانندگی دارد : حالت کروز – سلو – نقطه مرگ(کاتاف) – حالت برگشت دارد. در این حال پس از بالا آمدن پیستون، مخلوط سوخت و هوا به مجرای تخلیه رانده میشود و قدرت انفجار را کم میکند. در ایسیو – پاشش سوخت و مقادیر جرقه زنی ، میزان اکسیژن ورودی و تغییرات دریچه گاز تغییرات اساسی انجام میشود که با افزایش شتاب و سرعت اولیه و افزایش قدرت ۱۵ تا ۲۰ درصد همراه می باشد. با شل شدن سیم گاز دریچه هوا کامل باز نمیشود و در نتیجه هوای کافی به سیلندر وارد نمیشود. شاید برای شما هم پیش آمده که وقتی پدال گاز را فشار میدهید خودرو همان سرعت و شتاب همیشگی را ندارد و فقط گاز میخورد.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme