خرید رایگان از آمازون

اسماعیل شفایی گفت: تعداد كتاب های فروخته شده در نخستین نمایشگاه كتاب مجازی در تهران نشان دهنده علاقه افراد جامعه به آثار مكتوب و موضوع مطالعه كتاب است.
نمایشگاه کتاب مجازی به بالا بردن و تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی کمک کرد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران ، اسماعیل شفایی ، مدیرکل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی خرید رایگان از آمازون، در گفتگو با روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران ، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شرکت کنندگان در تهران اول نمایشگاه مجازی کتاب گفت: این یک اتفاق 30بوک بسیار مهم و ارزشمند در کشور و منطقه بود.

وی افزود: “به دلیل شیوع بیماری کرونر قلب سفارش کتاب خارجی ، بسیاری از فعالیت های فرهنگی خرید رایگان از آمازون و هنری ما در کشور قطع شده است. اما برگزاری نمایشگاه کتاب در فضای مجازی اقدامی ارزشمند بود.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه و به دلیل رکود ، صنعت نشر کشورمان با چالشی جدی روبرو است و اجرای این نمایشگاه موجب تقویت این صنعت شده است. نکته دیگر اینکه ورود ناشران به فضای مجازی به بهانه حضور در نمایشگاه کتاب مجازی تهران نیز میمون گونه و شاد است.

مدیرکل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی گفت: برگزاری خرید رایگان از آمازون اولین نمایشگاه کتاب مجازی در کشور به افزایش و تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی نیز کمک می کند. تعداد کتاب های فروخته شده در این نمایشگاه نشان دهنده علاقه افراد جامعه به آثار دانلود کتاب الکترونیکی مکتوب و موضوع مطالعه کتاب است.

اسماعیل شفایی با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب مجازی می تواند در تمام طول سال برگزار شود ، در پایان خرید رایگان از آمازون گفت: به طور کلی با توجه به شرایط موجود جامعه ، برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی در تهران یک راه حل مناسب و باوقار بود ، همچنین ممکن است برای سالهای آینده تجربه ارزشمندی خواهد بود. “و اینکه این ساختار و این روش فروش کتاب در جای خود باقی خواهد ماند و در واقع این محصول فرهنگی در فضای مجازی در دسترس خواهد بود.

اولین نمایشگاه کتاب مجازی در تهران از اول باخمان آغاز می شود و تا دهم باخمان خرید رایگان از آمازون در وب سایت tehranbookfair.ir ادامه دارد.

ناشران و خریداران کتاب در پایان نمایشگاه کتاب مجازی تهران به پنل کاربری خود دسترسی خواهند داشت.
ناشران و خریداران کتاب به پنل کاربری خود دسترسی خواهند داشت
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران ، به نقل از روابط عمومي خانه كتاب و ادبيات ايران خرید رایگان از آمازون، با پايان نخستين نمايشگاه کتاب مجازي تهران امروز جمعه (4 فوريه) ساعت 24:00 ، همه كتاب ها قیمت کتاب پی دی اف از نظر خريد کتاب صوتی غيرفعال مي شوند. و مشاهده خرید رایگان از آمازون، و یک کتاب قابل خرید و فروش نخواهد بود.

ناشران و خریداران کتاب برای پیگیری خریدها و سفارشات خود به یک صفحه شخصی دسترسی خرید رایگان از آمازون خواهند داشت.
محمد شفیعی گفت: نمایشگاه مجازی نشان داد که مردم ایران تشنه کتاب هستند و گرانی و در دسترس نبودن کتاب برای مردم آزار دهنده است. اگر دسترسی به کتاب کمی راحت تر باشد ، مردم می توانند به راحتی کتاب بخرند و بخوانند.
نمایشگاه مجازی نشان داد که خرید رایگان از آمازون مخاطب ایرانی تشنه کتاب است
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران ، محمد شفيعي ، معاون بازرگاني انتشارات اميركبير ، در مصاحبه روابط عمومي آدینه بوک با خانه كتاب و ادبيات ايران اظهار داشت: از همان ابتدا انتظار داشتيم از نمايشگاه مجازي كتاب تهران استقبال شود. و خرید رایگان از آمازون ما توافق کردیم که آن را برگزار کنیم ما معتقد بودیم که این نمایشگاه می تواند به وقایع خوبی در جامعه و نشر کشور منجر شود ، زیرا دامنه این نمایشگاه فقط تهران نبود.

ایندکسر