دین و زندگی جامع حرف آخر

دین و زندگی کنکور متشکل از 34 درس است که داوطلب در آموزش به شیوه های عادی ناچار به حفظ این 34 درس خواهد شد که حدود 500 صفحه از کتاب های سه پایه را تشکیل می‌دهد. برای حفظ این حجم از دروس به همراه تست زنی و مرور هر درس به علاوه مرور جامع و حل تست های جامع برای هر درس حدود 5 ساعت زمان نیاز است یعنی برای یادگیری کل دین و زندگی کنکور حدود 170 ساعت زمان نیاز است. اما با روش های ساده تری که به شما کمک می‌کند بدون حفظ حتی یک کلمه صفر تا صد دینی کنکور را فقط در 40 ساعت همراه با حل تست یاد بگیرید. این روش تنها در پکیج دین و زندگی جامع حرف آخر قابل مشاهده است و روشی است که در سال 98، حدود 15 نفر به کمک آن به درصد 100 در دینی کنکور دست پیدا کردند.

با ادبیات استاد منتظری فقط با انیمیشن و بدون حفظ کردن یاد بگیرید

اما در این بخش تنها به تدریس درس دین و زندگی از این موسسه اشاره شد. روشی که فط در سال 98 تعداد 15 نفر از دانش آموزان استاد یوسفیان پور و این مجموعه آموزشی توانستند درصد 100 در این درس را کسب کنند و این آمار جدا از تعداد افرادی است که در این درس به بالای 90 رسیدند. اما این تدریس ها را در سایر دروس نیز می‌توان مشاهده کرد به عنوان مثال در درس ادبیات، درسی که به دلیل گستردگی و تست های دام دار کمترین تعداد 100 زدن توسط داوطلبان کنکور را به خود اختصاص داده است. اما روش های قدیمی از جمله حفظ کردن در این درس را کنار بگذارید زیرا به کمک ادبیات حرف اخر صفر تا صد این درس را فقط با الگو و انیمیشن بدون خستگی یاد خواهید گرفت. در ادامه می توانید دینی نظام جدید حرف اخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

با حرف آخر به هیچ منبع دیگری نیاز پیدا نخواهید کرد

موسسه حرف آخر را با زمان کم تدریس و در عین حال پوشش صد در صدی مطالبی که برای کنکور نیاز است می‌شناسید. موسسه ای که هر آنچه که یک داوطلب کنکوری برای کسب بهترین نتیجه در کنکور خود نیاز دارد در اختیار او قرار می‌دهد. این نیاز ها شامل محتوای آموزشی و درسنامه ، تست، آزمون و برنامه ریزی و مشاوره می‌شود. اکثر داوطلبان کنکور از هر منبعی که استفاده می‌کنند در کنار آن از منابع متعدد دیگری برای تکمیل آن استفاده می‌کنند که این کار بسیار هزینه بر و نیاز مند زمان فراوان است. اما در این موسسه اینطور نیست و داوطلب به هیچ منبع دیگری اعم از کتاب و کلاس و دی وی  دی دیگری برای تکمیل کردن منابع موسسه حرف اخر نیاز ندارد و فقط تنها کاری که باید انجام دهد تلاش برای اجرای برنامه و نکاتی است که مشاور این مجموعه به او توصیه می‌کند. در ادامه می توانید مقاله مربوط به رتبه لازم برای دندانپزشکی را مطالعه بفرمایید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısımobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes1xbetbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme