بهترین سایت های فروش کتاب پزشکی

نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه با شعار (کتاب ، رسانه و ایمنی) به منظور آگاهی از عملکرد رسانه ها در انتشار و ترویج کتابخوانی همزمان با هفته بیست و هشتم کتاب برگزار می شود. این جشنواره با استفاده از دانش و تجربه فعالان خبره در حوزه رسانه و کتاب ، در صدد کشف آثار رسانه های منتشر شده در زمینه کتاب و نشر است.

براساس این فراخوان ، تقویت فرهنگ عمومی و مکتوب جامعه از طریق بالا بردن سطح فرهنگ مطالعه در کشور ، شناسایی ، معرفی و تقویت حضور و فعالیت روزنامه نگاران ، روزنامه نگاران ، عکاسان ، برنامه نویسان و شهروندان روزنامه نگار در زمینه کتاب ، افزایش تولید و کیفیت کارهای مربوط به حوزه کتاب در رسانه های کشور و آموزش ، مساعدت و تقویت متخصصان حوزه کتاب در رسانه ها از اهداف این دوره از جشنواره کتاب و رسانه است.

نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه در سه بخش “رسانه های چاپی” (مطبوعات کاغذی ، خبرگزاری ها و سایت های خبری مجاز) ، شامل عناوین ، اخبار ، مصاحبه ها ، گزارش ها ، طنز ، نشریات مطبوعاتی و مقالات ، مقالات و بررسی های تخصصی ، عکس ها ، کارتون ها و گرافیک کتاب ها ، “رسانه های دیداری و شنیداری” (تلویزیون و رادیو و آثار صوتی و تصویری رسانه های آنلاین دارای مجوز) ، شامل عناوین ، اخبار ، اخبار و گزارش های موضوعی ، گفتگوها و میزهای گرد ، طنز ، داستان و نمایش (کتابهای صوتی در رادیو و تلویزیون) ، برنامه های ترکیبی ، مستند تلویزیونی ، نمایش های انیمیشن و عروسکی ، مواد تبلیغاتی (تریلر ، ویدیو موسیقی ، تیزر و غیره) و “رسانه ها و شبکه های اجتماعی” (روزنامه نگاری مدنی) ، از جمله ویدئو ، صدا ، پادکست ، کانال ، یادداشت ها ، تاریخچه ، عکس نوشته شده را می پذیرد.

نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه با دو بخش ویژه “سواد رسانه ای” ، شامل آثار مکتوب ، دیداری و شنیداری در رسانه ها و رسانه های جدید در مورد نقش کتاب و کتابخوانی در تقویت سواد رسانه ای و اطلاعاتی و “مقدس” حفاظت “از کلیه آثار مکتوب ، دیداری و شنیداری مرتبط با موضوع حفاظت مقدس ، از جمله ارائه کتاب ، مصاحبه ، گزارش ، یادداشت ، مقاله و بررسی تخصصی ، برنامه های ترکیبی ، مستند تلویزیونی و غیره

طبق دعوت اعلام شده از سوی دبیرخانه نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه ، آثاری که از اول سپتامبر 2009 تا پایان سپتامبر 2016 در رسانه ها منتشر شده اند می توانند در این دوره از جشنواره شرکت کنند. آثار همچنین باید در رادیو و تلویزیون جمهوری اسلامی ایران ، سایر رسانه های معتبر کشور (دارای مجوز) یا در یکی از صفحات تخصصی با هویت خاص (ترجیحاً با کد مشخص) در دانلود کتاب شبکه های اجتماعی ، شبکه های اجتماعی یا پیام رسان ها منتشر شود.

در این دوره از جشنواره هر شخص می تواند در هر بخش با 3 اثر (در کل 9 اثر) در جشنواره شرکت کند.

مطابق این دعوت نامه ، در قسمت رسانه سمعی و بصری تهیه عکس گواهی پخش برای کار با تاریخ پخش و نام صاحب اثر که توسط مدیر گروه یا مدیر شبکه امضا شده باشد الزامی است.

کسانی که مایل به شرکت در نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه هستند تا پایان ساعت کاری در تاریخ 5 نوامبر سال جاری فرصت دارند با مراجعه به وب سایت جشنواره به نشانی resaneh.ketab.ir آثار خود را در قالب های اعلام شده برای هر بخش ارسال کنند. ، و با پر کردن فرم مناسب ، در جشنواره شرکت کنید.

دبیرخانه نوزدهمین جشنواره کتاب و رسانه در تهران ، در خیابان انقلاب اسلامی ، بین خیابان فلسطین جنوبی و برادران مظفر ، 1080 ، طبقه دوم ، روابط عمومی موسسه کتاب و ادبیات ایران واقع شده است. . علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 66966212 تماس بگیرند.

ایندکسر