کمالا هریس نامزد معاون دموکرات ریاست جمهوری می گوید دخالت های خارجی، شک در مورد انتخابات دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و سرکوب رای دهندگان به طور بالقوه می تواند هزینه ای برای او و جو بایدن کاخ سفید در ماه نوامبر داشته باشد.

ادامه مطلب: بایدن، هریس برای افزایش سفر در ماه سپتامبر در حالی که انتخابات آمریکا گرم می شود

“من یک رئالیست در مورد آن هستم. جو یک رئالیست در این باره است.» سناتور کالیفرنیا State of the Union در مصاحبه ای با ایالت سی ان ان از اتحادیه که روز یکشنبه پخش شد، گفت.

انتخابات سال ۲۰۲۰ در شرایط چالش برانگیزی برگزار خواهد شد.

این اولین انتخابات آمریکا در بیش از یک قرن خواهد بود که در جریان یک همه گیر انجام می شود که انتظار می رود منجر به افزایش گسترده رای گیری پستی شود. ترامپ بارها در برابر رای گیری پستی ریل گذاشته است که به گفته او بدون ارائه مدرک منجر به تقلب گسترده رای دهندگان خواهد شد. و برای اولین بار در دهه های اخیر، هر دو حزب قادر خواهند بود به دلیل حکم اخیر دادگاه که محدودیت های تنگ تری را برای نظارت بر نظرسنجی ها از بین برد، از نزدیک بررسی کنند که چه کسی رای می دهد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

1:56 ترامپ می گوید می خواهد اولین رئیس جمهور زن را ببیند، کمالا هریس را «صالح نیست» می نامد

ترامپ می گوید می خواهد اولین رئیس جمهور زن را ببیند، کمالا هریس را «صالح نیست» می نامد

در همين حال سازمان های اطلاعاتی آمريکا به اين نتيجه رسيده اند که روسيه بار دیگر با تقویت اختلاف در این کشور تلاش می کند در انتخابات دخالت کند.

که همه اضافه می کند تا به یک محیط فرار است که هریس می گوید می تواند نتیجه را تغییر دهید.

ادامه مطلب: بایدن، هریس پیش از سخنرانی RNC به پاسخ ترامپ به ناآرامی های نژادی حمله کردند

او می گوید: «ما سرکوب کلاسیک رای دهندگان را داریم، آنچه در سال ۲۰۱۶ اتفاق افتاد را داریم که دخالت خارجی است. ما یک رئیس جمهور داریم که تلاش می کند مردم آمریکا را متقاعد کند که به یکپارچگی نظام انتخاباتی ما اعتقاد نکنند و این باور خود را به خطر بیندازند که رای آنها ممکن است در واقع به حساب بیاید.» “این چیزها همه در بازی است.”

هنگامی که مستقیماً از او پرسیده شد که آیا دخالت خارجی می تواند هزینه ای برای او و بایدن، نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری، کاخ سفید داشته باشد، گفت: «از نظر تئوری، البته بله.»

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

وی گفت: من معتقدم که دخالت های خارجی در انتخابات سال 2020 وجود خواهد داشت و روسیه در مقابل خط قرار خواهد گرفت.

هریس همچنین حکم دیوان عالی کشور در سال ۲۰۱۳ را که بخش هایی از قانون حق رای را باطل می کرد، تک آهنگ کرد. او گفت که باعث شده است برخی از ایالت ها قوانینی را تصویب کنند که برای محدود کردن دسترسی به رای گیری برای اقلیت های نژادی در نظر گرفته شده است.

1:03 کامالا هریس می گوید ترامپ نشان داده است ‘بی اعتنایی بی پروا’ به به خوبی آمریکایی ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de