اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا روز دوشنبه گفت انتظار دارد اولین دسته های خود را از یک واکسن بالقوه COVID-19 در ماه ژانویه دریافت کند، چرا که تعداد عفونت های جدید روزانه در کانون ویروس این کشور به 10 هفته کاهش یافت.

موریسون گفت که دولت او یک معامله با CSL Ltd برای ساخت دو واکسن زده است – یکی توسط رقیب AstraZeneca و دانشگاه آفورد توسعه یافته، و دیگری در آزمایشگاه های خود CSL با دانشگاه کوئینزلند توسعه یافته است.

ادامه مطلب: اعضای کارگروه واکسن COVID-19 تا کنون 18 تضاد منافع را اعلام کرده اند

موریسون در کانبرا به خبرنگاران گفت: استرالیا به مقداری امید نیاز دارد. “امروز ما گام قابل توجهی دیگر برای حفاظت از سلامت استرالیایی ها در برابر همه گیر کروناویروس بر می داریم.”

گرگ هانت وزير بهداشت گفت دانشمندانی که توسعه هر دو واکسن را رهبری می کنند توصيه کرده اند که شواهد اخير نشان می دهد هر دو «حفاظت چند ساله» ارائه خواهند داد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

4:33 Fauci در ترس های خود را، واکسن COVID-19، محدودیت های مرزی کانادا و ایالات متحده

Fauci در ترس های خود را، واکسن COVID-19، کانادا و ایالات متحده است. محدودیت های مرزی

موریسون گفت انتظار می رود CSL در ماه های ژانویه و فوریه سال آینده 3.8 میلیون دونه واکسن AstraZeneca را که در حال حاضر تحت آزمایش های بالینی دیرهنگام در بریتانیا، برزیل و آفریقای جنوبی قرار دارد، تحویل دهد.

[ ثبت نام در خبرنامه ضریب هوشی سلامت ما برای آخرین به روز رسانی کروناویروس ]

نامزد AstraZeneca، AZD1222، به عنوان یک دونده جلو در مسابقه جهانی برای ارائه یک واکسن موثر برای مبارزه با این ویروس نگاه می شود.

ادامه مطلب: روسیه هفته ها پس از تصویب بحث برانگیز نتایج آزمایش واکسن کروناویروس را منتشر کرد

استرالیا در ماه اوت اعلام کرده بود که برنامه ریزی برای خرید AZD1222، همراه با توافق قصد از CSL برای ساخت آن است. این طرح به برخی از شک پرتاب شد زمانی که CSL اعلام کرد در مدت کوتاهی پس از آن که آن را در اولویت ساخت واکسن خود را.

اعلام موریسون در روز دوشنبه مبنی بر اینکه استرالیا نیز داروی CSL را خریداری خواهد کرد در صورتی که آزمایش ها ثابت کنند موفق به نظر می رسد اوج معامله ای برای دریافت هر دو واکسن در سراسر خط باشد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

واکسن CSL قرار است آزمایش های بالینی مرحله دوم را در اواخر سال ۲۰۲۰ آغاز کند، به این معنی که اولین واکسنی که می توانست به بازار ضربه بزند اواسط سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

3:15 کروناویروس: اهداف فایزر پایان ماه اکتبر برای به روز رسانی واکسن COVID-19

کروناویروس: اهداف فایزر پایان ماه اکتبر برای به روز رسانی واکسن COVID-19

موریسون می گوید اگر هر دو واکسن آزمایش های بالینی را تصویب کنند، استرالیا در مجموع نزدیک به ۸۵ میلیون دونه ۱٫۷ میلیارد دلار (۱٫۲۴ میلیارد دلار) هزینه خواهد کرد.

اين توافق در حالی صورت گرفت که ايالت ويکتوريای استراليا گفت ۴۱ مورد COVID-19 در ۲۴ ساعت گذشته شناسايی شده است که پايين ترين افزايش تک روزه از ۲۶ ژوئن است.

دومین ایالت پرجمعیت استرالیا مرکز موج دوم بوده است و هم اکنون حدود ۷۵ درصد از ۲۶۳۲۰ مورد این کشور و ۹۰ درصد از ۷۶۲ مرگ آن را به خود می گیرد.

ایالت جنوب شرقی روز یکشنبه یک قفل سخت در ملبورن پایتخت خود را تا ۲۸ سپتامبر تمدید کرد چرا که نرخ عفونت روزانه آهسته تر از آنچه امیدوار بود کاهش یافته بود.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

3:10 کانادا هنوز تعیین درصد واکسیناسیون COVID-19 مورد نیاز برای موثر بودن در مقیاس گسترده تر: تام

کانادا هنوز تعیین درصد واکسیناسیون COVID-19 مورد نیاز برای موثر بودن در مقیاس گسترده تر: تام

انتظار می رود تمديد قفل شدن در ملبورن به تلفات شغلی بيشتری دامن زده باشد. وزارت خزانه داری ملی گفت قفل اصلی شش هفته ای در حال حاضر هزینه ویکتوریا در حدود 250،000 شغل ، و یا نیمی از کل ثبت شده توسط دولت از همه گیر آغاز شده است.

جاش فرایدنبرگ خزانه دار فدرال روز دوشنبه اعلام کرد استرالیا قوانین موقت اعسار و حفاظت از ورشکستگی خود را تا پایان سال جاری تمدید خواهد کرد، منع طلبکاران نمی توانند اطلاعیه ورشکستگی را برای کسب و کارها برای بدهی های زیر 20 هزار دلار صادر کنند.

مشاهده لینک »

© ۲۰۲۰ رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de